Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Mart: Sifu-Destiny 2: Witch Queen-F1 23-Hello Neighbor 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.798
Cevap
583
Favori
1.593.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Playstation PLUS Faydaları

- PS4'te sadece PLUS üyesi kullanıcılar oyunların multiplayer bölümlerinde oynayabilir.
    - PLUS üyesi olduğunuzda aynı hesapla PS4, PS3 ve PSVita'da fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
    - Her sistemdeki 1 GB çevrimiçi depolama alanıyla oyun kayıtlarınızı yedekleyip, ardından kaldığınız yerden devam etmek için kaydettiğiniz verilerinizi başka bir sisteme indirebilirsiniz.
    - Oyun ve eklentilerde PLUS için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
    - Her ay verilen ücretsiz oyunları indirebilirsiniz [Haziran'dan itibaren aylık iki oyun verilecektir.]
    - Açtığınız yeni hesaplarda kredi kartı bilgilerinizi girerek 14 gün boyunca PS PLUS'ı deneyebilirsiniz. Deneme sürümüne ulaşmak için tıklayınız.
    - PLUS için özel olan store indirimlerinden faydalanmak için yeni hesap açıp 2 günlük deneme sürümü PS PLUS edinebilirsiniz. Konu linki için tıklayınız. US PSN'de kredi kartı tanıtmak şans işi olduğu için bu yöntemi çok faydalı oluyor.
    - Sayaç için tıklayınız.

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Mart: Sifu-Destiny 2: Witch Queen-F1 23-Hello Neighbor 2

Sıkça Sorulan Sorular

Plus üyeliğini TR PSN ve US PSN'den almanın farkları/avantajları nelerdir?

- Türkçe dil desteği olan oyunlar verildiğinde US PSN kullanıcıları bundan faydalanamaz.
    - Şu ana kadar oyunlar Şubat ayı dışında aynı geldi. Ama böyle bir sansür olayının tekrar edebileceğini düşünürsek US PSN'den almak daha avantajlı.
    - TR PSN'de fiyat 179 TL, US PSN'de ise 60 $.

- Şu an için en ucuz PS PLUS ENDONEZYA PSN'den alınabiliyor. Yıllık 105 TL civarı.ENDONEZYA PSN ana konusu için tıklayınız.

Bilinmesi Gerekenler

- PLUS olan hesabınızı ana hesap yaptığınız takdirde makinedeki bütün hesaplardan online oynayabilirsiniz.

US PSN'ten plus almak/alışveriş yapmak nasıl oluyor bilmeyenler için şu konuyu öneriyorum. Konu zaten yeterince ayrıntılı, anlamadığınız/kafanızda takılan yerleri sorduğunuzda da ilker_xxx size yardımcı olacaktır.
    https://forum.donanimhaber.com/usa-playstation-store-dan-alisveris-nasil-yapilir-ana-konu--97897417

Şu Ana Kadar Verilen Oyunlar

Kasım 2013
    Contrast , Resogun

Ocak 2014
    Don't Starve

Şubat 2014
    Outlast , Sound Shapes (TR)

Mart 2014
    Dead Nation: Apocalypse Edition

Nisan 2014
    Mercenary Kings

Mayıs 2014
    Stick It to the Man!

Haziran 2014
    Trine 2: Complete Story , PixelJunk Shooter: Ultimate

Temmuz 2014
    TowerFall: Ascension, Strider , Doki-Doki Universe

Ağustos 2014
    Fez , Road Not Taken

Eylül 2014
    Sportsfriends , Velocity 2X

Ekim 2014
    Dust: An Elysian Tail , Pix the Cat , Spelunky

Kasım 2014
    Escape Plan , SteamWorld Dig , The Binding of Isaac: Rebirth

Aralık 2014
    Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition , Secret Ponchos , Titan Attacks

Ocak 2015
    InFamous: First Light , The Swapper

Şubat 2015
    Apotheon , Rogue Legacy , Transistor

Mart 2015
    CounterSpy , Oddworld: New 'n' Tasty! , OlliOlli2 , Valiant Hearts: The Great War

Nisan 2015
    Aaru's Awakening , Never Alone , Tower of Guns , Woah Dave!

