Şimdi Ara

Samsung WIN ile Discovery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung WIN ile Discovery arasında kaldım.Telefon alma nedenim internetde dolaşmak ama daha çok dizi film izlemek.Sizce hangisini almalıyım ?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell t50 al bence. Discovery 2 ye yakın özellikleri var. 699 Tl üstelik.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bir telefonu önermeden önce kullanıcı yorumları lazım. T50 nin bayağı bir yolu var. Kağıt üstünde fena değil ama yazılımı kamerası bataryası ekranı nasıl bakmak lazım. O yüzden burdaki Reklam İncelemelerine kanmayın daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 3 Haziran 2014; 13:34:56 >
  • İster 2gb RAM ister 8 çekirdek falan Fasa fiso operatör telefonu Alinmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

İster 2gb RAM ister 8 çekirdek falan Fasa fiso operatör telefonu Alinmaz

Neden dostum?

• Bence t50 gayet mantikli bir secenek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Banada öyle geliyor

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Önerdiğin telefonu biraz inceledim daha mantıklı gibi.Araştırmaya devam ediyorum.
    Sağol

• internet ve dizi film için alıyorsan senin için en belirgin özellikleri büyük ekran ve en hd çözünürlük doğrumudur?

bu durumda en uygun fiyatlı seçeneklerin pirhana grande - huawei g700 - dark p60 da var ama onun ekran hd değil
  • meliii kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun fakat o tür telefonlarında teknik servisi sıkıntı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LexonT

Doğru söylüyorsun fakat o tür telefonlarında teknik servisi sıkıntı değil mi?

ben discovery kullanıyorum. darkım modemini kullandım servislik işimde oldu sorun yaratmadılar ama bu ürünlerin hiç birini kullanmadım tabi servis konusunda hiçbirşey diyemeyeceğim ama telpadanda şikayet eden var ben samsung zamanında birkaç defa telpayla muhatap oldum ondada sorun yaşamadım problemlerim basit falandı belkide bilemeyeceğim, türkiyede tüketici planlı servis bulamıyoruz ki hepsi aynı bir apple var işte cidden profesyonel iş yapan onunda ürünleri fiyat olarak malum:)

ama discovery düşünüyorsan servisi göze almışsın demektir:)

samsung wini bence hiç düşünme ekran kalitesi çok düşük bu saatten sonra alacağın telefon hd ekran olmalı dizi film izliyormussun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliii -- 3 Haziran 2014; 16:12:38 >

• Android'i V945 ile tadan biri olarak ZTE'den telefon alınır mı bilinmez.
    V945'te bizi kanser etmişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.