Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iphone 6 8.1 Final nasıl sarj ve performans durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 19 Kasım 2014; 15:32:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yapılmaması gerekiyormuş. Sıfırdan kurulumdan kasıtları tam anlamıyla baştan kurulması ve yedekten geri yükleme yapılmaması gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heliak

Bu şekilde yapılmaması gerekiyormuş. Sıfırdan kurulumdan kasıtları tam anlamıyla baştan kurulması ve yedekten geri yükleme yapılmaması gerekiyormuş.

bir dünya wifi şifresi vs var mecburen yedekten yüklüyorum yapacak yok.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    bi dünya wifi şifresi için anahtar zincirini aktif ederseniz. anahtar zinciri aktif olduğu sürece bahsettiğiniz wifi vs şifreler icloud da tutulur. dolayısıyla sıfırdan kurulumda yapsanız icloud da anahtar zincirini tekrar aktif ederseniz. otomatik tüm wifi şifreleri devreye girer.
  • 8.2 ile ne gelicek? 8.1.1 final demediler mi yanlis mi hatirliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

bi dünya wifi şifresi için anahtar zincirini aktif ederseniz. anahtar zinciri aktif olduğu sürece bahsettiğiniz wifi vs şifreler icloud da tutulur. dolayısıyla sıfırdan kurulumda yapsanız icloud da anahtar zincirini tekrar aktif ederseniz. otomatik tüm wifi şifreleri devreye girer.

deneyeyim bak ben bunu bilmiyordum valla sağolasın sırf bunun için hep yedek hep yedek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

şimdi anahtar zinciri aktif ettim acaba wifi parolaları yedeklemişmidir?Yedeklemişse hemen yeni iphone olarak kurayım.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    bu sorumluluğu alamam :) geriye dönük alıyormu emin değilim... test etme ortamı olmadı malesef. ama aktif olduktan sonrakileri kaydettiğini denedim.

bu sıralar icloud un tepkimesi çok geç olduğundan sorumluluğu alıp size mahçup olmak istemem.

ama dediğim gibi aktif olduktan sonrakileri kaydediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 19 Kasım 2014; 16:10:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

8.2 ile ne gelicek? 8.1.1 final demediler mi yanlis mi hatirliyorum

siz herhalde Final den kasıt 8.x.x. in sonu sandınız..

Final sürümden kasıt i genel yazılım yayımlarında en güncel nihai kararlı beta olmayan sürüm anlamındadır.

yani beta süreçlerinin sonu olan kararlı yazılım...

bundan sonrada 8.2 beta 1, beta 2, beta 3 deneme sürümleri testlerin sonunda 8.2 final olarak nitelendirilerek gelecek...

tabi buradaki final niteliği bizlerce verilmektedir.. Apple tarafından Final diye nitelendirilmiyor.
  • evet en güzeli yedeksiz kurulum ama bütün subway surfers ilerlemelerim gidecek o yüzden boşver diyorum :) çok büyük bir sorun olmadan da yedeksiz yükleme yapmam..varsın telefon 0.5 saniye geç açılsın :)
  • dhüngör kullanıcısına yanıt
    dostum bende de aynı sıkıntı var 6 plus itunes restore yeni iphone olarak tanıttım batarya tepetaklak ısınma da başladı... kalibrasyon sıkıntısı olabilir mi sıfırladığımız için ne yapmamız gerek fikri olan ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost90 -- 19 Kasım 2014; 17:06:07 >
  • arkadaşlar bugün geri 8.1 e geçtim jailbreak için bi baktım 8.2 beta noluyoruz apple amca :) 8.1.1 de animasyon hızlanmış gibi geldi bana başka bi numarasını görmedim
    8.2 betayı yükleyen varmı şarj atlamaları gelen arama geç cevap verme görevleri sonlandırınca telefonun donması varmı bunun gibi problemler
  • ios 8.2 beta yeni versiyon iphone4s içinmi gene ?
  • yasinim88 kullanıcısına yanıt
    8.2 beta versiyonu jailbreak için bir açık varmış amerika sitesinden okudum herkes çok umutlu
  • 8.1.1 ota guncelledikten sonra bugun restore yaptim fotograflari tongbuyla yedeklemistim.Film rulosuna tekrar atamiyoruz galiba bu fotoraflari 😃

• arkadaşlar TU A1457 cihazlar için CDMA indiriyoruz değil mi (5S)

• skynet47 S kullanıcısına yanıt
    valla hocam ios 9 duyurulana kadar 8.1 den geçmeyi düşünmüyorum iyi bi tuhaf oldu apple ios 9 çıkmadan apple ios 8 i adam edemeyecek gibi
  • yasinim88 kullanıcısına yanıt
    bende hala yeni versiyona geçmedim 8.1 deyim jailbreakli kullanıyorum boşver yeni versiyonları
  • arkadaşlar buradan kendi telefonuma göre olanı indirdim restore etmek istiyorum telefonu nasıl yapacam doğru yoldamıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heliak

Kardeşim zaten bu yüzden özellikle belirttim "Benim kastım restore ile kurmanız, sonrasında yedeği geri yükleyebilirsiniz." şeklinde. Yedeği geri yüklemeden sıfır telefon gibi davranmak imkansız gibi bir şey zaten. Ben restore yaptım yedeğimi de yükledim sorun yok. Burada laf olsun mesaj olsun diye olmayan hataları yazan çok insan var.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.