Şimdi Ara

Asus İki Yeni Steam Machine Modeli Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Valve'ın Steam Controller'ı 2015'e ertelemesi Steam Machine modellerinin duyurulmasını engellemedi. Asus iki yeni Steam Machine çıkaracağını duyurdu. Bunlar ROG GR8 ve ROG G20 olacak.

GR8 (üstte) son derece kompakt bir model olacak ve içinde bir Core i7 işlemciyle birlikte GeForce GTX750Ti ekran kartı bulunduracak. 4K görüntü sağlayabilecek olan GR8, Miracast desteği de içerecek. 

G20 (altta) ise yine Core i7 işlemciye sahip olacak ve biraz daha büyük olup daha çok alan kaplayacak. Ancak ekran kartı GeForce GTX780 modeli olacak. 

İki cihaz da Steam Controller'la birlikte gelecek. Henüz fiyatlarına dair bir açıklama gelmedi ancak çıkışlarının bu yılın üçüncü çeyreğinde olması bekleniyor.  

• tasarımlarını beğendim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Asus bu işin kralı olur.
  • Donanım parçaları her zaman midemi bulandırmıştır. Konsola devam sanırım
  • çok iyi görünüyor.
  • Bende kendi sistemimi ufak bi kasa alarak steam machine tarzi bisey yapmak istiyorum fakat ekran kartinin ve diger komponentlerin sigacagindan korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam Controller 2015'e ertelenmedi mi? Steam Controllerle beraber gelecek diyor ayrıca bu yılın üçüncü çeyreği deniyor. Hangisine inanalım?

• Ufak olanın tasarımı süper olmuş. GR20 denen model büyük ihtimalle aşırı pahalı olacak. Ama o da efsane bir bilgisayar olmuş.

Kendi yapmak isteyenler ise:

http://www.silverstonetek.com/raven/products/index.php?model=RVZ01

• tasarımlar guzel
    makıneler gelıyor fakat ısletım sıstemının son durumu ne halde acaba
  • alttaki cihazı 4000 liradan çıkarsalar iyiydi ama 4000 dolardan falan çıkacak gibi gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.