Şimdi Ara

Xperia Z 4.4.2 Sorunlu 4.3 e geri nasıl dönücez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xperia Z kullanıyorum.4.4.2 Güncellemesi geldi güncelledim.telefonda baı uygulamalar açılmıyor.telefon eskisinden daha yavaş ve baı uygulamalarda kasıyor.wifi yi kullanamıyorum.Yani cok sorunlu.Bir önceki sürümde bunların hiçbirisi yoktu hiçbir sorun yoktu.Bir önceki sürüme yani 4.3 e dönmek istiyorum.Bu nasıl olacak.

LÜTFEN ÇABUK CEVAP VERİN

• quote:

Orijinalden alıntı: zbyrdmr123

Xperia Z kullanıyorum.4.4.2 Güncellemesi geldi güncelledim.telefonda baı uygulamalar açılmıyor.telefon eskisinden daha yavaş ve baı uygulamalarda kasıyor.wifi yi kullanamıyorum.Yani cok sorunlu.Bir önceki sürümde bunların hiçbirisi yoktu hiçbir sorun yoktu.Bir önceki sürüme yani 4.3 e dönmek istiyorum.Bu nasıl olacak.

LÜTFEN ÇABUK CEVAP VERİN

Öncehttp://xperiadownload.cz/index.php/xperiadownload/category/40-z1# buraya üye ol sonra .290 ile biten FTF dosyasını indir. Flashtool ile flaşla.

• Kardeşim ayrıntılı anlatsan yapamadımda.
  • veya yeni güncellemeyi bekliyimmi hatayı gidermek için güncelleme yaparlar hrlde.
  • Yeni xperia z 4.4.2 ye geçtim Allah belasını versin böyle güncellemenin. İnanılmaz kasıyor makine yukarıdaki zımbırtıyı çekerken bile kasıyor yeni birşey falan da çok gelmemiş ama makine çıldırıyor bir an önce düzeltmeleri lazım sakın geçmeyin 4.4.2 ye 1 ay böyle devam ederse kanser olucam.
  • Serdar bendede aynı sorunlar oldu.Wifi ye bile bağlanamıyodum.Format attım düzeldi ama 4.3 kadar iyi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mevzuyu yeni konu açmak yerine hatta kimseye sormak yerine sadece Xperia Z Kullanıcılar Kulübünü takip ederek ulaşırdın bilgilere ve hatta üzerine cevap bekleme derdin olmazdı.

telefonda yavaşlama yok abarttığınız gibi bir sorun yok sadece ayarlar bölümü takılıyor biraz (o da sadece bazı kişilerde) ve birde üst ayarlar bölümü takılıyor (bu da sadece bazı kişilerde).....

sorunu bence en baştan yapmışsınız.Her Güncellemeden Sonra Telefonu Sony Companion İle Onarma İşlemine Tâbi Tutun Yoksa Eski Yazılımın Kalıntıları Telefonu Yavaşlatır.

asabi cevap yazdım biraz ama bu konunun amacının sadece telefonu kötülemek olduğu bariz bir şekilde belli ettiğiniz içindir ve cevap verme amacım da diğer okuyanları yanlış bilgilendirmemek içindir...

ilk çıktığı günden beri 4.4.2 isveç romu kullanıyorum küçük takılmalar dışında sorun yaşamadım.ki zaten geçen hafta 0,2Mb olan güncelleme ile telefonda HİÇBİR sorun kalmayarak DİĞER markalara göre yine önde olduğunu kanıtladı SONY!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrgoxel -- 6 Haziran 2014; 11:59:05 >

• Hadiordan sende.
    Şu mesajcığı yazabilmek için ne kastığımı ancak xperia z ile kitkat kullananlar bilir.
    Telefondan soğuttu beni..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrgoxel

bu mevzuyu yeni konu açmak yerine hatta kimseye sormak yerine sadece Xperia Z Kullanıcılar Kulübünü takip ederek ulaşırdın bilgilere ve hatta üzerine cevap bekleme derdin olmazdı.

telefonda yavaşlama yok abarttığınız gibi bir sorun yok sadece ayarlar bölümü takılıyor biraz (o da sadece bazı kişilerde) ve birde üst ayarlar bölümü takılıyor (bu da sadece bazı kişilerde).....

sorunu bence en baştan yapmışsınız.Her Güncellemeden Sonra Telefonu Sony Companion İle Onarma İşlemine Tâbi Tutun Yoksa Eski Yazılımın Kalıntıları Telefonu Yavaşlatır.

asabi cevap yazdım biraz ama bu konunun amacının sadece telefonu kötülemek olduğu bariz bir şekilde belli ettiğiniz içindir ve cevap verme amacım da diğer okuyanları yanlış bilgilendirmemek içindir...

ilk çıktığı günden beri 4.4.2 isveç romu kullanıyorum küçük takılmalar dışında sorun yaşamadım.ki zaten geçen hafta 0,2Mb olan güncelleme ile telefonda HİÇBİR sorun kalmayarak DİĞER markalara göre yine önde olduğunu kanıtladı SONY!!!

Bence buradaki arkadaşların kötülemek gibi bir amacı yok.

Ben de 1 buçuk yıldır Sony Z3 kullanıyorum, ve hep soranlara çok memnun olduğumu söylerdim.

Taa ki son güncelleme gelene kadar.

Telefon öyle bir kasıyor ki kullanılamaz durumda. Özellikle de klavye çok kasıyor. mesaj yazmaya korkar oldum.

Çok severek kullanıyordum, fakat şimdi acayip soğudum.

Hem de 1 buçuk yıl önce 2200e aldığım telefon şuan ikinci eli 1000-1250 arası.

Ayrıca araştırdıktan sonra öğrendim ki Z3 lerde hoparlör iyi değilmiş, telefonda konuşurken bende şikayetçiydim duyamamaktan. Ben sorunun benim kulaklarda olduğunu düşünüyordum meğer Z3 ün ses çıkışı azmış.

• Bundan önceki telefonum Xperia Z idi.
    4.4.2. ile baya kullandım.
    Bende hiçbir sıkıntı yoktu.

Garip.

• ne yaptın sen ya iki sene olmuş, ne yazdığımı bile unutmuşum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.