Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç gün önce kurdum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Eski sürümlere geri dönüş mümkün değil.
    İOS'u yeniden kurun ve iPad olarak ayarlayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ipsw olarak indirip temiz kurulum yapmıştım ama hani belki bir yol vardır bilen diye bir umut yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NightHT

Bazı apple premium resellerler vs. Bataryayı 195₺ karşiliginda yenileyebiliyorlar, deneme süresi vs. Oluyor. Garanti yoksa en iyi çözüm gibi.

Araştırdım da bu deji yi kullanan çok ve memnun kalan da baya kişi var, alıp denemye karar verdim, 195₺ vermem i5 için, zaten 2. Eli malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 17 Şubat 2016; 21:51:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

9.3 final ne zaman gelir arkadaşlar?

Cidden hizli gelmesi lazim surekli feedback yolluyorum bugun hata ustune hata iyice baydi artik beta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

quote:

Cidden hizli gelmesi lazim surekli feedback yolluyorum bugun hata ustune hata iyice baydi artik beta

Hocam 9.1'den sonra hiç yükseltmedim. Umarım 9.3 ile sıkıntılar biter.
  • Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum;iOS ipsw versiyonla,iTunes üzerinden indirilen versiyonda fark var mıdır?dfu modda 9.2.1 ipsw yükledim,yedekten restore yaptım uygulamaların bazıları gelmedi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

quote:

Hocam 9.1'den sonra hiç yükseltmedim. Umarım 9.3 ile sıkıntılar biter.

Cihaz nedir ? 9.1 pek iyi bi sürüm değil stabilite açısından nasıl hala o sürümdesiniz şaşırdım, geçen ay kardeşime sıfır 5s aldım 9.1 ile yüklü geldi 5dk dayanamadım 9.2 yüklemiştim
  • Hattımı turkcellden vodafone taşıdım , imessage ve facetime'ı etkinleştirmeye çalıştığımda etkinleştirme bekleniyor diyor gerçekleşmeden arada bir 80 kuruş tekrar çekiyor bunu nasıl çözebilirim?

• TedMosby kullanıcısına yanıt
    Aşağıda linkini verdiğim işlemlerin hepsini yapın. Sonra yeniden etkinleştirin.
    https://selfsolve.apple.com/deregister-imessage/tr/tr

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Seninkide mantıklı hadi hayırlısı

• horrorshow kullanıcısına yanıt
    Çoğu fark olmadığını iddia etsede bence var itunesten inen daha stabil lakin sizin probleminiz bunla alakalı değil yedeklerken almamış o uygulamaları sıkıntı o

• cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,demek bir restore görünüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

Türkiye içi alırım yurtdışı beklemem, az önce gördüm deji ilk defa görünce çakma gibime geldi

Daha öncede paylaşmıştım. İphone 5 , 1,5 aylık deji batarya wifi sürekli açık , arka plan uygulamaları kapalı. Ekran aydınlatması otomatik. 2G aktif. Oyun oynamam... Bu batarya heryerde 50 TL. Kendin takabilirsin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 9 [ANA KONU]
  • iOS 9 [ANA KONU]
    Bu uyarıyı alan oldumu hiç ne anlama geliyor ?

• Klavyede yazi yazarken klavye uzerinde Tab işlevi gören, yani ileri tuşuna basıyo kendi kendine siz basmasanızda, bazen de boşluğa basıyo ve klavye kendini kapatıyo. Bu sorunu yasayan var mi delirtti beni. 6 plus 9.3 beta 3

• Bu akşam beta gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

Klavyede yazi yazarken klavye uzerinde Tab işlevi gören, yani ileri tuşuna basıyo kendi kendine siz basmasanızda, bazen de boşluğa basıyo ve klavye kendini kapatıyo. Bu sorunu yasayan var mi delirtti beni. 6 plus 9.3 beta 3

Klavye sözlüğünü sıfırlamayı denediniz mi?

• erayyo kullanıcısına yanıt
    1- Şifreleriniz 196x, 197x, 198x, 199x, 200x gibi veya 0000, 1111, 1234, 0852, gibi olursa bu uyarı çıkar.
    2- Harici bir Profil yüklediyseniz çıkar. (VPN, vs için)
    3- Exchange hesabı işyeri hesabıysa ve başkası (bilgi işlem) tarafından yönetiliyorsa çıkar.https://www.apple.com/iphone/business/it/#management

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

1- Şifreleriniz 196x, 197x, 198x, 199x, 200x gibi veya 0000, 1111, 1234, 0852, gibi olursa bu uyarı çıkar.
    2- Harici bir Profil yüklediyseniz çıkar. (VPN, vs için)
    3- Exchange hesabı işyeri hesabıysa ve başkası (bilgi işlem) tarafından yönetiliyorsa çıkar.https://www.apple.com/iphone/business/it/#management

Sağolun hocam

• 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.