Şimdi Ara

204 palio 1.2 zorunlu sigorta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • euro sigortadan arabayı alınca sigorta yaptırdım.370 tl ye yaptılar.bu fiyat normal mi yoksa biraz kazık mı yedim? :) eğer kazık yediysem bu şirketten iptal edip başka sigorta şirketine geçebiliyor muyum?

• Ben Axa'dan 2011 Astra'ya 170 liraya yaptırdım, iş arkadaşım 93 Toros'a en düşük 380'e buldu.

Aracın modeli, yaşınız, geçmiş yıllardaki vukuatlarınız ve özellikle plaka kodu rakamı çok etkiliyor. Sigorta için ortalama bir rakam söylemek güç.
  • 98 clio 1 babamın üzerine olduğu halde kasımda 400 e yakın bi tutar ödedim ( 2. aracı ve kazası olmadığı halde). Kaç tane yere sordurdum 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyat verdiler. Neye göre fiyat veriyorlar anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vukuat yok.yaş 26.plaka 67.2004 model 1.2 motor.
  • Aracın olakasının bulunduğunuz ilin ve sigorta sicil geçmişinizin çok önemi var. Bunlar fiyatı direk etkileyen unsurlar. İstanbul trafiğindeki araç sayısı ile Konya'daki araç sayısı bir değil . Tabiki risk daha fazla İstanbul'da O nedenle fazla çıkıyor örneğin.
  • son donemlerde sigorta sirketleri hep zarar acikladilar.. bundan dolayi saniyorum ki sigorta ucretlerinde bindirime gidildi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.