Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende UDID kaydı yaptırdım ancak kayıtsız da yükleyenler var..acaba boşuna mı yaptırdım diyordum da dursun bir köşede nasıl olsa kayıt tarihinden itibaren 1 yıl geçerliliği var :)

8.1 e gelecek olursak önce 2G seçeneğinin eklenmesi çok iyi olmuş..menüler arasındaki kasmalar da gitmiş. Wifi'ı test edeceğim bakalım kesilme,yavaş bağlanma gibi sorunlar olacak mı..

peki ileriki betaları çıkarsa OTA'dan güncelleyebilecek miyiz yoksa ipsw indirip itunesdan mı güncelle yapıcaz?
  • Arkadaşlar dikte çalışıyor mu? Ben de çalışmıyor, yani söylediklerimi yazmıyor..

Bu arada şimdiye kadar yaptığım denemelerde Wi-Fi lag sorunu yaşamadım. Aman nazar değmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Benim de UDİD kaydım yoktu, güncellemeyi yükledim fakat telefon etkinleştirilemedi uyarısı aldım. Bunun üzerine gittigidiyorda satılan UDİD etkinleştirmelerinden aldım, 5 dk sonra telefon etkinleşti. Güncelleme şu an için sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 30 Eylül 2014; 22:25:26 >
  • anladım o zaman UDID şart aldık neyse ki :) peki başka bir beta sürüm gelirse gene ipsw mi indirmemiz gerekiyor yoksa OTA'dan alabilecek miyiz?

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    dikte çalışıyor ama konuşmaları yazarken arada gene 11111 çıkıyor sonra düzeltiyor..hala yapamamışlar onu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhoenixBurn

Wifi'da bariz bir kopma değil de whatsapp'da mesajlaşırken daha çok belli oluyor. Mesajlar uzun bir süre gitmiyor. Bu sorunla hiç karşılaştınız mı ?

Bunun cihazla veya fw ile alakası yok bence. Uygulamanın cihaz optimizasyonuyla alakası var. Whatsapp güncelleme konusunda tembel biliyorsunuz.

• Arkadaşlar yeni güncellem yok diyor. Nerden güncellicez bunu ?
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sadece lag oluştuğunu oradan anlıyorum. Diğer uygulamalarda safaride vs sanki telefon bağlı değilmiş gibi davranıyorlar. İnternetim hiç yokmuş gibi oluyor. Her wifi ağında aynı durum mevcut. Genel olarak ios ile ilgili bir sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhoenixBurn

Yok hocam sadece lag oluştuğunu oradan anlıyorum. Diğer uygulamalarda safaride vs sanki telefon bağlı değilmiş gibi davranıyorlar. İnternetim hiç yokmuş gibi oluyor. Her wifi ağında aynı durum mevcut. Genel olarak ios ile ilgili bir sorun var

Ya zaten wifi performansında ara ara kasılmalar gibi bi sorun var haklısınız. Fakat o kasılmaların olmadığı zamanlarda da whatsapp sorunlu , stabil değil. Acilen ekran desteğimde gelmesi şart. Ekran çok kötü duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalgic2005

Arkadaşlar yeni güncellem yok diyor. Nerden güncellicez bunu ?

Dostum henüz beta aşamasında. Udid olan kişiler güncellemeyi yükleyebiliyor sadece. Bizler de 1-2 haftaya kalmaz güncellemeyi alırız.

• Arkadaşlar yeni güncellem yok diyor. Nerden güncellicez bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Dostum henüz beta aşamasında. Udid olan kişiler güncellemeyi yükleyebiliyor sadece. Bizler de 1-2 haftaya kalmaz güncellemeyi alırız.

Eyvallah kardeşim. Bizde HARRAN lıyız diyor ya kemal abi :) UDİD kimler oluyor kardeşim ? ::)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Eyvallah kardeşim. Bizde HARRAN lıyız diyor ya kemal abi :) UDİD kimler oluyor kardeşim ? ::)

Apple'ye belli bir ücret karşılığında kayıt olanlar diyelim en kısa şekliyle :)

• 8.1 beta da türkçe klavye var mı ?
  • 8.0.2 sürümünde bildirim bannerları donuyor. Home tuşuna basıp kapatmam gerekiyor yukarı doğru sürükleyemiyorum. Düzeltilmiş mi?
  • Hangi model? 5 ve 5S de böyle bir durum oluşmadı bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 30 Eylül 2014; 23:44:14 >
  • Şebekenin az çekme olayı düzelmiş gibi. 2G'ye alabilme özelliği gelmiş buradan uzun süre dışarıda şarj edemeyenlere güzel haber Wifi sorunu ortadan kalkmış gibi duruyor aman nazar değmesin Dikte'yi açıp kapatabiliyoruz bu güzel. Keşfettikçe sorular geldikçe bir şeyler ortaya çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

8.0.2 sürümünde bildirim bannerları donuyor. Home tuşuna basıp kapatmam gerekiyor yukarı doğru sürükleyemiyorum. Düzeltilmiş mi?

Duzeltilmedi .

ARKADASLAR 8. SURUMUNE SAKIN GECMEYIN.
    Ozellikle buyuk yazdim cunku artik telefon bana kafayi yedirtmek uzere sarji bir anda yuzde 35 ten yuzde 1 e iniyor . Youtubedan muzik acip arka plana attigimda sarkiyi geriye alamiyorum (en basa sarip tekrar dinleme) telefonun dokunmatigi uygulamalar vs hepsi kasmaya basladi . Tekrar ediyorum sakin ama sakin gecmeyin ise yarar bir yenilik yok .

Ve arkadaslar tekrar 7. Surume gecmek istiyorum , nasil yapabilirim biri yardimci olabilir mi ?

Ekleme : telefon iphone 5

Malesef yokmuş... aynı hatayı bende biraz önce yaptım. Çok pişmanım...İmzalar kalktığı için yüklemeye izin vermiyor...

http://forum.donanimhaber.com/m_97891239/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

Hangi model? 5 ve 5S de böyle bir durum oluşmadı bende.

Yanlış mention yaptınız heralde hocam.Iphone kullanmıyorum ve IOSla alakam yok.

• Wifi lag ortadan kalkmış 5S kullanıcıları
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.