Şimdi Ara

Wüsthof, KAİ, Zwilling, vs. Bıçak fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
213
Cevap
29
Favori
43.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sile'de yıl başı kampanyası tüm ürünlerde %50 indirim yapmışlar

http://www.sile.com.tr/...ar/?tumu=evet&ak=166
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilenler bilir, Wüsthof dünyanın en kaliteli bıçaklarından biridir.

Türkiye distribütörü Sile Bıçak, Classic 4063 modelinde 4-5 Haziranda geçerli olmak üzere 2 günlük % 35 indirim yapmış.

http://www.sile.com.tr/sile_kampanyalar.asp

Ayrıca 6-7 Haziran'da geçerli olmak üzere aşağıdaki modellerde de %30 indirim olacakmış.

KAİ Wasabi 6720C

KAİ Wasabi 6723B

Wüsthof Silverpoint 4561/23

Wüsthof Grand Prix II 4625/18

Wüsthof Silverpoint 9634

Wüsthof Silverpoint 9783

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coconut -- 28 Aralık 2016; 20:49:14 >

• cok guzel bıcaklar ya.hic elime bıcak almışlıgım yok ama cok guzel tasarimlar var.insanın alası geliyor.bunlarla yemek yapmak bi ayrı zevk.evdeki bıcaklarla satatalıgı kesemiyoruz.
  • Her iş için denirse Santoku isimli bıçaklar var onu öneririm ama şu 1. sıradaki de hoşuma gitti herşeyi kesebiliriz onunla
    http://www.sile.com.tr/urun_detay.asp?productID=1603
  • Öf öf fiyatlara bak.
    Ekmek picaana devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Bu bıçak güzelmiş bunlardan arıyordum ben de, %35 indirim bunda yapsınlar alalım...
  • Indirimde 100 lira maşallah. Bize gelmez :D
  • Bimde 3.5 liraya olan çeşit çeşit bıçaklar da güzel.
    Fiyata gel

• Beyler bunlarla birşey kesmeyi deneyin ondan sonra yorum yapın
    Sanki neşter yani keserken hissetmiyorsunuz bile ne kestiğinizi o kadar keskin ki dokunmanızla kesilmesi bir oluyor.
  • Bu kadar keskin bicakiyi degildir elinizi yararsiniz.

• Biftek sever olarak doğrudan ilana daldım. Bıçak güzel olmasına güzelde o fiyata 3 kiloya yakın antrikot alınır. :)
  • Bıçak alınır da birde masraf edip biftek almak lazım bunun için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anzubesti

Bıçak alınır da birde masraf edip biftek almak lazım bunun için :)

• Şöyle bi bakayım dedim ama ben yine garantinin kuruş yok kampanya konusuna geri döneyim en iyisi.
  • Genelde kaliteli mutfak ürünlerine ilgim vardır ama sebze soyucu bile 93 lira olunca bana çok geldi... (Hoş o sebze soyucu %35 indirime girerse alabilirim, dünyaya bi daha mı gelicez :) )
  • Arkadaşlar bir mutfak tutkunu olduğum için dolaysıyla mutfak bıçaklarına ilgim fazla oluyor.
    Mutfakta profesyonel bıçak kullanmak zevkinizi kat kat arttırır.
    Wüsthof Ve KAİ Damascus şef bıçağım var,Wüstfhofu sonradan sattım.bunun dışında yine br sürü bıçağım var:))
    KAİ Premier Damascus bıçağın keskinliği jiletten farkı yok,ve hemen körelmiyor öyle.
    Dün akşam yine 2 tane spariş verdim.
    Fiyatlar pahalı ama bunlar ömürlük bıçaklar,ben de dahil 1500 TL verdiğim telefonun 3-4 seneyi geçmiyor.
    Dolaysıyla imkanlar ölçüsünde, vaktimizin büyük bir çoğunluğun geçtiği mutfakta güzel 1-2 bıçağın olması çok olmasa gerek.
    Yine Karaca Mağazlarında Damascus bıçaklar var,16-18 cm tam bilmiyorum şef bıçağı var,bu kadar iyi çıkacağını bilmiyordum harika bir bıçak.
    Denk gelirse kaçırmayın derim,çok keskin ve kullanımı çok rahat.
    Son bir şey bıçakları bulaşık makinalarından uzak tutalım.

• kHanTW kullanıcısına yanıt
    Sebze soyucu olarak Victorinox'u önerebilirim gayet kaliteli iyatı 17-20 TL civarı.Keskinliği,kalitesi ve rahatlığı gayet iyi.
  • Kai taş da satarlarsa talip olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Haziran 2014; 12:18:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Wüsthof, KAİ, Zwilling, vs. Bıçak fırsatları

Sürbısa herzaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 4 Haziran 2014; 12:23:40 >
  • Wüsthof - GRAND PRIX II bicak seti 1221 tl
  • Dökme dövülmüş bıcaklar var tek gecerim bursanın meşhurdu herhalde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.