Şimdi Ara

GoPro, yeni geliştirdiği bağlantı aparatlarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• GoPro, yeni geliştirdiği bağlantı aparatlarını duyurdu

Aksiyon kamerası pazarının lideri konumunda bulunan GoPro, tüm kamera modelleriyle uyumlu hazırladığı 3-Way ve Bodyboard Mount isimli yeni çekim aksesuarlarını kullanıcıların beğenisine sundu.

Firma tarafından hazırlanan ürünlerden özellikle 3-Way isimli model dikkatleri üzerine çekiyor. Üçü bir arada formunda geliştirilen ve böylece bağlı GoPro kameraların ister elde tutulmasına, istenirse de üçayak şeklinde herhangi bir noktaya konumlandırılmasına imkan tanıyan ürün, iki eklemli bağlantı yapısıyla da uzunluk ayarlama noktasında oldukça faydalı bir yapı ortaya koyabiliyor. Hazırlanan Bodyboard Mount ise GoPro kameraların sörf tahtaları üzerine tutturulması için hazırlanmış durumda. Bağlantı şekli nedeniyle sağlam bir tutuş sağlayan ürün, 3.8cm ile 8.8 cm kalınlığa sahip diğer farklı noktalara da bağlanabiliyor.

GoPro'nun ürün gamına eklediği yeni bağlantı aparatlarından 3-Way 80 Euro, Bodyboard Mount ise 25 Euro fiyat etiketiyle buradan satın alınabiliyor.

GoPro, yeni geliştirdiği bağlantı aparatlarını duyurdu

• Dans çekinlerinde de çok etkili bir kamera özellikle sema gösterilerinde çok farklı bir hava katıyor.
    Geçen ay yaptığımız çalışmada da kullanma fırsatımız oldu ve çok harike bir deneyimdi. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=eGPlbR4Vq4g&feature=youtu.be

• dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağlam bi çalışma olmuş,video editleme işini kim yaptıysa takdir etmek lazım açıkçası
  • doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam. Kurguyu ekipten 2 arkadaş yaptı.
  • Go Pro Kaliteli Ama Çok Pahalı Aksesuar Fiyatına SJ4000 Gibi Kameralar Alınıyor.

• Bir aya kalmaz çin menşeli kopyalarını görürüz. 80€ nedir yaa!!
    Alternatifini arayanlar için sj4000 öneririm. Tamam birebir görüntü kalitesi sunmaz ama ben silver editiondan çok bir farkını görmüyorum ve iki aydır da keyifle, memnuniyetle kullanıyorum.

• Arkadaşlar merhaba cok uzun suredir go pro3 black edition kullaniyorum. Note 3 e applications ını indirdim. Daha önceleri cep telefonundan gerek kendi app programindan gerek se cam suit programindan kameraya müdahale edebiliyordum. Ama bi suredir go pro 3 den note 3 wi fi sine bağlanmıyor um. Zayif baglanti deyip kopuyor. Ag devre dışı çünkü internet yavaş diyor. Wi fi baglantisi kuramadigimdan cep telindeki programlar da calismiyor. Makine ye tekrar program yukledim olmadi. Sonra bende uzaktan kumandasi var ona baglayonca çalışıyor acaba ne yapmam gerek .. yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80€ yurtdışı için atla deve değil.bizim paramız sürekli değer kaybettiği için bize herşey pahalı geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.