Mayıs 2015
    Ether One , Guacamelee! Super Turbo Championship Edition , The Unfinished Swan , Race the Sun , Hohokum

Haziran 2015
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes , Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition , Super Exploding Zoo , Futuridium EP Deluxe

Temmuz 2015
    Rocket League , Styx Master of Shadows , Mousecraft , Entwined

Ağustos 2015
    DRIVECLUB PS Plus Edition , Lara Croft and the Temple of Osiris , Stealth Inc 2: A Game of Clones , Sound Shapes , Limbo , Flower (TR)

Eylül 2015
    Grow Home , Super Time Force Ultra , Teslagrad, Xeodrifter

Ekim 2015
    Super Meat Boy, Broken Age, Unmechanical: Extended

Kasım 2015
    TR-US PSN : The Walking Dead: Season 2 , Magicka 2 , Dragon Fin Soup

Aralık 2015
    TR-US-ENDO PSN :Gauntlet: Slayer Edition, King’s Question – Chapter 1: A Knight to Remember

Ocak 2016
    TR-US PSN : Grim Fandango Remastered , Hardware Rivals

Şubat 2016
    TR-US-Endo PSN : Helldivers, Nom Nom Galaxy, Nova 111

Mart 2016
    TR-US-Endo PSN : Broforce, Galak-Z

Nisan 2016
    TR-US-Endo PSN : Dead Star , Zombi

Mayıs 2016
    TR-US PSN : Tropico 5 , Table Top Racing: World Tour, Switch Galaxy Ultra

Haziran 2016
    TR-US PSN : NBA2K16, GONE HOME

Temmuz 2016
    TR-US-ENDO PSN : Saints Row: Gat out of Hell, Furi

Ağustos 2016
    TR-US PSN : Tricky Towers, Ultratron, Rebel Galaxy

Eylül 2016
    TR-US PSN : Lords of the Fallen, Journey, Badland

Ekim 2016
    TR-US PSN : Resident Evil, Transformers: Devastation

Kasım 2016
    TR-US PSN : Everybody’s Gone to the Rapture, The Deadly Tower of Monsters

Aralık 2016
    TR-US PSN : Invisible, Inc., Stories: Path of Destinies

Ocak 2017
    TR-US PSN : Day of the Tentacle Remastered, This War of Mine: The Little

Şubat 2017
    TR-US PSN : LittleBigPlanet 3, Not a Hero

Mart 2017
    TR-US PSN : Tearaway Unfolded, Disc Jam

Nisan 2017
    TR-US PSN : Drawn To Death, Lovers in a Dangerous Spacetime

Mayıs 2017
    TR-US PSN : Alienation, Tales from the Borderlands

Haziran 2017
    TR-US PSN : Killing Floor 2, Life is Strange

Temmuz 2017
    TR-US PSN : Until Dawn, Game of Thrones: A Telltale Series

Ağustos 2017
    TR-US PSN : Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry,
    Downwell

Eylül 2017
    TR PSN : inFAMOUS Second Son, Child of Light
    US PSN : inFAMOUS Second Son, Strike Vector EX

Ekim 2017
    TR-US PSN : Metal Gear Solid V: Phantom Pain, Amnesia: Collection

Kasım 2017
    TR-US PSN : Worms Battleground, Bound

Aralık 2017
    TR - US PSN : Darksiders II: Deathinitive Edition, Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends

Ocak 2018
    TR-US PSN : Deus Ex: Mankind Divided, Batman: The Telltale Series

Şubat 2018
    TR-US PSN : Knack, Rime

Mart 2018
    TR-US PSN : Bloodborne, Ratchet & Clank

Nisan 2018
    TR-US PSN : Mad Max, Trackmania Turbo

Mayıs 2018
    TR-US PSN : Beyond: Two Souls, Rayman Legends

Haziran 2018
    TR-US PSN : XCOM 2, Trials Fusion, bonus: Call of Duty: Black Ops III

Temmuz 2018
    TR-US PSN : Heavy Rain, Absolver

Agustos 2018
    TR-US PSN : Mafia III, Dead by Daylight

Eylül 2018
    TR-US PSN : Destiny 2, God of War III Remastered

Ekim 2018
    TR-US PSN : Friday the 13th: The game, Laser League

Kasım 2018
    TR-US PSN : Yakuza Kiwami ve Bulletstorm: Full Clip Edition!

