Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Arkadaşlar PEN taktırıyorum, BONUS kartımla 3600 TL tutarında alışverişim olacak..

Hangi şekilde en fazla kampanyadan faydalanıp, bonuslar kazanabilirim.?

bonus kez+kaçmaz 2*50
    paracard 4*25
    vakıf world 10*50

her gün belli miktar para çektirirseniz bunlardan yararlanırsınız. dükkan yakınsa söyleyin yardımcı olurlar.

20+25+50 yaklaşık 100tl kârınız olur değer mi bilmem

Kez & Kacmaz yaptım.. 40 TL Bonus oradan gelir.

Paracard yok..

Vakıf World var, EgePen bayisi işyerime yakın sayılır ama 10 defa ayrı günlerde gidip 50 TL çekmesini istemek tuhaf olur gibi geliyor arkadaşlar, ne dersiniz? :)

Neden tuhaf olsun hocam söyleyin çekerler.

Neden tuhaf olmasın hocam, EgePen Deceuninck yetkili bayisine 10 gün boyunca gidip 50 TL çekmelerini istemek çokta normal karşılanmaz gibi sanki, yoksa banamı öyle geliyor.? :)

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar PEN taktırıyorum, BONUS kartımla 3600 TL tutarında alışverişim olacak..

bonus kez+kaçmaz 2*50
    paracard 4*25
    vakıf world 10*50

her gün belli miktar para çektirirseniz bunlardan yararlanırsınız. dükkan yakınsa söyleyin yardımcı olurlar.

Paracard yok..

Vakıf World var, EgePen bayisi işyerime yakın sayılır ama 10 defa ayrı günlerde gidip 50 TL çekmesini istemek tuhaf olur gibi geliyor arkadaşlar, ne dersiniz? :)

Vakıfworldun kişiye özel harcama mesajı falan gelmedi mi hiç size? Mesaj kutunuza bi bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

quote:

quote:

bonus kez+kaçmaz 2*50
    paracard 4*25
    vakıf world 10*50

Paracard yok..

Vakıfworldun kişiye özel harcama mesajı falan gelmedi mi hiç size? Mesaj kutunuza bi bakın

VakıfWorld'den 938 TL'ye 19 TL gelmişti, onu kullanmıştım.

• Bana da ilk zamanlar böyle şeyler tuhaf gelirdi, mesela 3-5 lirayı karttan çektirmek vs. ama artık gelmiyor. :) Alışırsın.
  • quote:

Bana da ilk zamanlar böyle şeyler tuhaf gelirdi, mesela 3-5 lirayı karttan çektirmek vs. ama artık gelmiyor. :) Alışırsın.

3-5 liralık ürünleri marketten bende karttan çektiriyorum, onda sıkıntı yok, buradaki olay farklı. Yetkili bayiye diyeceksin ki, 10 gün boyunca gelip 50 TL çektirebilir miyim demek farklı bir durum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bana da ilk zamanlar böyle şeyler tuhaf gelirdi, mesela 3-5 lirayı karttan çektirmek vs. ama artık gelmiyor. :) Alışırsın.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 13 Ağustos 2014; 13:25:30 >
  • quote:

quote:

3-5 liralık ürünleri marketten bende karttan çektiriyorum, onda sıkıntı yok, buradaki olay farklı. Yetkili bayiye diyeceksin ki, 10 gün boyunca gelip 50 TL çektirebilir miyim demek farklı bir durum..

sağlam bir firma olduğunu düşünerek en iyisi kartı bırak her gün 50 çekin de...
  • karttan çekmek neden tuhaf gelsin ki ,mikroplu paralara el sürmektense değmektense 1 lira bile olsa çektiririm
  •  Bonusun Genel Kampanyaları (SSS)

quote:

Bonus'a özel tek seferde 250 TL ve üzeri harcamalarda 25 TL bonus, 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL bonus!

14 Agustos-3 Eylül 2014 tarihleri arasinda METRO Toptanci Market'lerde tek seferde yapilacak 250 TL ve üzeri pesin ya da taksitli harcamalarda 25 TL bonus, 500 TL ve üzeri pesin ya da taksitli harcamalarda 50 TL bonus kazanilacaktir.
    Kampanya müsteri bazindadir ve her müsteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
    Kazanilan bonuslar 9-18 Eylül 2014 tarihleri arasinda kullanilabilir, kullanilmayan bonuslar geri alinacaktir.
    Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, diger banka Bonuslari (Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy, Fibabanka Bonus, PTT Bonus hariç) ve ticari kartlar dahildir.
    Paracard, Altinbonus, Miles&Smiles kredi kartlari, American Express, ekspress limit, bonus kullanimlari, sanal kart ve mail order islemleri kampanyaya dahil degildir.
    Kampanyaya katilmak için harcama yapmadan önce METRO yazip; Garanti Bonus sahipleri 3340'a, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Seker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamadan önce "EVET METRO" yazip bir bosluk birakip kartlarinin son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için kampanya katilim ücreti 4,99 TL'dir.
    Iade ve iptal islemleri dikkate alinacaktir.
    Kampanyaya toptan tütün, içki ve konusma paketi alisverisleri dahil degildir.
    Islemler Garanti Bankasi pos'undan geçmelidir.
    Kampanya katilim SMS'lerinin Garanti Bankasi sisteminde bulunan cep telefonu numaralarindan gönderilmesi gerekmektedir. Tüm kartlar için kampanya katilim kisa mesajinin Garanti Bankasi sistemine ulasmasindan sonraki islemler dikkate alinir. Kampanya katilim kisa mesajlari, KDV ve ÖIV dahil, Avea aboneleri için 0,50 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayit iptalleri "IPTAL METRO" yazip bir bosluk birakip kartlarinin son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapilabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siemenshd -- 13 Ağustos 2014; 18:21:29 >

• ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    KEZ ve KAÇMAZ yolladım.
    2 sinide kabul etti.Katılımız alındı dedi ama...
    2 sinde aynı mesaj geldi.2x50 yapın 20 tl kazanın gibi...

