Şimdi Ara

Lg G2 şarj/usb görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce telefonu cebimden düşürdüm ekranını çatlattım ve kasko ya gönderdim. Geçtiğimiz günlerde telefon geldi çok güzel yapılmış. Ancak şöyle bir sorun var ki ve şarj oluyor nede usbye bağladığımda herhangi bir tepki olmuyor. Ne ışıkları yanıyor ne de başka bir şey. Değişik kombinasyonlarda açmayı denedim olmadı. Telefon tamircisine götürdüm pili kurumuş dedi akşama kadar o da bir şey yapamadı. Açıp bakmam lazım dedi açtırmadım garanti dışı olur diye. Anlamadım nedir ne değildir var mı bir fikri olan?

• Kutusuna koyup geri yollayin cihazi toplarken eksik birşeyler yapmışlar gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb soketi bozulmuş olabilir servise verin

• Telefoncunun dediğine göre anakartı çatlakmış telefonun. Birkaç defa kaskoya göndermeme rağmen yapılmadığından bende tüketici haklarına kargo şirketinin dökümüyle şikayette bulundum. Ama malesef davalar 1 seneye kadar uzayabiliyormuş beklicez artık sonucunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KsKLee85

Telefoncunun dediğine göre anakartı çatlakmış telefonun. Birkaç defa kaskoya göndermeme rağmen yapılmadığından bende tüketici haklarına kargo şirketinin dökümüyle şikayette bulundum. Ama malesef davalar 1 seneye kadar uzayabiliyormuş beklicez artık sonucunu.

Hocam garantili değil mi bu telefon ? LG Türkiye garantiliyse sikayetinizi belirterek gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

quote:

Orijinalden alıntı: KsKLee85

Telefoncunun dediğine göre anakartı çatlakmış telefonun. Birkaç defa kaskoya göndermeme rağmen yapılmadığından bende tüketici haklarına kargo şirketinin dökümüyle şikayette bulundum. Ama malesef davalar 1 seneye kadar uzayabiliyormuş beklicez artık sonucunu.

Hocam garantili değil mi bu telefon ? LG Türkiye garantiliyse sikayetinizi belirterek gönderin.

Garantili ancak tabi kullanıcı hatasından kaynaklanan bir şey olduğu için servislik bir durum yok. Düşme sonucu ekran kırılmasından sonra böyle bir sıkıntı oldu. Aslında kaskonun değiştirmesi lazım telefonu ama işi yokuşa sürüyorlar işte. Bakalım tüketici haklarından nasıl bir sonuç çıkacak.

• Pili kurumuş diye bişey yok. Usb soketinin olduğu kısım esnek bir malzemeye bağlı ve bu malzeme kasaya çift taraflı bant ile bağlı. Tamirci ekranı çıkartabilmesi için bu malzemeyide sökmesi gerekiyor. Büyük ihtimalle sökerken zorlayıp koparttı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.