Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

kesinlikle,spotlight takılmaları dışında hiçbir sıkıntıya rastlamadım ben de.

Üstten mesaj cevaplarken aşağıya doğru hızlıca çektiğinizde bir sorun yaşadığınız oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 11 Ekim 2015; 13:53:05 >
  • Arkadaşlar iPhone 6 IOS 9.0.2 kullanıyorum. Yaklaşık 6.5-7 saat kullanım süresi alıyorum fakat 9.1 'in daha iyi olduğunu gördüm yorumlarda. Sizce Beta 4 e geçmelimiyim? Yakın zamanda yeni beta veya orijinal sürüm yayınlanırmı?
  • akke4323 kullanıcısına yanıt
    onu denemedim ama kontrol ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

İOS 9.1 BETA 4 şarj süresi olarak 9.0.2dende 8.4.1dende daha iyi . Stabilite anlamında 8.4.1e yakın diyebiliriz .

Cihaz ne hocam?

5s hocam . 9.0.2de telefondan iğreniyordum bu sürümde sıkıntım yok.Şarj sürem dahada arttı . Tasarruf modunda ise bariz performans düşüşü yok 9.0.2 gibi.Ayrıca icloud yedeklemesinde problem vardı silinemiyordu yedekleri üst üste farklı kodlarla yazıyor alan doluyordu . Bu sürümle beraber sorun giderilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 11 Ekim 2015; 14:50:38 >
  • Hareketi Azalt seçeneği açıkken bir uygulama yatay kullanıyorsa ve 2 kez home tuşuna ana ekrana dönünce uygulama ikonları sapıtıyor. Ama Hareketi Azalt seçeneği kapalıyken böyle bir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    denedim öyle bir sorun yok bende

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Cihazınız nedir? Benimki 5s

Bu arada 1 home tuşuyla ana ekrana değil. 2 home tuşuyla multitaskinge ordan ana ekrana olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 11 Ekim 2015; 17:00:08 >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    hem 5s hem mini 2 ile denedim olmadı.

ikonların sapıtması derken daha detaylı anlatabilir misin :)

• Arkadaş bu kadar saçma bir şey olabilir mi?

iPod Touch 5 ve İphone 6 cihazlarımda 9.0.2 kurulu.

İpod 5'de airdrop menüsü ve ana ekran geçişleri dahil çoğu yerde daha akıcı geçişler varken iPhone 6'da airdrop menüsü takıla takıla geliyor ve ana ekran geçişleri zaman zaman ipod'dan bile kötü olabiliyor.

Aşırı saçma bir durum var ortada. Sen daha düşük donanımlı bir cihazda aynı menüyü takılmadan aç, daha üst modelde takılsın. 9.1 beta 4'de de o menünün takıldığını söyleyenler olmuş.

Acaba 9.1 beta 4 ''hücresel'' kısmı yavaş yavaş kaydırdığınızda ufak ufak frame atlamaları oluyor mu? 9.1 official sürümünde tüm sorunlar giderilmez ise Apple'a olan güvenim sarsılacak.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110912882&p=1#110912882

Sizce iOS 9.0.2'yi yükleyim mi 8.4.1'deyim ios 9.0 da 9.0.1 de acayip kasmıştı restore veya ota ile de olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110912882&p=1#110912882

Sizce iOS 9.0.2'yi yükleyim mi 8.4.1'deyim ios 9.0 da 9.0.1 de acayip kasmıştı restore veya ota ile de olsa.

9.1 bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110912882&p=1#110912882

9.1 bekleyin.

Ne zaman gelir ki?

• Arkadaşlar, telefonumdaki mevcut sürüm 8.3, herhangi bir JB falan yok. 9.0.2 yerine 8.4.1 sürüme geçmem mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Arkadaşlar, telefonumdaki mevcut sürüm 8.3, herhangi bir JB falan yok. 9.0.2 yerine 8.4.1 sürüme geçmem mümkün müdür?

Mümkün değil maalesef.

• Götterfunken kullanıcısına yanıt
    Bu hafta Salı ya da Çarşamba günü çıkmasını umut ediyoruz. Şu anki hali bile çıkmaya müsait
  • arkadaşlar iphone u yeni aldım 9.0.2 firmware sürümü jailbreak nasıl yapabilirim
  • PhoenixBurn kullanıcısına yanıt
    9.02 berbat. Hızlı çalışmayı, batarya ömrünü bırakın sürekli donuyor. 9.1 beta o kadar iyi mi?
  • Ben 9.0.2 'yi restore yapmadan önce sizin gibi düşünüyordum problemlerden geçemiyordum ve rahatsız oluyordum takılmalardan. Yedeğimi alıp 20 dakikamı ayırdım ve ipsw dosyasını indirip restore yaptım. Şu an ne batarya sorunum var ne de takılma. Ota ile bir şeyler oluyor ama anlayamadım. Şu an 9.0.2'den gayet memnunum. Başka bir 5S daha var ona 9.1 beta 4'ü kurdum. 9.0.2 nin bendeki akıcı halinden daha akıcı size bunu söyleyebilirim. Beta değil gibi zaten. Gayet iyi stabiliteye ve akıcılığa sahip bir sürüm olmuş. Tavsiye ederim. 9.0.2'yi restore edip de kullanabilirsiniz tabi seçim size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

arkadaşlar iphone u yeni aldım 9.0.2 firmware sürümü jailbreak nasıl yapabilirim

yapamazsın 8.4 versiyon üzerine olan sürümlere jailbreak çıkmadı bekliyeceksiniz jb yapmak için çıkmasını

• iOS 9.1 Beta 4 on iphone 6
    %20 de low power aktif.

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.