Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben kurdm17 eylul de yayinlandiginda ek birsey yapmama gerek var mi yani gelecek olan gunceleme ile benim bu kurdgm ayni mi birde 8.0.1 gelirse telefon guncellemeyi gorur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

Arkadaslar ben kurdm17 eylul de yayinlandiginda ek birsey yapmama gerek var mi yani gelecek olan gunceleme ile benim bu kurdgm ayni mi birde 8.0.1 gelirse telefon guncellemeyi gorur mu ?

büyük ihtimal aynı olacak..evet ilerideki güncellemeleri de alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Yav kuracağım ama şarjı hızlıca emiyorsa kurmayim diyorum, son fikirleri alayım ona göre kuracağım. Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Boşuna uğraşma anında geri dönersin 7.12 ye
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    Carsamba kurarsin

• ekranı 2 ye bölüp 2 uygulama çalıştırma ios 8de yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ekranı 2 ye bölüp 2 uygulama çalıştırma ios 8de yok mu ?

ipad de var sanırım iphone da duymadım hiç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

quote:

kesin mi ?
    söylentiler vardı daha önce ipad airde olacak diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

quote:

Ben de merak ediyorum. Kaynak?

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    İphone dada vardir insallah

• Arkadaşlar merhaba,

Siz kadar anlamıyorum bu işlerden az önce biraz baktım hoşuma gitti yazılanlar. Bende İOS 8'e geçmek istiyorum.
    Yalnız dediğim gibi siz kadar anlamıyorum. Şu an 7.1.2 kullanıyormuşum :)

En sağlıklı şekilde nasıl geçiş yaparım? Detaylı bir şekilde anlatır mısınız?

Teşekkürler.
  • Bunu en iyi ipad e yükleyenler cevaplayabilir :)

• iOS 8 şuan gayet iyi çalışıyor bende. Dev hesabımdan indirdim kurdum. 17 Eylül'de sanırım çokta farklı bir şey görmeyeceğiz. Şarj süresini pek test edemiyorum genelde telefon bilgisayara bağlı olduğu için net bir şey söylemek zor ama zaman zaman çok hafif olsada ufak kasmalar hissediyorum gibi. Birde Edge'yi bulan var mı ? Hücresel veriyi kapadığımda internet komple kesiliyor. Normal olan bu ancak açtığımda LTE açık olmamasına rağmen doğrudan 3G çıkıyor. Oda haliyle dışarda olduğumda şarjı sömürüyor.
  • ios8 de kötü yanı edgeye manuel olarak dönememmemiz zaten lte şuan türkiyede yok seneye olcak açıp kapamanın bir farkı yok 3G çrkiyorsa öncelik onun olucak

• İOS 8 kuranlar hücresel için ekran görüntüsü koyabilirlermi rica etsem, edgenin yerine 3g, 3g nin yerine lte mi var, yoksa sadece lte mi var.
  • iPad mini 1.jenerasyon cihazıma iOS8 gm kurdum. Eksikleri olsa da iOS7'den daha iyi yanları da var. Ekranı yan çevirdiğinizde frame atlaması mesela artık olmuyor, YouTube ve Facebook gibi uygulamalar daha stabil ve akıcı çalışıyor. 17 Eylül sürümünde daha iyi olur inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5'te şarj, kasma durumu nedir arkadaşlar?

• Su konuda Edge-3G-Lte'yi belki 100 defa konustuk, hala ayni sorular...

• EDGE işini çözmedikleri sürece yalan olur ios8 , her 3-4 saatte bir şarj yaparız artik cihazı :D
  • Ben 5s telefonuma burdaki linklerden indirdim kurdum. Arkadaşların söylediğinin aksine telefonum çok hızlandı ısınmıyor ve pil süreside gayet stabil ve iyi. 3g performansını bilmiyorum ama sürekli wireless kullanılmıştır. Cumartesi kurdum pazar 100 de 100 şarj yaptım ve suan yuzde 20 de facebook messenger whatsapp imassage kulanılmıştır en fazlada 1 saatlik telefon görüşmesi. Fakat çok elzemde değil telefona gelen güncellemeyi bekleyin hemen hemen hiç bir değişiklik yok ios 7 ile şu an itibariyle tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugerdem

Ben 5s telefonuma burdaki linklerden indirdim kurdum. Arkadaşların söylediğinin aksine telefonum çok hızlandı ısınmıyor ve pil süreside gayet stabil ve iyi. 3g performansını bilmiyorum ama sürekli wireless kullanılmıştır. Cumartesi kurdum pazar 100 de 100 şarj yaptım ve suan yuzde 20 de facebook messenger whatsapp imassage kulanılmıştır en fazlada 1 saatlik telefon görüşmesi. Fakat çok elzemde değil telefona gelen güncellemeyi bekleyin hemen hemen hiç bir değişiklik yok ios 7 ile şu an itibariyle tabi.

herkesin cihazına farklı etki ediyor nedense..sanırım yüklenen uygulamalarla da ilgisi var..bende ciddi bir şarj sorunu var..daha 5 saatten yukarı kullanım süresi görmedim ios 8 GM ile.. halbuki ios 7 7.1.2 güncellemesi ile 8 buçuk 9 saati görüyordum

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.