Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum, hatta bu olayı sadece müzik için değil KİTAP ve DİZİ servisileri için de yapsalar.

Anladık Türkiye'deki eserlerin hiçbirine değer biçilemiyor bari yabancı KİTAP, DİZİ ve MÜZİK lere erişelim.
  • Tekin G. kullanıcısına yanıt
    dinleyebiliyorlar yani :) normalde ben de dinlemiyorum da yabancı içerik epey tatmin edici. ama türkçe de kimi yazdıysam çıktı en azından bir albümü veya bir şarkısı.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Şu an UK hesabından deniyorum apple music'i :) yengenin yancısı olarak :)
    içerik nasıl türkçe vesaire? :)
  • iOS 8.4 ile iPad air 2 de home tuşun geç algılama sorunu hisseden var mi ? Kilit ekranında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Spotify tr daha iyi benim dinlediğim yerliler açısından. ama üç aşağı beş yukarı aynı yani. Yalnız kimsenin bahsetmediği birşey var ekolayzır dokunuşu yapmışlar playera V-Shaped çalıyor artık bu hareketi pek doğru bulmadım kalite düşük senin de fark etmiş olduğun gibi özellikle tizlerde çözünürlük düşükken bir de yükseltirsen tizleri ortaya rahatsız edici bir ses karakteri çıkıyor. V shaped'in avantajları da var sahneyi daha geniş hissettirmek ve mikro detayları öne çıkarmak gibi ama söylediğim gibi çözünürlük düşük olunca olmayor :) bunu bence earpod'un ses karakterini düşünerek yapmışlar earpod mid-odaklı olduğu için dengeleyeceklerdir birbirlerini. Arayüz tasarım falan hoş yerleşik uygulama olduğu için tasarım bütünlüğü üst seviyede ancak arayüz kullanışlılık açısından sıkıntılı güncellemelerle aşılır gerçi bunlar performansı da artacaktır uygulamanın gelecekte. İyi bir kulaklık veya hoparlör ile dinlediğin zaman "sibilans" gırla yukarda anlattığım sebeplerden ötürü.
    evet tam da söylemek istediğim buydu.eko olayı sıkıntılı..spotify ve deezer daha çok daha kaliteli ses elde ediyordum. yani aynı seviye'de spotify daha gür ve tok ses verirken apple music daha cılız kaliyor. eko'yu elle ayarlama durumu olsa aslında çok daha iyi olurdu. yakın zamanda bi 8.4.1 gelebilir müzik uygulaması üzerinde yapılacak hata düzeltmeleri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrts

İphoen 5s kullanıcısıyım 8.4 güncelledikten sonra aşırı ısnmaya başladı telefon. konuşma sırasında kulağa değdiremeyecek durumuna geliyor. nasıl bu sorunu çözebilirim?

Ayni durumdayim varmi bi tavsiyesi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papadoc.

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrts

İphoen 5s kullanıcısıyım 8.4 güncelledikten sonra aşırı ısnmaya başladı telefon. konuşma sırasında kulağa değdiremeyecek durumuna geliyor. nasıl bu sorunu çözebilirim?

Ayni durumdayim varmi bi tavsiyesi olan

Ben dfu mod da kuruşum yaptım sorun yok. Isınma olmuyor sadece 3 g de şayet çekim azsa o zaman bir nebze ısınıyor

Masaüstünde iTunesda elle ayarlayabilirsin. İosda hazır ayarlar var maalesef.
  • Beklemekte fayda var sanırım yavaşlamalar olmuş kullanıcılarda.

ios da olaydı iyidi

ben alışamadım bu apple music'e ne yalan söyleyim..
  • papadoc. kullanıcısına yanıt
    Dostum hemen 8.3 e dön bendede aynı sorunlar baş gösterdi 8.4e geçtikten sonra şarj 3-4 saati zor görüyordu 8.3e geri dçndüm 6-7 saat şarj gidiyor ısınma vs yok .
    En kısa zamanda 8.3e dön imzalar kapanmadan
  • iPad 3'te ios 8.4 nasil calisiyor? Hizlanma varmi? Ios 7'ye göre cok geride mi?

• 8.4 nasıl arkadaşlar bugün gördüm bende indireyim dedim de kurmadım daha

• 8.4 ile beraber 6 Plus'ta şarj ciddi şekilde iyileşti. Yüklemekten endişe eden arkadaşlara duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

8.4 ile beraber 6 Plus'ta şarj ciddi şekilde iyileşti. Yüklemekten endişe eden arkadaşlara duyurulur.

5s sayfasında aynı görüşte değiller. 6 için Avantajlı olabilir mi?

8.3 e geri dönenler bile var

• Bende 6 da bir sorunla karşılaşmadım ve hızlandı bile diyebilirim animasyon Süreleri azaldığı için

• quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

8.4 ile beraber 6 Plus'ta şarj ciddi şekilde iyileşti. Yüklemekten endişe eden arkadaşlara duyurulur.

Aynen bende böyle düşünüyorum

• İngiltere için Apple Pay 14 Temmuz'da geliyor.. büyük ihtimal iOS 8.4.1 de göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.