Aralık 2018
    TR-US PSN : Soma, Onrush

Ocak 2019
    TR-US PSN : Steep , Portal Knights

Şubat 2019
    TR-US PSN : For honor , Hitman

Mart 2019
    TR-US PSN : Call of Duty: Modern Warfare-Remastered * The Witness!

Nisan 2019
    TR-US PSN :The Surge & Conan Exiles

Mayıs 2019
    TR-US PSN: Overcooked ve What Remains of Edith Finch

Haziran 2019
    TR-US PSN: Sonic Mania and Borderlands: The Handsome Collection

Temmuz 2019
    TR PSN : Detroit: Become Human - Horizon Shift Turbo

Agustos 2019
    TR PSN : Sniper Elite 4 , WipEout Omega Collection

Eylül 2019
    TR PSN : Batman: Arkham Knight ve Darksiders III

Ekim 2019
    TR PSN : The Last of Us Remastered , MLB The Show 19

Kasım 2019
    TR PSN: Nioh , Goat Simulator
    US PSN: Nioh , outlast2

Aralık 2019
    TR PSN : Titanfall 2 , Monster Energy Supercross

Ocak 2020
    TR PSN : Uncharted The Nathan Drake Collection, Frantics

Şubat 2020
    TR PSN :Bioshock: The Collection + The Sims 4

Mart 2020
    TR PSN : Shadow of the Colossus + Sonic Forces

Nisan 2020
    TR PSN : Uncharted 4: A Thief’s End. + DIRT Rally 2.0

Mayıs 2020
    TR PSN : Cities: Skylines - Farming Simulator 19

Haziran 2020
    TR PSN : Call of Duty: WWII - Star Wars Battlefront II

Temmuz 2020
    TR PSN : NBA 2K20 - Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Ağustos 2020
    TR PSN : Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, Fall Guys: Ultimate Knockout

Eylül 2020
    TR PSN: PUBG - Street Fighter V

Ekim 2020
    TR PSN: Need for Speed: Payback - Vampyr

Kasım 2020
    TR PSN : Middle-earth: Shadow of War - Hollow Knight
    PS5: Bugsnax

Aralık 2020
    TR PSN : Just Cause 4 - Rocket Arena
    PS5 : Worms Rumble

Ocak 2021
    TR PSN : Shadow of the Tomb Raider - GreedFall
    PS5 : Maneater

Şubat 2021
    TR PSN : Control Ultimate Edition (PS5, PS4), Concrete Geneie
    PS5 : Destruction AllStars

Mart 2021
    TR PSN: Final Fantasy 7 Remake (PS4), Remnant: From the Ashes (PS4), Farpoint (PS4/PSVR), Maquette (PS5)

Nisan 2021
    TR PSN : Days Gone, Zombie Army 4: Dead War, Oddworld: Soulstorm (PS5)

Mayıs 2021
    TR PSN: Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest (PS5)

Haziran 2021
    TR PSN: Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons ,Operation: Tango (PS5)

Temmuz 2021
    TR PSN: Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds, A Plague Tale(PS5)

Ağustos 2021
    TR PSN: Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2, Hunter's Arena: Legends (PS5/PS4)

Eylül 2021
    TR PSN: Hitman 2, Predator: Hunting Grounds , Overcooked: All You Can Eat (PS5)

Ekim 2021
    TR PSN: Mortal Kombat X , PGA Tour 2K21 , Hell Let Loose (PS5)

Kasım 2021
    TR PSN: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning , Knockout City , First Class Trouble

Aralık 2021
    TR PSN: Mortal Shell , LEGO DC Super Villians , GODFALL (PS5)

Ocak 2022
    TR PSN: DIRT 5 (PS5, PS4), Deep Rock Galactic (PS5, PS4) , Persona 5 Strikers (PS4)

Şubat 2022
    TR PSN: EA Sports UFC 4 (PS4) , Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure (PS4) , Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Mart 2022
    TR PSN: Ark Survival Evolved (PS4) , Team Sonic Racing (PS4) , Ghostrunner (PS5) , Ghost of Tsushima: Legends (PS5, PS4)

Nisan 2022
    TR PSN: Hood: Outlaws & Legends, Slay the Spire, SpongeBob: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, Outlaws & Legends (PS5)

