Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Biraz önce ingilizce olarak apple a geribildirim yazısı yazıyordum tam yazının sonunda gönderemeden safari dondu sayfa yenilendi ve yazdıklarım silinmişti tabi. gel de delirme şimdi.

Hayır bu işletim sistemleri yayınlanmadan önce milyon saat test ediliyor deniliyor. Sen ios 8 çıkarmışsın sonra üstüne büyük yama olan 8.1 çıkarmışsın ve halen daha böyle basit ve aptalca hatalar mevcut.

Zor değil senin benim gibi adam birkaç saatte kurcalayarak hata buluyor ama milyar dolarlık şirketin çalışanları bu hataları bulamıyor öyle mi?

Apple eski apple değil kim ne derse desin böyle saçmalık olmaz.

Yedekleme yapmadan yüklemeyi denediniz mi?
    Yeni bir iPhone olarak tanımlayarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Beta 2 de süper giden şarjım final sürümünde rezalet.
    Maşallah patır patır gidiyor

Beta 2-- 6.5 saat kullanim suresi
    Final -- 5.5 saat kullanim suresi

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdiKosta

cümleten selamlar arkadaşlar ios 8 geldikten sonra hiçbir video indirme programından video indiremedim bir değişiklik mi var kaçırdığım? cevap alamazsam yeni konu bile açmayı düşünüyorum o derece.

çözüm yok mu arkadaşlar?
  • 8.0.2'de 3G Açık + Wifi kullanırken 9 saat kullanım süresi gördüm. 8.1 ile 2G Açık + Wifi ile 7 saat kullanım süresi gördüm. %20 düşüş var demektir bu da.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyrtx

hocam bende hem dişli amerikan başlık hemde normal başlık var ve %100 kutudan çıkanlar. Üstünde Apple için üretildi yazıyor. Kablolarda %100 orjinal. Ben böyle rezillik görmedim. Geçmez olaydım ios 8 e. Samsungla dalga geçerdim. Şimdi cihazım şarj olmuyor.Daha 2 aylık 5s.

Calla hocam bende de 5s var şu anlıık çok önemli bir sıkıntım yok 3G de şarjı yemesi ve 2kat fazla ram kullanması dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Biraz önce ingilizce olarak apple a geribildirim yazısı yazıyordum tam yazının sonunda gönderemeden safari dondu sayfa yenilendi ve yazdıklarım silinmişti tabi. gel de delirme şimdi.

Hayır bu işletim sistemleri yayınlanmadan önce milyon saat test ediliyor deniliyor. Sen ios 8 çıkarmışsın sonra üstüne büyük yama olan 8.1 çıkarmışsın ve halen daha böyle basit ve aptalca hatalar mevcut.

Zor değil senin benim gibi adam birkaç saatte kurcalayarak hata buluyor ama milyar dolarlık şirketin çalışanları bu hataları bulamıyor öyle mi?

Apple eski apple değil kim ne derse desin böyle saçmalık olmaz.

Yedekleme yapmadan yüklemeyi denediniz mi?
    Yeni bir iPhone olarak tanımlayarak.

Evet denedim bu sefer de iclouddan rehberimi ayarlarımı falan bir türlü geri yükleyemedim. Sonra tekrar restore edip açılışta bulut yedeğini yükşemek zorunda kaldım. Bu sorunu da yaşayanlar oldu forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Beta 2 de süper giden şarjım final sürümünde rezalet.
    Maşallah patır patır gidiyor

Apple firmasını anlamak zor;betada süper giden şarjı finalde nasıl mahvediyorlar anlamak gerçekten zor -5s kullanıyorum-
  • 5s'imde sürekli aspalth 8 oynarım.Beta 2'de gram takılma olmazdı.Şimdi arada birde olsa donmalar oluyor.Üstelik restore ile yükledim.Sıfırladım anlaşılan o ki sorun bende değil apple'da Ha tabi direk çöp diyemem 8.1e ama ah nerde 7.1.2
  • Batarya 2 gündür patır patır gidiyor abi bu ne normalde betadaki hatalar giderilmeliydi finalde daha da batırmışlar ah ah

• sürümü indirdim fakat iphoneunuz ile uyumlu değil diyor nerede yanlışlık yapıyorum acaba
  • Şarj süresi gerçekten sıkıntılı olmuş gece yatarken 2g moduna aldım ve %82 şarj vardı sabah kalktım baktım %68... Kullanmadan bitiyor anasını satim bu nasıl pil böyle
  • Geçen sene bugünlerde de İOS 7'den böyle bahsediyorduk iyi hatırlıyorum. 7.1.2 ile 8'den 2-3 ay önce stabiliteyi çok iyi yakalamıştı Apple. Bu sene de 8 ile yine sorunlu başladı. Soru şu , stabiliteyi 7-8 ay sonra da olsa yakaladıklarına mı sevinelim yoksa genel anlamda hemen her seferinde sorunlu yazılım çıkarmaya başladıklarına üzülelim ?

• şimdide app store bağlanamıyorum
  • bağlandığım zamanda app store'daki tüm yazılar ingiizce yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sps1991

5s'imde sürekli aspalth 8 oynarım.Beta 2'de gram takılma olmazdı.Şimdi arada birde olsa donmalar oluyor.Üstelik restore ile yükledim.Sıfırladım anlaşılan o ki sorun bende değil apple'da Ha tabi direk çöp diyemem 8.1e ama ah nerde 7.1.2

Gelen gideni aratıyor azizim
  • Bu konu'yu takip edince iyiki 7.1.2 kullaniyorum diyorum

Başka konulara girince hemen 8.1 ' e güncelleyeyim diyorumm

5S ' in en iyi performansı hangi sürümde peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Bu konu'yu takip edince iyiki 7.1.2 kullaniyorum diyorum

Başka konulara girince hemen 8.1 ' e güncelleyeyim diyorumm

5S ' in en iyi performansı hangi sürümde peki ?

Aynı durumdayım , hiç net bir bilgi yok ve 7.1.1 kullanıyorum geri dönüşte yok tam bir risk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum çekmiyor!!!
    2G'ye alınca hiçbir şekilde şebeke bulamıyor telefon. 3G seçeneğinde ise üç dört diş çekse de görüşme esnasında sinyal tamamen gidiyor.
    Telefona restore yaptığım halde durum böyle, ne yapabilirim???
  • bence telefonu 1 kere daha restore yap hocam. sonra acılınca tüm verileri ve içeriğe format at. düzelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.