Şimdi Ara

ilk araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ilk arabami almayi planliyorum.Fazla bilgim yok acikcasi araba olarak ne onerirsiniz.Ucuz 2.el az yakan bi araba bakiyorum.Eski arabalar km basi ne kadar yakiyor.lpg ile bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim.
    Model onerisi bekliyorum .10 alti olucak palio 1.2 onerirmisiniz veya ticari palio ucuz oluomus.

• palio olabilir. Kucuk araba oldugundan acemiligi kolay atlatirsiniz.
    Bence ticari palio yerine eli ayagi duzgun lpg'li bulursaniz daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rover 216 veya 416 öneririm ama sağlam sıkıntısız olanı bulursanız rahat edersiniz o araçlarda 2 airbag sunroof klima abs hatta otomotik dahi bulabilirsiniz.. piyasası yok ama emin olun çoğu araçtan üstündür 9-11bin arası lpgli bulursun max kmde 30krş yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebeto911 -- 4 Haziran 2014; 11:58:30 >
  • Palio iyi ama ticarisi çok yıpranmış olur uğraşılmaz
  • 1.2 16v iyidir ama o bütçeye zor önü ardı Palio ticarileri ile hiç uğraşma başka araç bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto911

rover 216 veya 416 öneririm ama sağlam sıkıntısız olanı bulursanız rahat edersiniz o araçlarda 2 airbag sunroof klima abs hatta otomotik dahi bulabilirsiniz.. piyasası yok ama emin olun çoğu araçtan üstündür 9-11bin arası lpgli bulursun max kmde 30krş yakar

Rover ilk defa duydum cazip geldi acikcasi ama arabadan pek anlamam bunun icin expertiz raporu alayim mi birde bu dediginiz arac boyali statusunde mi oluyor 11 binlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

1.2 16v iyidir ama o bütçeye zor önü ardı Palio ticarileri ile hiç uğraşma başka araç bak.

1.2 yokusta kalmasin

Cekis gucu yuksek midir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

1.2 16v iyidir ama o bütçeye zor önü ardı Palio ticarileri ile hiç uğraşma başka araç bak.

1.2 yokusta kalmasin

Cekis gucu yuksek midir acaba

Araştırırsan o arabaların çok atik olduğunu görürsün kullanmadım ama çok alıştırdım almayı planlıyordum.
  • Yok yokuşta felan kalmazsınız. Benim kuzenin acemilik arabasıydı. +70 kilo 5 kişi binmiştik bagajda doluydu rampalarda felan çok rahat kalkıyordu. 1.2 motor ama 16v o yüzden seri. Çok yüksek hızlara çıkmaz ama 100-120 arası rahat rahat gidersiniz.
  • Palio o zaman cazip rovera gore yedek parca cok olur palio da

• quote:

Palio o zaman cazip rovera gore yedek parca cok olur palio da

parça konusunda diyorsan eyvallah ama roverın yanında palio sönük kalır. abi şunu söylim sana türkiyede tutulmayan araba iyi arabadır bunu unutma. parçası bulunmuyormuş yok bilmem ne hikaye ya 10tl fazla olur yine olur .birde düşün bakalım bi aracın niye parçası az bulunur? bozulmuyorda ondan
    yanlış anlama ben rover illa al demiyorum ama palio ile karşılaştırınca rover çıkar o fiyata donanımlı araçtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto911

quote:

Palio o zaman cazip rovera gore yedek parca cok olur palio da

parça konusunda diyorsan eyvallah ama roverın yanında palio sönük kalır. abi şunu söylim sana türkiyede tutulmayan araba iyi arabadır bunu unutma. parçası bulunmuyormuş yok bilmem ne hikaye ya 10tl fazla olur yine olur .birde düşün bakalım bi aracın niye parçası az bulunur? bozulmuyorda ondan
    yanlış anlama ben rover illa al demiyorum ama palio ile karşılaştırınca rover çıkar o fiyata donanımlı araçtır

Eyw kardes bilgilendirdigin icin sagol ise girer girmez bi rover sart

• rover ı çok zor satarsın.
    hyundai accent falan düşünülebilir. yada renault megane1. peugeut 306 da iyi bir alternatif..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelstina -- 6 Haziran 2014; 19:14:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.