Mayıs 2022
    TR PSN: FIFA 22-Curse of the Dead Gods-Tribes of Midgard

Haziran 2022
    TR PSN: God of War (PS4) , Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4) , Nickelodeon All-Star Brawl (PS4/PS5)

Temmuz 2022
    TR PSN: Crash Bandicoot 4 (PS5/PS4), Arcadegeddon (PS5/PS4), The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Ağustos 2022
    TR PSN: Yakuza: Like a Dragon(PS5/PS4), Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS5/PS4), The Dark Pictures Anthology: Little Nightmares (PS4) (PS4)

Eylül 2022
    TR PSN: Need For Speed Heat(PS4) , Granblue Fantasy:Versus(PS4) , Toem (PS5)

Ekim 2022
    TR PSN: Hot Wheels Unleashed (PS4/PS5) , Injustice 2 (PS4) , Superhot (PS4)

Kasım 2022
    TR PSN: Nioh 2(PS4/PS5) , Lego Harry Potter Collection (PS4) , Heavenly Bodies (PS4/PS5)

Aralık 2022
    TR PSN: Mass Effect Legendary Edition (PS4) , Biomutant (PS4, PS5) , Divine Knockout (PS4, PS5)

Ocak 2023
    TR PSN: Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5) , Fallout 76 (PS4) , Axiom Verge 2 (PS4/PS5)

Şubat 2023
    TR PSN: Mafia: The Definitive Edition (PS4) , Evil Dead: The Game (PS4/PS5) , OlliOlliWorld (PS4/PS5) , Destiny 2: Beyond Light (PS4/PS5)

Mart 2023
    TR PSN: Battlefield 2042 (PS4, PS5) , Minecraft Dungeons (PS4) , Code Vein (PS4)

Nisan 2023
    TR PSN: Sackboy: A Big Adventure (PS4, PS5) , Meet Your Maker (PS4, PS5) , Tails of Iron (PS4, PS5)

Mayıs 2023
    TR PSN: GRID Legends (PS4/PS5) , Chivalry 2 (PS4/PS5) , Descenders (PS4)

Haziran 2023
    TR PSN: NBA 2K23 (PS5, PS4), Jurassic World Evolution 2 (PS5, PS4) , Trek to Yomi(PS5, PS4)

Temmuz 2023
    TR PSN: Call of Duty: Black Ops Cold War (PS4, PS5) , Alan Wake Remastered (PS4, PS5) , Endling – Extinction (PS4, PS5)

Ağustos 2023
    TR PSN: PGA Tour 2K23 (PS4/PS5) , Dreams (PS4) , Death’s Door (PS4/PS5)

Eylül 2023
    TR PSN: Saints Row (PS4) , Generation Zero (PS4) , Black Desert Traveler Edition (PS4/PS5)

Ekim 2023
    TR PSN: The Callisto Protocol (PS4, PS5) , Farming Simulator 22 (PS4, PS5) , Weird West (PS4/PS5)

Kasım 2023
    TR PSN: Mafia II: Definitive Edition (PS4) , Dragon Ball: The Breakers (PS4) , Aliens Fireteam Elite (PS4/PS5)

Aralık 2023
    TR PSN: Lego 2K Drive (PS4/PS5) , Powerwash Simulator (PS4/PS5) , Sable (PS5)

Ocak 2024
    TR PSN: A Plague Tale: Requiem (PS5) , Evil West (PS4/PS5) , Nobody Saves the World (PS4/PS5)

Şubat 2024
    TR PSN: Foamstars (PS4/PS5) , Rollerdrome (PS4/PS5) , Steelrising (PS5)

Mart 2024
    TR PSN: Sifu (PS4/PS5) , Destiny 2: Witch Queen (PS4/PS5) , EA Sports F1 23 (PS4/PS5) , Hello Neighbor 2 (PS4/PS5)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• REZALET REZALET

