Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trojan01

Arkadaşlar temiz kurulum yapıp , batarya performansını arttırıcı ayarlar yapmıyorlar.

iOS 9.1 B4 iPhone 5S

Yok artık :D
    Hocam ne yaptınız bu 60 saatte ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi iphone6 cihazım ve kız arkadaşımın 5s cihazı ios9 dan sonra iptal oldular. Wifiye bağlanıyorsun en sol üstte şebekenin yanında hala 3g yazıyor ama ayarlardan bakınca wifiye bağlı oluyor. Telefon dokunmatiği gitti dün 5 dk gelmedi bende home+yan tuşa basılı tutup kapattım zorla. Telefonlar bildiğiniz kafayı yedi. Appleden randevu alsak değişirlermi yada bunu düzeltmenin bi yolu varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn.Martell

Kendi iphone6 cihazım ve kız arkadaşımın 5s cihazı ios9 dan sonra iptal oldular. Wifiye bağlanıyorsun en sol üstte şebekenin yanında hala 3g yazıyor ama ayarlardan bakınca wifiye bağlı oluyor. Telefon dokunmatiği gitti dün 5 dk gelmedi bende home+yan tuşa basılı tutup kapattım zorla. Telefonlar bildiğiniz kafayı yedi. Appleden randevu alsak değişirlermi yada bunu düzeltmenin bi yolu varmı ?

ayarlar/hücresel wifi desteği var onu kapatın deneyin.
  • Whatsapp'a güncelleme geldi hala iOS 9 desteği yazmıyor

• ciahzdan cihaza güncellemelerin performansı değişiyor,birinde olan sorun bir başkasında olmayabiliyor, ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Ben 8.4.1'den gectim 9.1 Beta 4'e. Klavyeden bahsedecek olursam, ozellikle notlari sık kullanan biriyim sozel derslerde not almak icin, bugun 1 sayfa not aldim, 8.4.1'e gore dokunusa tepki ve akiciligi cok daha iyi diyebilirim.
    Bu arada assistive touch'i tek dokunusta sadece home tusu olarak kullanma ozelligi cok hosuma gitti, onceden iki adimda yapiliyordu bu is o yuzden kullanmiyordum ama simdi kullanacam gibi gorunuyor.

Assistive touch tek dokunuşla nasıl Home tuşu gibi kullanıyoruz acaba? Bende hala eskisi gibi. 2 defa basıyorum ana sayfaya gelmek için.

Assistive Touch menusunden En Ust Menuyu Ozellestir'e giriyorsunuz, simge sayisini 1'e indiriyorsunuz, o 1 simgeyi de Ana Ekran yapinca tek dokunusla home tusu gibi kullanabiliyorsunuz

Çok teşekkürler.

• iphone 5 te durumlar nedir? Elimde temiz Galaxy s4 var isteyen varsa takas yaparız kutusu falan herseyi tam ilk günkü jelatinleri bile duruyor :)

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    kaça satıyorsun onu da öğrenelim :) takas olmadan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

kaça satıyorsun onu da öğrenelim :) takas olmadan

Ya satmak düşünmüyorum çünkü iPhone 5 lazım elime direk geçmesi gerek.
    Cihazın durumu klasik yine kasada o soyulmalar var az çok onun dışında sağlam. Pil de bozuk biraz %50 ölmüş gibi pili. Onun dışında bi sorunu yok. Orjinal lollipop yüklü. Tüm fonksiyonlar sorunsuz. Üstünde koruma camı takılı 15tl kırdıkça değiştirirsiniz. Kutusu ve içeriği tam. Varsa sizde cihaz düşünebiliriz aslında.

• iphone 5 tokatlar hocam s4'ü takas etçek olan adamın aklından şüphe edilebilir yani gayet :)

s4 lolipop ile özellikle klavyede donmalar yaşamıyorum derseniz yalan söylemiş olursunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MABLC

quote:

Orijinalden alıntı: trojan01

Arkadaşlar temiz kurulum yapıp , batarya performansını arttırıcı ayarlar yapmıyorlar.

iOS 9.1 B4 iPhone 5S

Yok artık :D
    Hocam ne yaptınız bu 60 saatte ?

