Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tss derken? kapanan imza beta 5 için mi GM için mi :) biraz daha detay lütfen ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

tss derken? kapanan imza beta 5 için mi GM için mi :) biraz daha detay lütfen ;)

TSS İmzalamaları Kontrol Eden Direk Server'larından Bilgi Alan Birisi..
    Beta 5'ler İçin İmzalamaların Kapandığı Ve Diğerlerininde Sanırım :)
    GM'ler'de Sıkıntı Yok Gönül Rahatlığı İle Kurabilirler Ancak Yarın iOS 8 Resmi Sürüm Sunulacağı İçin Yarını da Bekleyebilirler :)

TSS :https://twitter.com/TSSstatus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

tss derken? kapanan imza beta 5 için mi GM için mi :) biraz daha detay lütfen ;)

TSS İmzalamaları Kontrol Eden Direk Server'larından Bilgi Alan Birisi..
    Beta 5'ler İçin İmzalamaların Kapandığı Ve Diğerlerininde Sanırım :)
    GM'ler'de Sıkıntı Yok Gönül Rahatlığı İle Kurabilirler Ancak Yarın iOS 8 Resmi Sürüm Sunulacağı İçin Yarını da Bekleyebilirler :)

TSS :https://twitter.com/TSSstatus

güzel bir kaynak takip edelim o zaman :)

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    O 17 ne oluyor kardesim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

O 17 ne oluyor kardesim ??

ayarlar genel hakkında da şebekenin yanında 17.0 yazıyor kod numarası gibi birşey,ben de bilmiyorum tam ne olduğunu ama baseband ile alakası var sanırım. ios 7 de 16 idi
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    17 iyi biseymi olacaktir o zaman

• quote:

17 iyi biseymi olacaktir o zaman

şebeke açısından bir yenilik sanırım.pek bi fark göremedim ama bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Yav kuracağım ama şarjı hızlıca emiyorsa kurmayim diyorum, son fikirleri alayım ona göre kuracağım. Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Boşuna uğraşma anında geri dönersin 7.12 ye

aynen final sonrası ardından hızlı bir şekilde 8.0.1 ile düzeltilecek diyorlar, sanırım bu akşam çıkıyor final tam bilgim yok acelem de yok gerçi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Yav kuracağım ama şarjı hızlıca emiyorsa kurmayim diyorum, son fikirleri alayım ona göre kuracağım. Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Boşuna uğraşma anında geri dönersin 7.12 ye

aynen final sonrası ardından hızlı bir şekilde 8.0.1 ile düzeltilecek diyorlar, sanırım bu akşam çıkıyor final tam bilgim yok acelem de yok gerçi

yarın akşam 8 sularında

• İos 8 GM den İos 7.1.2 ye geçmeye çalıştım. İphoneunuzun etkinleşmesi birkaç dakika alabilirde kaldı . Napmam gerek ? YARDIM ACİL
  • Az önce GM indirdim 7den 8e shift +guncelle diyerek güncellemeyi baslattm ama cubuklarda takıldı hata kodu verdi simdi kurtarma modunda ios 7 tekrar indiriyor yedek almıştım ama bütün uygulamalar gitti sanırım simdi 7i kurunca yedekten geri yükleyebilir miyim? Bekledik bekledim 2gun dayanamadık başımıza neler geldi

• yalnızaslan kullanıcısına yanıt
    Valla 2 gun olsa keske 1 gun kalmisken ne gerek vardi ki umarim bulursun cozumunu

• Noluyor ki o 17 muhabbeti bende 16 yazıyor 7.1.2 yüklü
    iOS 9 [ANA KONU]

• OTA saat kaçta geliyor bilgisi olan var mı?
  • quote:

Valla 2 gun olsa keske 1 gun kalmisken ne gerek vardi ki umarim bulursun cozumunu

ya bu kadar salak olunur insan bi araştırır ya konuyu görünce aa golden master gelmiş indireyim de kurayım dedim insan bir araştırır yedekleme yapmıştım ama şuan yedekleme yok yazıyor herşey gitti şuan numaralar notlar herşey ya senelerdir iphone kullanan adam nasıl böyle bişey yaptım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

quote:

ya bu kadar salak olunur insan bi araştırır ya konuyu görünce aa golden master gelmiş indireyim de kurayım dedim insan bir araştırır yedekleme yapmıştım ama şuan yedekleme yok yazıyor herşey gitti şuan numaralar notlar herşey ya senelerdir iphone kullanan adam nasıl böyle bişey yaptım ben

Salak olan sensin adam akıllı konus.Adama iyice araştır da konus diyosun kendin adam akıllı arastırmadan atlamışsın hemen iOS 8 cıktı diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

quote:

Salak olan sensin adam akıllı konus.Adama iyice araştır da konus diyosun kendin adam akıllı arastırmadan atlamışsın hemen iOS 8 cıktı diye.

salak diye kendisine diyo zaten neden atlıyorsun ki?

@yalnızaslan iCloud yedeğiniz de mi açık değildi? yazık olmuş

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    salak yazısını görünce aklı başından gitmiş

Verileri her ne olursa olsun her itunes ile ipsw yüklemeden önce verileri yedeklemek hayat kurtarır

Bunu çoğu arkadaşımız bilir ama önemli olan uygulamak. Geçmiş olsun diyelim fakat yedek aldıysa itunes de bulunur. Biraz şartları zorlasın bence.
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Arkadas kendine demis bana laf atmamis kardesim ama tesekkur ederim :) ayrica uzuldum gecmis olsun

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.