şimdi burda bazı kişiler gelip de bazı kalıplaşmış kelimeleri kullanmasın yok efsaneymiş yok 1990 ların efsane oyunuymus yok siz oyundan ne anlarsınız falan filan. Ben PS4 de atari oyunları oynamak istemiyorum kardeşim. Rezillikten başka bişey değil. Sen sevebilirsin saygım var. Mario Remastered çıksın git al ben almam. Ulan veremediniz mi bi Tomb Raider, bi NFS. Valla PS3ü sattıgıma pişman oluyorum şu plus oyunları duyurulunca. Bi de pişkin pişkin bu oyunları sevmeyen oyuncuyum demesin demezler mi gel de tırlatma. Ağzınızda 2-3 tane kalıplaşmış cümle var kullanıp kullanıp duruyorsunuz. Şu oyunların platformu ataridir ya bildiğin 999999999 in 1 kasetli atarilerdir başka bişey değil. Adamlar gidiyorlar Forza 5 veriyorlar gold üyelerine Forza 5 veriyorlar. Siz de sevinin bunlara müstahak hepinize. Geçen hafta bitmişti Plus almıyorum.

Forumun PS müdavimlerinden birinin imzasında şöyle bir ibare vardı '' Oyunları Grafikleri için oynamıyor olsaydım Hala PS1 kullanıyor olurdum'' diye.
    Şimdi şöyle bir durum var:

Plus parasını hak ediyor mu?

İlk olarak psn gözden geçirelim. Para istemek için bize ne sunuyor? Ben saymak isterim.

Bakıyorum psn nin arayüzüne ve özelliklerine arayüz karmaşık ve hantal party chat desen nat hatası veriyor, kredi kartı hatası veriyor profil sekmesine bakıyorum hiç özenmemişler kişiselleştirmek sıfır kullanım kolaylığı adını hiçbirşey yok sonra çöker bağlanmaz download hızı desen 20 25 mbps internetimin 8ini görüyor. Yani baktığım zaman işimi kolaylaştıracak oyun oynamamı keyifli hale getirecek hiç bir özelliği yok. Zorlaştırmak için para alıyor dersen işlerini harika yapıyorlar.

Onun dışında dersen verdiği oyunlar bana hitap ediyor ben memnunum plusdan.

Bu kişisel e girer bu durumda zorunlu olmaması lazım ama plus zorunlu ve bunu multiplayer için istiyorlar benden.

Bu yukarıda saydıklarım olsun bakıyorum verdiği oyunlarda ps4e yakışan oyunlar değil. Bu adamlar sadece soygun yapıyorlar istenilen paranın hakkını vermiyorlar.

Zorla mı alıyorlar dersen evet zorla alıyorlar çünkü hakkım olanı bana parayla satıyorlar. Ben o oyuna para verdiysem multiplayer modunada para veriyorum ona erişmek benim hakkım.

Kısacası bu durumda ayda 12.5 değil 1 lira istemeleride haramdır. Verdikleri oyunlar umrumda değil isterse bloodborne order tlou versinler yine değil çünkü zorunlu tutuyorlar. Beğendiğim oyunu parasını verip oynuyorum zaten. Tek derdim şu dandik hizmetin paralı olması.

Steam gibi jenerasyon farkı olarak kalite farkı koyan bir sistem varsa psn ye Sony nin bizden para almaya bırak üste para vermesi lazım.
    Boşuna ağlamasın kimse bu firmaların bu hale gelmesinin sebebi sizlersiniz

Oyun çıkmadan dlc si çıkar 6 ay öncesinden ön sipariş verirler , oyun yarım veya hatalı çıkar kimse tepki göstermez aksine çıkmadan bir hafta önce spotçuların kapısında yatılır.
    Oyunun 3/2 si dlc olarak çıkar premium edition lar season passlar havada uçar tüm içerik alınlr oyun sektöründe tüketicinin genel zihniyeti bu aç gözlü bir tüketici kitlesi var oyun konusunda. Tüketici böyle ise firmalardan ne bekleniyor ? Nasıl olsa ne dayarsa satış rekorları kırıyor zaten onlarda bu durumu fırsata çevirip işte böyle değerlendiriyorlar.