Ne yaptım hatırlamıyorum ki 3 gün oldu :D

Ama Genel olarak kullandım, telefon görüşmeleri internet 2g 3G kullanım
    Fotoğraflar vs whatsapp şu bu o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

iphone 5 tokatlar hocam s4'ü takas etçek olan adamın aklından şüphe edilebilir yani gayet :)

s4 lolipop ile özellikle klavyede donmalar yaşamıyorum derseniz yalan söylemiş olursunuz :)

Lütfen bilip bilmeden beni yalancı diye etiket basmayın. Gayet de sorunsuz cihazın klavyede takılma yaşamıyorum. Dediğinizi ilk defa duydum. Galaxy s4 diyorum iPhone 4S değil

• 5s'e kurdum pil durumu ne alemde acaba ss atabilir misiniz arkadaşlar?
    %100 şarj olmasını bekliyorum şuanda
    takas olmadan satıyorsan fiyatını merak ettim sadece :) yoksa samsung a bulaşmam asla apple'ı bırakıp.

samsung piyasası ile ilgili pek bilgim yok, apple cihazları fazla değer kaybı olmadan ikinci el satabiliyorsunuz. ama samsung da durum nedir bilmem
  • quote:

takas olmadan satıyorsan fiyatını merak ettim sadece :) yoksa samsung a bulaşmam asla apple'ı bırakıp.

samsung piyasası ile ilgili pek bilgim yok, apple cihazları fazla değer kaybı olmadan ikinci el satabiliyorsunuz. ama samsung da durum nedir bilmem

600-700 arası gidebilir bence. Benzer kondisyonda bir ip5 bulabilsem harika olur aslında. Neden samsung a bulaşmak istemezsiniz? Yoksa Android e mi?

her ikisi de,hem samsung hem android

iOS'in rahatlığı ve güvenilirliği hiçbirinde yok
  • quote:

her ikisi de,hem samsung hem android

iOS'in rahatlığı ve güvenilirliği hiçbirinde yok

Hocam zevkler ve renkler diyelim ben şimdiye kadar Android de rahatlık sorunu yaşamadığım için bir şey diyemem. 1 yıl iPhone 4 kullandım ve İOS u özlemedim diyemem gerçi.

• Hocam yafta falan vurmuyorumda var yani çevremde biliyorum lolipop ile z1 , note 3 , s4 hepsi kötü durumda sadece sizin cihaza olan bi durum deil resetleme falanda fayda etmiyor bilmeden bişey demem zaten :) ayrıca i5 gayet akıcı durumda hala s4 ten daha iyi bir cihaz olduğunu kimse inkar edemez :)

• busterr kullanıcısına yanıt
    Hocam assistive touch ile ana ekrana ulaşmak güzel fakat o kutucuk sizi de rahatsız etmiyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Hocam yafta falan vurmuyorumda var yani çevremde biliyorum lolipop ile z1 , note 3 , s4 hepsi kötü durumda sadece sizin cihaza olan bi durum deil resetleme falanda fayda etmiyor bilmeden bişey demem zaten :) ayrıca i5 gayet akıcı durumda hala s4 ten daha iyi bir cihaz olduğunu kimse inkar edemez :)

Eniştem Xperia Z kullanıyor 5.1.1. Bakın Z1 değil direk Z. Gerçekten elimdeki S4'ten daha rahat kullanımı. İkisinde de takılma yok ancak o daha bi hoşuma gitti. Anlamıyorum bazıları ne yapıyorsa telefon deliriyor. iPhone 5 e lafım yok zaten sırf daha küçük olduğu için istiyorum onu. Bide sadelik ve tasarım uyumu hoşuma gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.