Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beta 6 beta 7 sonra final diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

5.beta gelmez, final sürümde beta 4 ile aynı olmaz diyerek ikinizede karşıyım

@infom@n @Türkbey @Makale_Helvetia

Bu bir hatırlatma mesajıdır sayın hocam. Gelir çünkü eski beta daha stabildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

Beta 5'in geleceğini garanti ederim hâlâ ufak kasılmalar var. Şu ana kadar en iyisi beta 2 dir.

Katılmıyorum. Üstteki yorumumu okuyun.

Bakalım hocam 5 geldiğinde hatırlatırım size

Final sürüm Beta 4'ün aynısı olacak yani 13G33 sürüm numarasıyla yayınlanacak
    Bakalım hangimiz tutturacak

Bu bir hatırlatma mesajıdır hocam 5 gelir dedim ve geldi

• Yeni beta mı geldi :) hayırlı olsun. Bekleyeceğiz yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence artık hiç tahminde bulunmayın her hafta terso oluyoruz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac için public beta 4 yayınlandı ama heralde ios 10 dev beta 2 yi yayınlayınca 9.3.3 ü final verelim dediler :) 13 Temmuzda gelir final :) Bu arada ios 10 dev beta 2 6s plus için akıcı olmuş özellikle apple musicte gereksiz kasmalar gitmiş Eylül de bozmazlarsa güzel bir sürüm olacak inşallah

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Ben şaşırmadım Apple şaşırdı :p:p :p 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS10 kullanan var mı? 6 Plus'ta bir denemek istiyorum.
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iOS 9.3'e geceyim mi 8'deyim hala? :( bir de batarya değiştirmem lazım sanırım iPhone 6 620 döngü şarj yapmışım.

• quote:

Ben şaşırmadım Apple şaşırdı :p:p :p 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Hocam ben iOS 9.3'e geceyim mi 8'deyim hala? :( bir de batarya değiştirmem lazım sanırım iPhone 6 620 döngü şarj yapmışım.

9.3.3 Finali bekleyin hocam. Bence sorunsuz bir sürüm.
    Döngü sayısından ziyade, kullanım süreniz kötüleştiyse değişmeniz iyi olacaktır.
    Bataryayı orijinal bataryayla değiştirmenizi öneririm. 275 ₺ fiyat biçiyorlar.
    Şahsen ben değiştirecek olsam orijinal alırım.
    Hocam çok kötü pil durumum, şu an 40 dk Kullanım ile şarj %69'a indi. Sanırım orjinal değişime ihtiyaç var ne dersiniz? 9.3.3 ne zaman çıkar tahmini? Dün apple destek aradı tanı falan yolladım, sürümünüz çok eski bataryayı negatif etkiler dedi doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Hocam çok kötü pil durumum, şu an 40 dk Kullanım ile şarj %69'a indi. Sanırım orjinal değişime ihtiyaç var ne dersiniz? 9.3.3 ne zaman çıkar tahmini? Dün apple destek aradı tanı falan yolladım, sürümünüz çok eski bataryayı negatif etkiler dedi doğru mu?

9.3.3 final için bu hafta diyorduk ama bir beta daha çıktı :) Gelecek hafta yada sonraki hafta çıkabilir.
    Sürümün bataryayı negatif etkileyeceğini düşünmüyorum. En azından en üst sürümlerde olmaz diye düşünüyorum (8.4.1 vs 9.3.3)
    Üreticiler her zaman güncel sürüm kullanmanızı ister. Çünkü güvenlik açıkları kapatılır, servisler ve hizmetler buna göre yapılandırılır. Eski sürüm cihazların uyumluluğu için ek mesai harcamak yerine yeni sürüme mesai harcamak daha ucuz olur. Ek olarak farkedilmemiş hatalar için kapatılmış defteri yeniden açamazlar.

Nerede oturuyordunuz?

https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

• Bu beta fena değil. Haftaya final verirler.

Hocam dedi ki snapchat instagram Sahibinden ve birkaç uygulama iOS sürümünüz ile uyumlu çalışamıyor bu yüzden şarj yiyor olabilir dedi. Izmirde Olacağım pupa iletişime gitsem acaba hemen değiştirip verirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

iOS 9.3.3 Beta kullanan arkadaşlar varsa hesap makinesi işlemlerini kontrol edebilirler mi ? Sanırım bir hata var ve doğru hesaplama yapmıyor!
    Örnek olarak yapacağınız işlem 1000 x 0,01 % = ? çıkan sonucu bildirir misiniz?

infom@n: bu konuda Apple ye (iOS 9.3.2) nasıl geri dönüşte bulunabilirim ?

Edit: Sonuç 0.1 çıkması gereken yerde 0.0001 çıkıyor! Bu da hesap işlemlerinde kafa karışıklığına yol açıyor ve doğru işlem için vakti uzatıyor!

Cevap 10 çıkması lazım ve bende 10 çıkıyor. Beta5 yüklü

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Cevap işin teşekkür ederim. Telefonu kapatıp açınca sorun düzeldi! Soru içeren Mesajımı sildim.
    Bu arada Sonuç 0.1 çıkması gerekiyor yani 10 değil. Sanırım siz bir yerde yanlış yaptınız.
    1000x0,01%=0.1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Cevap işin teşekkür ederim. Telefonu kapatıp açınca sorun düzeldi! Soru içeren Mesajımı sildim.
    Bu arada Sonuç 0.1 çıkması gerekiyor yani 10 değil. Sanırım siz bir yerde yanlış yaptınız.
    1000x0,01%=0.1

Hocam cevap 10.
    0.01 x 10 = 0.1
    0.01 x 100 = 1
    0.01 x 1000 = 10

• Uygulama geliştiriciler Apple gibi titiz davranmayabilir ve batarya tüketimi konusunda bazı uygulamaların bazı iOS sürümlerinde çok müsrif olduğu kesin.
    Bu duruma bir çoğumuz şahittir fakat sizin durumunuzda yani neredeyse 700 döngü durumunda tek başına birşey ifade etmez.
    Apple, 500 döngüde %20 batarya kaybı olacağını söylüyor. Yani 5 saat giden batarya 500 döngü sonrasında 4 saat gider diyor. Durum bundan kötüyse ya batarya 35'C sıcaklığın üstünde fazlasıyla kullanılmıştır yada yazılımsal bir sorun vardır (pil imalat hatasını katmadan)
    Pupa'nın elinde yedek batarya varsa bir kaç saat içinde değiştirirp verirler. Ayrıca iOS'un en güncel sürümünü de yüklerler.
  • quote:

iOS10 kullanan var mı? 6 Plus'ta bir denemek istiyorum.

6 plusta kullanıyorum bizzat ios 10 gerçekten çok iyi olmus uygulama açılma kapanma hızları mesajlardaki yenilikler felan çok hoş 2. Beta ile birlikte zengin bildirimler de tüm cihazlar için aktif oldu birde touch ıd 6s in ki kadar hızlı çalışıyor şaşırtıcı biçimde ben memnumun 2. Beta da durum buysa finale neler olur
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.