Aynı kampanya mı bunlar yoksa başka kampanya mı.
    2x50 yaptığımda 40 mı kazancam yoksa 4x50 mi yapmam lazım.

Yeni katıldımda aranıza MONEY BONUS la :)
    Azıcık açıklamaya ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

KEZ ve KAÇMAZ yolladım.
    2 sinide kabul etti.Katılımız alındı dedi ama...
    2 sinde aynı mesaj geldi.2x50 yapın 20 tl kazanın gibi...

Aynı kampanya mı bunlar yoksa başka kampanya mı.
    2x50 yaptığımda 40 mı kazancam yoksa 4x50 mi yapmam lazım.

Yeni katıldımda aranıza MONEY BONUS la :)
    Azıcık açıklamaya ihtiyacım var.

2x50 yeterli=40bns..ancak ben garanti olsun diye 4x50 yapıyorum..

• ben lastik aldım kışın, 3-4 gün git gel yaparak 100 tl kazanmıştım

sıkıntı olmadı. pareto etkinliğe ulaşmak önemli. ona etkisi yok, sana faydası var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    Bonus sayfasına girdim şimdi sıcak fırsatların.
    2x50 yeterliymiş.
    Elemanlar uzman :)
  • Bu KEZ ve kaçmaz kampanyaları TEB bonuzda geçmiyor herhalde mesaj attım bu mesaj için bi kampanya tanımlı değil dedi.

• l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Garanti Bonus kartı olcak.
    Diğerleri Bonus özellikli TEB kart.

Bonusları veren Garantiii...
    Kez ve Kaçmaz sayfalarına girerseniz Garanti bonus sayfası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 15 Ağustos 2014; 10:54:39 >
  • Arkadaşlar bonus-shell akaryakıt kampanyası başlamış. 4x100 tl akaryakıta 25 tl bonus verecekmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Garanti Bonus kartı olcak.
    Diğerleri Bonus özellikli TEB kart.

Bonusları veren Garantiii...
    Kez ve Kaçmaz sayfalarına girerseniz Garanti bonus sayfası :)

http://forum.donanimhaber.com/m_77302328/mpage_123/f_/key_garanti%252Bbonus//tm.htm#95874287
    Bu konuyu geçin burdan takip edin esas konu bu...

Üstad esas konu o değil, o kişiye özel kampanyaların olduğu sayfa,burası herkesin dahil olduğu kampanyalar sayfası

Burada bonusu yatırmak zorundalar, kişiye özelde yatırmayabilirler,yatırmasa müşteri hizmetleri ile muhattap olmamalısın

Zaten o sayfada genel kampanyalar ile ilgili sorulardan sıkıldığımız için bu sayfa açıldı.Yani düzenleyin mesajınızı,yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Ayrıca ;

Kacmaz ve kez farkli kampanyalar,

ikisi de 2x50 ye 20 tl bonus veriyor , ikisine de katilinca toplam 2x50 yaparsan birleşiyor,ve toplamda 100 tl ye 40 tl puan almış oluyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Arkadaşlar bonus-shell akaryakıt kampanyası başlamış. 4x100 tl akaryakıta 25 tl bonus verecekmiş..

Ben 400 liraya 25 lira veren kampanyaya gülmem bile ,burası sıcak fırsatlar !

Nuvo 4 kere 50 lira harcamaya 50 tl geri veriyor
    Paracard 4x25 tl ye 30 tl bonus veriyor
    Bonus 2x50 ye 40 tl bonus

Özet: 400 lira harcama ile

50+30+40 =120 tl puan alırken ,25 tl nedir

Ama isterseniz şöyle yapabilirsiniz, shell kampanyasına da katılarak birlikte combo yaparsınız. (2x50 degil, 4x100 shellden yaparsınız, 25+40=65 gelir ,ama 400 tl ye 65 tl gelmiş olur,yine yetersiz bizler için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 15 Ağustos 2014; 10:52:12 >

• Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    Aslında haklısınız hocam bonus kazanma oranı çok düşük ancak ben eylül sonuna kadar yaklaşık 3000 km yol yapmam lazım o yüzden akmasa da damlasın sıkıntı olmaz nasıl olsa o harcamayı yapıcam mecburen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Aslında haklısınız hocam bonus kazanma oranı çok düşük ancak ben eylül sonuna kadar yaklaşık 3000 km yol yapmam lazım o yüzden akmasa da damlasın sıkıntı olmaz nasıl olsa o harcamayı yapıcam mecburen..

Dediğim gibi diğer kampanyalarla da birleştirin hocam, 25 degil,65 alırsınız. Bonus ve paracard ile işleri kolaylarsınız.

Ben de geçtigimiz haftalarda tatildeydim,5000 km yaptim,300 tl üzerinde puan kazandım.

Ekleme : Bonus üyesi Shell istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde diyor,yani uzun yolda bunu yapmak çok zor, bonus üyesi shell olamayabiliyor bazen. Benim bahsettiklerimde üye işyeri falan zorunlulugu da yok.Aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 15 Ağustos 2014; 13:09:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.