Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya şimdi benim anlamadım bazıları diyor İPhone 5S için en iyi sürüm İOS 7.1.2 bazısı diyor güncellemek herzaman güncel sürümü kullanmak daha iyidir diyor 8.4 gibi arkadaşlar hangisi doğru karar verin kafam allak bullak oldu. Açık ve net soru İPhone 5S için en iyi sürüm hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiziroglu75 -- 3 Ağustos 2015; 15:33:56 >
  • Beta 5 yarın geliyor mu? Beta 4 den pek farkı olur mu? İ6 cihazıma kurmayı düşünüyorum da. 8.4 Ün şarjından memnun değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 9 final ve yeni beklenen iphone 6s veya iphone 7 ne zaman amerika da satışa çıkacak bilgisi olan var mı

• Kiziroglu75 kullanıcısına yanıt
    Stabilite açısında kusursuz bir Sürüm 7.1.2 ama özellik ve yenilikler bakımından da 8.4 cazip duruyor. Ancak ben hala 7.1.2 nin 8.4 e göre daha stabil Olduğunu düşünüyorum. Özellikle 8.3 ve 8.4 de elma logosunun belirip tekrar ana ekrana Dönme problemi var. Büyük ihtimal ram optimizasyonu ile ilgili bir sıkıntı ve 8.3 de başladı. Hala da çözülebilmiş değil. Özellikle App Store da birkaç uygulamayı aynı anda gümcelledikten sonra oluyor. Telefonu 2-3 günde bir kapatıyorsan sorun olmuyor çünkü Hafıza boşalmış oluyor. Ancak 1 hafta açık Kaldığında illa ki yapıyor. Sadece bende değil pekçok kişide var bu sorun. Yabancı forumlarda da Konuları mevcut ve kesin bir çözüm yok. Springboard crash iOS 8.3 yazarak Google da arayabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    çok açıklayıcı konuşmuşsun ama bende her zaman yeni çıkan sürümlerin kullanılması taraftarıyım ömür boyu ios 7.1.2 kullanılması bence imkansız çünkü teknolojik olarak çeşit çeşit uygulamalar çıkıyor ve bu uygulamaları kurabilmek için yeni sürümler şart benim açımdan durum böyle birde ben apple logosunun görünüp ana ekrana gelmesi sorunu yok hiç olmadı. Zaten İOS 9 aynı ios 7.1.2 gibi sağlam ve stabil bir sürüm olacaktır emin olabilirsin.
  • Dediğiniz gibi dün gece 9 tane uygulama güncelledim bir seferde apple logosu gelme olayı olmadı ama iki uygulamada saçma bi şekilde atma yaşadım ki bu uygulamalar güncellediklerim değildi hatta birini silip yeniden yüklemek zorunda kaldım.

İos 9 hakkında inş en az 7 stabilliğinde olurum diyorum ama sizin kadar emin deilim bundan :)

• Arkadaşlar selamlar

Telefonu sessize Alıp alarm kurduğumda titreşim hiç olmuyor

Telefon alarm da sadece titreşim açık olsun istiyorum nasıl yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    Hocam ister olsun ister olmasın ama İOS 7.1.2 ömür boyu da kalamazsın ki yanlış mıyım belli uygulamalar güncel sürüm istiyor mesela ios 7.1.2 siri konuşma özelliği yok. İOS 8 ' de var ama işe yarıyor mutlaka buda bir yenilik yanlış mıyım ?
  • Ömür boyu kalamazsınız ona bişey demiyorum ama benim için stabillik daha önemli örneğin siri bende kapalı kullanmadığım bi özellik için yavaşlamasını istemem cihazımın , geçde geçsem sonunda güncel sürüm kullanıyorum yinede şuan 8.3 teyim :)

• TedMosby kullanıcısına yanıt
    bende 8.4 :D ios 9 dan sonra güncelleme almam herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Arkadaşlar selamlar

Telefonu sessize Alıp alarm kurduğumda titreşim hiç olmuyor

Telefon alarm da sadece titreşim açık olsun istiyorum nasıl yapabilirim

?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Kiziroglu75 elbette sürekli 7.1.2 de kalamazsınız.. bir süre sonra sürüm desteği kalkacak ve mecbur yükseltmek zorunda kalacaksınız..ben iki sürüm arasındaki stabilite farkını dile getirdim. bahsettiğim sorun da dediğim gibi telefonu 2-3 günde bir kapatan biriyseniz pek olmuyor..ram boşaltıldığı için aç kapalarda etkilenmez cihaz. ama 1 hafta hiç kapatmadan kullanın ve ara ara gelen güncellemeleri yapın. dediğim sıkıntı oluyor. cihaz bir süre sonra elma logosuna geliyor ve ana ekrana atıyor. 8.3 ve 8.4 kullanan pekçok kişide var bu sorun. Sizde olmaması tabiki güzel :) herhalde harici klavye de yüklü değil cihazlarınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 3 Ağustos 2015; 20:15:43 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam harici klavye yüklü değil. Ama dediğiniz doğru olabilir. Telefonu sadece hafta sonları yatarken kapatırım.
  • Cihaz 5s dimi sizinde ios 10 yüklemem mi diyorsunuz :)

• 8.1.2 deyim şuan sizce 8.4e göçsem mi yoksa kalsın mı?

• Kiziroglu75 kullanıcısına yanıt
    evet bu yüzden de olabilir. senden ricam 1 hafta hiç kapamadan dener misin :) bakalım dediğim sorun olacak mı
  • poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    8.1.2 ye geçmişsin bari iOS 8 e geçtin 8.4 e güncelle :) 8.1.2'ye göre geliştirmeler mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Hocam ister olsun ister olmasın ama İOS 7.1.2 ömür boyu da kalamazsın ki yanlış mıyım belli uygulamalar güncel sürüm istiyor mesela ios 7.1.2 siri konuşma özelliği yok. İOS 8 ' de var ama işe yarıyor mutlaka buda bir yenilik yanlış mıyım ?

Ömür boyu kalmaya tabiki gerek yok ama burada ihtiyaç ve beklentiler öne çıkıyor tercih meselesi, kimisi elindekiyle yetinir telefonun stabil sorunsuz çalışmasından mutlu olur kimiside ufak tefek sorunları göz ardı eder yenilikleri deneme heveslisidir daha açıktır :) ben iphone 5 cihazımda ios 7.1.2 kullanıyorum alet hızlı,sorunsuz her yönden verimli çalışıyor ve şu anda üst bir sürüme geçmeye hiçte niyetim yok. Hatta geriye dönük konuları inlecele ios 6'ya dönüş konusu çıktı resmen millet hücum etti Apple son dönemde her getirdiği yeni sürümle eski cihazları biraz daha yok ediyor, iphone 4-4s kullanıcıları bunun en canlı örneği güzelim sapa sağlam cihazlar perte çıktı eşimde 4s var ios 8 ile can çekişiyor.

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Vallahi üstad İPhone 5S de bütün sürümler stabil şekilde çalışıyor bende hepsini de ota dan kuruyorum ama dediğinde doğru hiç uğraşmak istemeyen bir sürüm sabit kalabilir o onun zevki ama teknoloji meraklısı yenilikleri seven biri ise mutlaka alır güncellemeleri orta kesim var ya alır ya almaz :D
  • aynı sorun bende de var ikimizin cihazı aynı anda sorunlu olamaz :) bir kere kesinlikle iOS sorunu bu.

ikincisi..hangi durumlarda ortaya çıkıyor bu sıkıntı? uygulamaları güncelleme esnasında mı?
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.