Benim gibi düşünen birçok inssn vardır bu forumda fakat dünya geneli böyle olunca sadece kendi ceplerini düşünüyorlar.
    İndirime girmeden oyun almam kutulu alıcaksam oyun çıkar 2 ay geçer ikinci el alırım. Sıfır alacsksam yine indirimle alırım çünkü hakkı bu.
    Bir oyun arızalıysa almam dlc manyağı oyun yine almam. Sizide biraz bilinçli olmaya davet ediyorum
    Arkadaş her ay aynı muhabbet tamam psn fiyatı 150 tl Türkiye için fazla buna bende katılıyorum herkes veremeyebilir. Sende o zaman daha ucuz olan endonezya store dan al. Onuda veremem diyorsan 14 gün deneme muhabbetleriyle uğraş. Yada ne bileyim enpara kampanya yapıyormuş zaten kartı da alması bedava hesap işletim ücreti de yok bunu kullan yarı fiyatına al. Onuda veremiyorsan zaten konsol alma. Senelik verilen ücretten bahsediyoruz aylık değil. Konsol oyunculuğu Türkiye de pahalıdır (Türkiye de ucuz ne kaldı ki? ) bunu bu kadar sene geçti hala öğrenemediyseniz bir şey diyemiyorum. Adam plus alın size AAA oyun vereceğim de demiyor ki beğenmiyorsan alma online oynama. PC de online bedava ona geç. Yada ne bileyim derdin sadece plus fiyatıysa rakipte daha ucuzsa ona geç. Seni tutan yok. Ps3 ilk çıktığında plus yoktu. Plus muhabbeti çıkana kadar geçen sürede zaten çoğu AAA oyun ucuzlamıştı ve eskimişti oyun yelpazesi genişlemişti doğal olarak iyi oyunlar veriyorlardı. Yakında Ps4 te de başlarlar 2 senesi yeni doldu. Tabi ki senelik 150TL veriyorsun diye her ay 1 AAA oyun vereceklerini düşünüyorsanız düşünmeye devam edebilirsiniz.
    Neden 2. bölüm? -Çünkü 1. bölümü aldırmak için zaten verilen oyunlara baktığınızda 3. parti hediye verilen kaliteli oyunların da dlc leri satılsın diye verildiğini anlarsınız. Artık oyun vermiyorum dediklerini düşünelim ne yapacağınızı gerçekten merak ediyorum? Şimdi hemen biri çıkar konsolu satarım rakip konsola geçerim der :)
    ''Indi oyun konsoluymuş ,çöpmüş, bilmemneymiş'' Zaten piyasada 2 konsol var görende sayısız seçenek var zannedecek :D Sanki rakip konsolda multiplatform oyun haricinde doğru düzgün oyun varda... Adamlar hiç olmazsa kaliteli exc. ler sunuyor. Keşke rakipte de bu tarz şeyler olsa da rekabet oluşsa fiyatlar düşse. Microsoft daha kafadan yenilgiyi kabul etti. Sony VR ile şunları bunları yapıyoruz derken microsoft tan cevap bile gelmedi. Keşke gelseydi de rekabet oluşsaydı. Microsoft oyun dünyasına ne kazandırdı? Halo mu Forza mı? geçin bunları. Keşke microsoft ta oyun stüdyolarına para yedirip özel oyunlar yaptırsaydı da orta da 2. bir seçenek olsaydı.
    Son olarak oyuna bu kadar para vermem. Psn ye bu kadar para vermem diyen arkadaşlar eğer özellikle takip ettiğiniz exc. oyun yoksa pc toplayın orta halli oyun oynatabilen bir pc toplarsanız uzun vade de emin olun konsola harcadığınız dan çok daha az para harcayacaksınız. Pc oyunculuğu konsol oyunculuğundan daha ucuz emin olabilirsiniz. Gelsin şimdi eksiler.
    Hayır bi de yaftalamalara falan bak... Oynamadıysan malsın, oynamadıysan şusun, yok böyle yapmışsındır, yok bilmemneyden anlamıyosundur...

Ne meraklıymış millet bunu henüz oynamamış olana yardırmaya...

- 38 yaşındayım. Evliyim, bir de çocuğum var.
    - TLOU'ı PS3'te bir yere kadar oynadım, sonra devam edemedim, makineyi de sattım gitti.
    - Oyun çıkınca PS4 aldığımda taaa kaç sene önce kutulu olarak aldım.
    - Ancak şu güne kadar zaman yetmezliğinden oynayamadım. Kutu elimde sıfır duruyor öyle.
    - Benzer şekilde RDR2 de bekliyor.
    - Ara ara PC, Xbox One, PS4 şeklinde çeşitli oyunları açıp açıp bitirmeye çalışıp, diğerlerine geçmeye çalışıyorum. Tabiri caizse bu platformların her birinde "hayvan gibi" bi koleksiyonum var. Yenileri eklemeyip, bir süre bunları bitirip bitirip silmeyi, kütüphaneden çıkarmayı, kutulu konsol oyunlarını da elden çıkarmayı amaçlıyorum.

