Şimdi Ara

Dying Light'ın E3 2014 Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Dead Island serisinin yapımcısı Tech Land tarafından geliştirilen açık dünyalı zombi oyunu Dying Light'ı önümüzdeki sene itibariyle göreceğiz. Harran'da geçecek olan zombi oyunu Dying Light için E3 2014 adına bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda şehir teması gözlerimize oldukça yakın gelirken, oyun içinden sahneleri de görme şansına erişiyoruz. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

• bu oyunun grafiklerinde gerileme mi gördüm yoksa bana mı öyle geliyor inş bana öyle geliyordur

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu şubata attılar ya içim yanıyor şimdi ne güzel indirmiştik arkadaşlarımızla dona bırakıyorduk geceleri :D

• çok güzel ve farklı bir oyuna benziyor özellikle karşıdaki duvara ipi atıp ordan kendini oraya çekip binanın tepesine çıkması cidden çok yaratıcı olmuş. İnşallah çok güzel bir oyunla karşımıza çıkarlar

• Valla zombileri avlarken veya kaçarken grafiklere çoğu kişinin bakmayacağına eminim e tabi adamlarda ps2 kalitesinde çıkartmayacaklar sonuçta önümüze güzel bir zombi oyunu sunacaklarına eminim tek endişem uçuk bir fiyat olması eğer watch dogs gibi çıkarsa düşünmeden alınır
    quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

bu oyunun grafiklerinde gerileme mi gördüm yoksa bana mı öyle geliyor inş bana öyle geliyordur

• Harika.
  • Dead island ile başladılar,iyi başlangıçtı.Bu oyunda hikaye klişe olmaz umarım,detaylı hikaye gerekli.Aynı zamanda sağlam karakterler oyuna entegre edilirse Tech Land için sektörde adını duyurmuş bir seri olacaktır,tabi mali anlamda kazandıracaktır.
  • hoohoo acayip zevkli olacak gibi gozukuyor umarim dead island riptide gibi olmaz benim için hayal kirikligiydi..

• adam ancak mı dedi?
    you
    you're fast
    you're smart
    ancak!?
  • Oyun harika görünüyor. Çıkışını sabırsızlıkla beklediğim oyunlardan biri.

• bu oyunu sabırsızlıkla beklıyorum
  • Oyunun gece atmosferi çok farklı. Kaliteli bir senaryoda olursa çok güzel olur. Grafikler bana önceki videolara kısmen gelişmiş gibi geldi.

• Bu oyun çok sağlam olacak, gümbür gümbür geliyor.
  • arkadaş oyunun Harran'da geçeçek olmasına şaşıran burada bir tek ben yokum dimi? :D

baya Harran lan!... Ulan ölücem gülmekten... :D

• Oyun baya sağlam geliyor birde ilk defa bi oyunda çocuk zombi gördüm bence süper olmuş :D

• Good Night
    Good Luck

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet başarılı olmuş , sabırsızlıkla bekliyorum oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan90

arkadaş oyunun Harran'da geçeçek olmasına şaşıran burada bir tek ben yokum dimi? :D<br><br>baya Harran lan!... Ulan ölücem gülmekten... :D

Ben dikkatsizim herhalde arkadaşım uyandırırmısın nereden anladın harran da geçtiğini?

• quote:

Orijinalden alıntı: emin-hawk

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: oguzhan90<br><br>arkadaş oyunun Harran'da geçeçek olmasına şaşıran burada bir tek ben yokum dimi? :D<br><br>baya Harran lan!... Ulan ölücem gülmekten... :D</blockquote><br><br>Ben dikkatsizim herhalde arkadaşım uyandırırmısın nereden anladın harran da geçtiğini?

Oyunun Harran'da geçeceğini yapımcılar resmi olarak söyledi çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: emin-hawk

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: oguzhan90<br><br>arkadaş oyunun Harran'da geçeçek olmasına şaşıran burada bir tek ben yokum dimi? :D<br><br>baya Harran lan!... Ulan ölücem gülmekten... :D</blockquote><br><br>Ben dikkatsizim herhalde arkadaşım uyandırırmısın nereden anladın harran da geçtiğini?

Daha önce de bahsedilmişti hatta nette arattırırsan yine bulursun evet bildiğin Şanlıurfa Harran'da geçiyor olay :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.