Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam cevabınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

ios 10 public beta ne zaman gelir bilginiz varmı ?

Çıktı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

püblik beta geldi :)

Hocam developer sürüm var sildim ama profili tekrar yükledim güncelle dediğim de sürüm güncel diyor nasıl yapacağım bilgin var mı

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    public betaile developer betanın içerikleri aynı, yükletmemesi normal :) public'in tek farkı profil olarak yayınlanması
  • quote:

public betaile developer betanın içerikleri aynı, yükletmemesi normal :) public'in tek farkı profil olarak yayınlanması

Ne yapmam lazım hocam mutlaka fark vardır public developer e göre daha stabildir

• ios 10 yükleyen arkadaşlardan bir ricam var bir önceki sürümde parmak izini okuttuktan sonra ana ekran tuşuna basmamız gerekiyordu menüye gelmek için hala devam ediyor mu çünkü ben parmak izini niye kullanacağım o zaman çift aşamalı bir geçiş olacaksa

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Developer Beta 2= Public Beta hocam. Anca Public Beta 2 geldiğinde geçersiniz muhtemelen OTA ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: okoki16

ios 10 yükleyen arkadaşlardan bir ricam var bir önceki sürümde parmak izini okuttuktan sonra ana ekran tuşuna basmamız gerekiyordu menüye gelmek için hala devam ediyor mu çünkü ben parmak izini niye kullanacağım o zaman çift aşamalı bir geçiş olacaksa

Hocam eğer home tuşuna basıp parmağını okutursan tekrar basmana gerek yok. Ama power tuşuna basıp ekranı uyandırdıktan sonra parmağını taratırsan home tulunada basman lazım. Yeni seçenek eklemişler ayarlara home tuşu ile ilgili. Adını unuttum. Zaten çalışmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 7 Temmuz 2016; 22:59:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Developer Beta 2= Public Beta hocam. Anca Public Beta 2 geldiğinde geçersiniz muhtemelen OTA ile

Teşekkür ederim hocam.

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    cevap için tşk ederim hocam ama tek kademeli okutmaktansa ana tuşa bas parmak izi okut sizcede saçma değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: okoki16

cevap için tşk ederim hocam ama tek kademeli okutmaktansa ana tuşa bas parmak izi okut sizcede saçma değil mi

Hocam ios 9 da nasılsa şimdide öyle. Bas home tuşuna. Parmağın üstünde kalsın. Açılıyor. Ama power a basardan heö parmak içi okutacan hem home a basacam

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    yedeklemedim ben ios 9.3.2 den ota ile gectim hic bir uygulama vs silinmedi bende.

• Son güncelleme ne işe yarıyor, yeni 6s plus aldı babam bende pek bilmem apple yani güncelleme yapmaktan bir sorun olur mu ya da yapmasa da olur mu? Telefonu basit şeyler için kullanıyor(banka gazate Google gibi şeyler için kullanıyor)

• cübbeli gandalf kullanıcısına yanıt
    ayarlardan genel ve yazılım guncellemelerini denetleyin ios 9.3.2 yi bulursa onu yukleyin ios 9.3.2 ios 9 un en son ve en stabil yani iyi olan sürümüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 8 Temmuz 2016; 4:05:10 >
  • 9.3.3 beta 5 ile ilgili ilk izlenimim malesef hiçbir farkının olmaması beta 4'den :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bircancan B kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler

• Hiçbir zaman public ile dev. beta arasında fark olmaz. Önce küçük bir kitle için dev yayınlanır brick gibi büyük sorun rapor edilmezse public yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 8 Temmuz 2016; 16:46:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Türkbey kullanıcısına yanıt
    Dev. Sürümünün de profili vardır. Fakat iki sürümünde profili farklıdır.

iOS olarak hiçbir farkları yoktur. Aynı sürüm numarası aynı özellik aynı ipsw.

Sürüm aynı olduğu için güncelleme yok demesi normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 8 Temmuz 2016; 16:46:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

9.3.3 beta 5 ile ilgili ilk izlenimim malesef hiçbir farkının olmaması beta 4'den :)

Hocam düzeltilmeyen şey nedir?
  • 
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.