Şimdi Ara

WP uyumlu YouTube uygulaması MetroTube güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WP uyumlu YouTube uygulaması MetroTube güncellendi

Windows Phone 7,5 ve Windows Phone 8 ile 8.1 işletim sistemli cihazlar için Lazyworm Applications tarafından hazırlanan YouTube uygulaması MetroTube, yeni geliştirmeler ile 4.1.3 sürümüne güncellendi.

Başarılı arayüzü üzerinden kişilerin dünyanın en popüler video servisi YouTube'un sunduklarından yararlanmasına imkan tanıyan MetroTube, belirtildiği kadarıyla oldukça hızlı çalışıyor ve marketteki en iyi alternatifi oluşturuyor. Uygulama yayınlanan 4.1 sürümüyle ise arama önerileri gösterme gibi oldukça faydalı bir özelliğe kavuşuyor ve yaş sınırlamalı videoların 18 yaşından büyük kişiler tarafından oynatılmasına imkan tanıyor. 

2 TL fiyat etiketiyle satılan MetroTube uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Fiyatını hak eden bir uygulama.

• WP de normalde youtube kendi programı yok mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

WP de normalde youtube kendi programı yok mu ki ?

Google kıllık yaptıydı sanırım. ondan dolayı yok. yani varda mobil sürüme kısa yol gibi birşey. gerçi gerek yok.3.parti uygulamalar hem video indiriyor hem mp3 indiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

WP de normalde youtube kendi programı yok mu ki ?

Google kıllık yaptıydı sanırım. ondan dolayı yok. yani varda mobil sürüme kısa yol gibi birşey. gerçi gerek yok.3.parti uygulamalar hem video indiriyor hem mp3 indiriyor.

Hmm anladım ama aptallık bence kımse yotubue yok dıye platformdan vazgecmez ama her platforma verirsen aldığın reklam vs para kazanırsın, bana saçma geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.