Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah kabul etsin :)

adamlar saat için de beta yayınladı watchOS 2.2.2 beta 2. direkman 2. betadan başladılar :)

bu kadar üvey evlat muamelesi yapılmaz ama bir cihaza
  • Final de haftaya gelse bari yawww

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    2.beta için gözlemlerinizi bekliyoruz

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal wwdc gününde yayınlarlar

• Arkadaşlar İOS 7.1.2 yüklü 5s kullanıyorum.
    9.3.2 ye güncellemek istedim telefonu.
    Tam 1 saat bekledim güncellemesini çok yavaş ilerliyor.1 saatin sonunda hata verdi.Yani güncelleyemedim.
    Neden olmuş olabilir?Jailbreak yok telefonda
    Bir de güncelleme çizgisi varya altta ilerleyen ince mavi çizgi.O çizgi bende tam ortadan başlıyor güncelle deyince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiel

2.beta için gözlemlerinizi bekliyoruz

Hocam son çıkan beta diyorsanız batarya süresi 7 saati geçiyor 4g de final sürümde 5-6 saat filandı diğerşeyler 9.3.2 yle aynı bi hataya rastlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Arkadaşlar İOS 7.1.2 yüklü 5s kullanıyorum.
    Tam 1 saat bekledim güncellemesini çok yavaş ilerliyor.1 saatin sonunda hata verdi.Yani güncelleyemedim.
    Bir de güncelleme çizgisi varya altta ilerleyen ince mavi çizgi.O çizgi bende tam ortadan başlıyor güncelle deyince.

İnternet bağlantısı sıkıntılı olabilir.
    Telefon şarjı yetersiz olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Arkadaşlar İOS 7.1.2 yüklü 5s kullanıyorum.

İnternet bağlantısı sıkıntılı olabilir.
    Telefon şarjı yetersiz olabilir.

İkisinde de sorun yok şuan.Tam şarjla güncellemeye başladım.
    Bir de bu kadar yavaş ilerlemesi normal mi?
    Ayrıca bu güncellemeler internet/WİFİ kotasından düşer mi?İlk defa güncelleme yapıyorum bilgim yok bu konuda çünkü

• sentiel kullanıcısına yanıt
    yok valla 1 hafta kalmış zaten etkinliğe hiç 9.3.2 final'i bozamam :) temizden kurdum geçen hafta, bu betaya bulaşmam daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

yok valla 1 hafta kalmış zaten etkinliğe hiç 9.3.2 final'i bozamam :) temizden kurdum geçen hafta, bu betaya bulaşmam daha :)

Ne etkinliği hocam

• quote:

Aynen hiç gerek yok hocam. Bozma..
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    Her yıl yapılan geliştirici konferansı apple düzenliyor. 13-16 haziran arası. iOS 10 ve iPhone 7 tanıtılacak. Bir ihtimal de Apple Watch 2.

Haftaya pazartesi 20:00 da yayınlanacak buradan da simultane tercüme edilir ama ben beğenmiyorum. İphonedo'dan takip ediyorum onun nükteli anlatışı başka :)

• quote:

Her yıl yapılan geliştirici konferansı apple düzenliyor. 13-16 haziran arası. iOS 10 ve iPhone 7 tanıtılacak. Bir ihtimal de Apple Watch 2.

Haftaya pazartesi 20:00 da yayınlanacak buradan da simultane tercüme edilir ama ben beğenmiyorum. İphonedo'dan takip ediyorum onun nükteli anlatışı başka :)

iPhone 7 nasıl tanıtılacak hocam. Net bir şekilde gösterilecek mi yoksa tiyo mu verilecek. Dört gözle 7 yi bekliyorum. İniallah 6 dan farklı kasa olur

Ben eylülde tanıtılır diye düşünüyorum, ios 10 betalarına başlarlar yaklaşık bir 9 beta filan alır ios 10.0 eylülde iphone 7 ile birlikte verilir, bu arada kasa tipi aynı anten çizgileri gizlenmiş durumda

Her sene yeni serinin ilk cihazını ve yeni yazılımı haziran da tanıtıp eylül'de verirler :) gene iPhone 7 ve iOS 10 haftaya tanıtılacak özelliklerinden bahsedilecek. Aynı gün iOS 10 beta 1 yayınlanacak, bütün yaz beta sürecinde kalacak, eylül de tam sürümü yayınlanacak. Hatalarla dolu bug manyağı bir iOS 10 gelecek. İşi bilmeyen kobaylar atlayacak hemen, ve akabinde şu an gömdükleri iOS 9 u yüceltmeye başlayacak :) ve sene sonuna doğru iOS 10 ancak toparlayacak. Şu an 9 da olduğu gibi.

Bu apple tarafından her sene tekrarlanır. Ritüeldir anlayacağın hocam :)

• Hazirandaki etkinlikte iPhone 7 falan tanıtılmayacak arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin bu etkinlik sadece yazılım üzerine. Aynı gün iOS 10 ilk beta çıkar ve yaz boyu iOS 10'un üzerinde yapılan araştırmalardan iPhone 7 hakkında ipuçları bulunmaya çalışılır.

• mvn_ M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende hiç bi haziranda telefonun tanıtıldığını görmedim, kimse haziranda tanıtıp 3 ay piyasaya sürülmesini beklemez, hiç bir firmada böle bişi yapmaz bence, ancak yazılımın tanıtıldığı doğrudur ios 10 için beta süreci başlar, ayrıca ios 9'a devam ederler, 8.4.1 ağustosta çıktı ios 9.0 beta 6'dayken :)

• 9.4 üde göreceğiz demektir bu.

• quote:

Hocam benim bildiğim haziranda iPhone tanıtılmıyor. İos 10 tanıtılır. Eylülde iphone tanıtılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mvn_ M kullanıcısına yanıt
    Ben kimseye mahsus yanlış bilgi vermem burada. Karıştırmış olabilirim o da insanlık hali :) eğer öyle ise de özür dilerim eksik bilgi için.

iOS ve yeni cihaz aynı anda çıkıyor diye aklımda kalmış ama öyle de olmayabilir. Geçmiş etkinliklerde de önce iOS 9 sonra mı iPhone 6 geldi ?

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.