Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infom@n

Bu iOS 9 sürümlerinde olan bir bugmış. RAM dolduğunda yeni uygulama açılmasına izin vermiyormuş. Dokunmaları algılıyor ama yeni uygulama açılmıyorsa bu bugtan kaynaklı.

Yok hocam benim ki öyle değil. Direk telefon donuyor. Home tuşuna basınca ana ekrana gidip düzeliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oca57 kullanıcısına yanıt
    En mantıklı kullanım senaryosu iCloud hocam. Hem iCloud.com adresinden düzenleyip, vcf dosyası olarak yedekleleyebiliyorsunuz.
    iCloud hesabınızı hangi iCihazda açarsanız o cihaza hemen rehber iniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Size has bir sorunsa malum Geriyükleme işlemi sorunu çözebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Size has bir sorunsa malum Geriyükleme işlemi sorunu çözebilir.

9.3.2 gelsinde hocam. Temiz bir kurulum yapacağım

• Son sürüm gelsin artık bu hafta bi zahmet9.3.1'de telefon bazen sacmaliyor. Temiz kurulum yapayım diye bekliyorum kaç zamandır ama gelemedi bir türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s'i 9.3.1e geçirdim 7 ye filan düşüremez miyim ya
  • Tuhaf bir sorunum var. Büyük olasılıkla yazılımsal ama gene de sormak istedim. Doğal hali yatay olan bir oyun/program kullanırken ve dikey döndürme kapalı iken mesaj geldiğinde üst bildirimden tıkladığımda ekranın dikey konuma geçmesi lazım mesajları açtığında ama yatay olarak mesaj bölümünü açıyor. Çık gir yaptığımda normale dönüyor. Ya da arkada çalışan bir uygulamaya geçtiğimde de bu durum oluyor. Cihazım daha 1 haftalık sıfır aldım. 5s 9.2.1 kullanıyorum. Güncelleme yapmak istemiyorum açıkçası. Sorunu yaşamış olan var mı? Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Dostum 6s plus 9.1 jb benim sürümümde. Aynısı bende de var çıkıp yeniden açınca düzelip normal moda dönüyor ekran. Komple 9la alakalı sanırım. Ben 8li 6 plus'ımda yaşamamıştım bu sorunu.

9.3'le bu hata düzeltildi infoman giderilen hataların resmini attı 9.3'le sadece bu değil yaklaşık 100 sorun düzeltildi bu yüzden 9.3'e geçmenizi öneriyoruz, jailbreakte yok geç 9.3.1'e bu haftada 9.3.2 gelecek. İos 9'u yüklemiş her insan 9'un sonuna kadar gitmeli

• Final ya da beta 5 haftası başlıyoooor
    Bu arada umarım şu ios ui si artık 6s pluslar için akıcı olur,yağ gibi olur.Ulan apple,samsung ui si touchwiz bile çok akıcı yağ gibi,appleın son model telefonu hala animasyon kasmaları yaşıyor ya,ne diyeyim sana lan apple,s...ıyon sisteminin içine de farkında değilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueDr -- 9 Mayıs 2016; 14:35:53 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kalibrasyon yöntemlerinizi uyguladıktan sonra bataryam %1 iyileşti teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    baboş bence küfürleri sansürle uyarı yeme riskin var benden söylemesi :)

bence final gelecek artık..yani..galiba..

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Valla Hocam haklı (küfürleri kastetmiyorum :) ) 1ay s7 edge kullandım. Adamlar hantal arayüzü çok güzel hale getirdiler. Eskiden samsungta sayfaları aşağı yukarı kaydırırken takıla takıla giderdi. Şimdi elimdeki 6s te yaşıyorum. (Her zaman değil zaman zaman) Kilit ekranından ana ekrana geçerken saydırarak gidiyor. Home tuşuna basıyorum sanki basmamışım gibi davranıyor. Final gelsin bakalım.

• Cevaplar için teşekkürler. Peki itunes ile direk telefondan güncellemek arasında bir fark ya da sakınca var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Cevaplar için teşekkürler. Peki itunes ile direk telefondan güncellemek arasında bir fark ya da sakınca var mıdır?

Takip

Valla şimdi şöyle hocam bunu ios 9'un en kötü sürümleri olan 9.0.2 ve 9.1'de denedik, bilgisayarda dfu modda kurulum yapınca daha stabil oluyordu, hataların %90'ı gideriliyordu. Bazen dfuda da temiz kurulum olmuyordu ve 2-3 kere dfu attığımız oluyordu. Tabi bu sıfırdan yüklemek ile alakalı bir durum. Güncelleme konusunda pek bir şey diyemeyeceğim, ben şahsen 9.3'ü sıfırdan yükledim dfu ile, çünkü 100'e yakın hata düzelmişti, üstüne 9.3.1'i otadan yani telefondan yükledim. ancak çoğu kez wifinin kalitesizliğinden stabil olarak yüklenemediği söylenmekte arkadaşlar arasında, ama sonuçta ituneste internet bağlantısı istiyor yazılımı yüklerken appledan doğruluyor sonuçta, fark olmadığını düşünüyorum, wifinin kalitesi pcde de telefonda da aynı, ben böyle düşünüyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Valla Hocam haklı (küfürleri kastetmiyorum :) ) 1ay s7 edge kullandım. Adamlar hantal arayüzü çok güzel hale getirdiler. Eskiden samsungta sayfaları aşağı yukarı kaydırırken takıla takıla giderdi. Şimdi elimdeki 6s te yaşıyorum. (Her zaman değil zaman zaman) Kilit ekranından ana ekrana geçerken saydırarak gidiyor. Home tuşuna basıyorum sanki basmamışım gibi davranıyor. Final gelsin bakalım.

valla hepiniz haklısınız ne diyeyim :) o saydırarak açılmalar 9.3.1de de var, babamın 6s de bile oluyorsa benim 5s de olmasına pek kızmamam lazım sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Dfu modda yeni kurulum yapmama rağmen (yedeğimi geri yükledim) telefondaki ses düzeyleri karışıklığı geçmedi!
    Şöyle ki; kamera sesi çok az çıkarken, telefon zil sesi orta düzeyde ama kilitleme sesi en üst düzeyde çıkıyor! Normal ses ayarı ile oynadığımda da bu sesler doğru orantılı olarak etkileniyor ama birbiri ile aynı düzeye gelmiyor! Fikri olan arkadaş var mı ?

Problemimi çözdüm, aynı sorunu yaşayanların bilgilenmesi için yapılmadı gerekeni açıklıyorum;

Ayarlar - muzik - eq - pop yaptım düzeldi. Daha önce "yüksek ses" seçmişim farkında olmadan.

• Bugün bişe gelmezse yarın beta 5 gelir söleyim %99

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Sevindim kardeşim demekki dfudan sonra yedeği yükleyince bi anlamı olmamış

• 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.