Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 Tl ' e Iphone 5 e batarya değişimi yapıcam , ne diyorsunuz arkadaşlar ? Aynı şekilde batarya değişimi yapan ya da bilen var , pil performansı nasıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avtheree kullanıcısına yanıt
    Ben iki kez değitirdim. Ebayden aldım. 30$ a. Pil performansı olumlu yönde farkediyor. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g modelli ipad 3 modeli için indirdiğim gsm linkli ipws itunes ile yüklemeye çalıştıgımda uyumlu değil diyor 2mb net hızıyla işin yoksa diğerini indir

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Kullanım süresi kaç mesela ?

• 3g modelli ipad 3 modeli için indirdiğim gsm linkli ipws itunes ile yüklemeye çalıştıgımda uyumlu değil diyor 2mb net hızıyla işin yoksa diğerini indir

• beyler bir sorum var..çalışanımın iPhone 4 cihazının dış ekranı düşürme sonucu çatladı..iç ekran sağlam..dokunmatik çalışıyor..sadece dış ekran değişimi ne kadar olur sizce?
    Benim kullanımımda 5.5 6 saat gidiyordu. ilk bataryayı değiştirieceğimde %20 de kapanıyordu zaten. Ayrıca ibackupbot ile batarya durumuna bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

beyler bir sorum var..çalışanımın iPhone 4 cihazının dış ekranı düşürme sonucu çatladı..iç ekran sağlam..dokunmatik çalışıyor..sadece dış ekran değişimi ne kadar olur sizce?

Ben 5s in ekranını ebayden aldım komple ekran 80tl ye geldi kendim değiştirdim. Dokunmatik camı kolay kolay değişmiyor. 4lerde durum nasıldı bilmiyorum ama yapışık olması lazım birbirine. Eğer sadece cam derseniz bizim buralarda 50 gibi birşeydi. Kadıköy iphone vardı sanırım forumda ilgili arkadaştı onada bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

beyler bir sorum var..çalışanımın iPhone 4 cihazının dış ekranı düşürme sonucu çatladı..iç ekran sağlam..dokunmatik çalışıyor..sadece dış ekran değişimi ne kadar olur sizce?

Ben 5s in ekranını ebayden aldım komple ekran 80tl ye geldi kendim değiştirdim. Dokunmatik camı kolay kolay değişmiyor. 4lerde durum nasıldı bilmiyorum ama yapışık olması lazım birbirine. Eğer sadece cam derseniz bizim buralarda 50 gibi birşeydi. Kadıköy iphone vardı sanırım forumda ilgili arkadaştı onada bir bakın isterseniz.

herhalde ortalama 50 küsür tl'ye değişir dış ekran.ben biraz daha soruşturayım teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Orjinal den eksisi ne olur , ömrü mü yoksa performansı mı

Her ikiside

3G li kullanım sonucu mu 6 saat

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Napsam kararsızım /:

Evet ama genelde 5-5.5 saat oluyordu.

3G li öyleyse iyi ya , edgeyle 7 saate kadar gelir o

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

3G li öyleyse iyi ya , edgeyle 7 saate kadar gelir o

Kullanıma bağlı olarak değişir tabi değerler. evde wifi ile 8-9 saat görüyordum webde gezinme fln.
    Oo süper daha ne , peki ısınma filan oluyor mu telefonda ve ömrü kaç ay oluyor ortalama ( sık kullanırım telefonu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avtheree -- 31 Ekim 2014; 11:37:09 >
  • İki gunce guncelledim. Safari kafayi yemis durumda. Sayfalari ecis bucus aciyor. 3g sarji emiyor. Edge hizi sanki daha hizli gibi geldi. Edge hizi ile idare edebiliyosun. O zaman sarj daha iyi gidiyor. Sanirim vodafone yuzunden de sarj cabuk bitiyor. Hizlanma sezemedim. Gecisler daha yavas geldi hatta bana. İlk gozlemler boyle. Kesinlikle bir ufak guncelleme yakindir bence

• iOS8 4S'i mahvetmişti 8.1'de herhangi bir düzelme var mı? ben şu an 7.1.2'deyim geri dönmüştüm
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    4s in hakkı en fazla 7.1.2 dir kullanıcı yorumlarına göre.
    8.1 8.0.2 den iyi gibi ama 5 kullanıcıları memnun değil kasma var diyor 8.1 den ve benimde 5s te sorunum wifi kopmaları,safari sorunu yaşanlarda var.
    siz 7.1.2 de tamamlayın 4s kullanımızı sorunsuz ve seri bir şekilde.8 e bulaşırsanız pişman olursunuz ve imzalarda kapandı dönüşü yok.
  • 5S. 3G hep acik.
    iOS 9 [ANA KONU]

Tam kullanımda sanırım 7 saat gibi bir kullanım zamanı olacak.

Not: Yalnız Vodafone'un 3G şebekeleri lokasyonumda güçlü.

Edit: Bunlar da hemen yakın zamanlardaki kullanımlarım. 3 aşağı 5 yukarı sonuçlar aynı.
    1-http://forum.donanimhaber.com/m_92684479/mpage_79/f_//tm.htm#98906536
    2-http://forum.donanimhaber.com/m_92684479/mpage_76/f_//tm.htm#98695262

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 31 Ekim 2014; 15:35:36 >

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.