Hadi gelin bakalım klavye delikanlıları
  • Konuyu MARCO'ya devrettım. Konunun başında beri yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 25 Kasım 2015; 20:29:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation Plus'ta Haziran ayı

PlayStation Plus gelecek ay 4 yaşına giriyor. Özel indirimler, ücretsiz hızlı oyun koleksiyonu, ücretsiz Beta testleri ve daha pek çok fırsat sunan Plus üyeliği geçtiğimiz 4 yılda çok gelişti.

Yeni jenerasyon oyunlar ve Plus üyelerine özel fırsatlarla sunulan klasikler ile zenginleşen PlayStation Plus üyeliği, topluluğun gözdesi oldu. Servisin gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak üzere çalışmaya devam ediyoruz. Üyelerimizin oyun seçimleri ve oynadıkları oyunları göz önünde bulundurarak, Hızlı Oyun Koleksiyonu'nda bazı düzenlemeler yaptık. Haziran ayından itibaren, PS Plus üyelerine her ay, her platform için 2 oyun sunacağız.

Temmuz ayı itibariyle de, Hızlı Oyun Koleksyionu'nda yer alan oyunlar her ayın ilk Çarşamba günü Plus üyeleri ile buluşacak ve bir sonraki ayın ilk Çarşamba gününe dek erişilebilir olacak.

PlayStation 4:
    FQ-Games ve Double 11 işbirliğinin ürünü Pixeljunk Shooter Ultimate.
    Ödüllü bulmaca oyunu Trine 2: The Complete Story. Co-op multiplayer ile maksimum 3 oyuncu ile çevrimiçi oynayabilirsiniz.

• ps3 ile ps4 un konusunun ayrilmasi cok iyi oldu takip edemiyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 2 Haziran 2014; 22:25:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ayyrilmasi iyi oldu gercekten guncel tutmaya calisirsaniz cok daha yararli olur saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Konu başlığın hayırlı olsun alp

• dostum konuyu ayirmissin cokta güzel olmus. gayet mantikli

• Eline sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık ayrılması iyi oldu diğer konu çöp olmuştu.
  • hayırlı olsun diğer konu karışıyordu biraz böyle daha iyi olacak sanırım bu arada sizin nicki hep amk diye okuyorum ben ya içim mi fesat acaba benim
  • Gercekten böyle daha iyi olmus umarim güncel tutulur.

• Yarinki guncellemeyle birlikte Resogun US PSN'den de kalkacak.

Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.

• İyi oldu bu daha rahat takip edebiliriz böylelikle karışmadan iyi düşünmüşsün hocam eyvAllah ! konu uğurlu gelir adamakıllı oyunlar alırız bundan sonra umarım hediye olarak..
  • Bundan sonra ps4'e de 2 oyun mu gelecek her ay plus da? Konu hayırlı olsun, bu arada iyide oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Bundan sonra ps4'e de 2 oyun mu gelecek her ay plus da? Konu hayırlı olsun, bu arada iyide oldu.

Evet bundan son her ay iki oyun verilecek.

• Outlast verildimi ya? Ben mi kaçırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: semih055

Outlast verildimi ya? Ben mi kaçırdım

TR PSN'e verilmedi maalesef.

• birde US psn konusu açılsa çok iyi olur indirimleri takip edebiliriz
  • Bi de TR PSN+ ve US PSN+ diye hafif ayrım yapılsa daha iyi olacak.
    Bedava verilen oyunlar falan farklılık gösterebiliyor çünkü.
    Yani yeniden bi konu daha açmaya gerek yok tabi de, TR PSN+ ve US PSN+ şeklinde iki ayrı liste haline getirilebilir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

birde US psn konusu açılsa çok iyi olur indirimleri takip edebiliriz

Hocam ilk mesaja da yazdim. Bu konu altindan elimden geldigince psn indirimlerini de yazip guncelleyecegim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.