Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.3 den 8.2 ye gecis yaptim ama arama kaydi sikintisi var sifirlamak cozum olmuyor ya 8.3 olacak yada yedeklemeyi yuklemiycem yardimci olabilir misiniz?
    iOS 9 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şunu söyleme gereği hissettim. Şuana kadar helede şuan en beğendiğim sürüm bu oldu ios 8.3 gercekten iyi oldu sarjdada artis var stabilitedede baya baya en iyisi bu ip5s kullaniyorum

• dllzxc D kullanıcısına yanıt
    Bir çağrı alıp ardından hepsini sil seçeneğiyle silmeyi dener misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istiklal1919

iphone 6 8.3 güncelledim ahize cızırtı sorunu oluştu. kulaklıkla konuşunca da geliyor cızırtı. telefonu dfu modda güncelledim. bu soruna çözümü önerisi olan var mı ?

Gürültü gidermeyi kapatıp açarak dener misiniz?
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Cevapsız çağrılar görünmüyor Düzenle seçeneği çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Ben döndüm varsın olmasın siri si
    Şarjı en az %20 daha fazla gidiyor

4s var resmen günde 2 defa şarj etmeye başlamıştım dün 8.2ye döndüm. ip6 olsa tamam da bize göre değil bu 8.3 :D
  • hiçbirşey yapmadım,bir el subway surfers oynadım 15 dk, yarım saat de spotify da müzik dinledim o da çevrimdışı modunda,internet de kullanmadı,durduğu yerde %46ya düştü saat 9 dan bu yana.. bariz şarj süresi düştü 8.3 ile.
  • 8.2 geçtim ben de. Dün bilgisayardan şarj etmiştim. Bugün iyi bir performans alamayacağım kesin. Yarın normal şekilde şarj ettiğimde durum belli olacak bakalım.

Ama bana ilginç gelen durum ise 8.3b4 ile 8.3 finalden daha fazla pil performansı almam oldu. Durum düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLeRiNe -- 21 Nisan 2015; 12:38:41 >
  • Yalnız şunu göz ardı etmeyin ki, her model cihaza da ayrı güncelleme versiyonu var.
    Yoksa tek bir yazılımla bütün cihazları yükleyip geçerlerdi... Demek oluyor ki, bazı
    model cihazların özellikle RF donanım yazılımlarını düzgün yapamamışlar ki sorun çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirbay

Yalnız şunu göz ardı etmeyin ki, her model cihaza da ayrı güncelleme versiyonu var.
    Yoksa tek bir yazılımla bütün cihazları yükleyip geçerlerdi... Demek oluyor ki, bazı
    model cihazların özellikle RF donanım yazılımlarını düzgün yapamamışlar ki sorun çıkıyor.

Zamanla hallolur apple başladığı bir işi yarım yamalak bırakmaz

• Ben de buna güvenerek ısrarla Apple kullanmaya devam ediyorum zaten.
    Gerçi kullanmayıp da ne yapılabilir, sanki başka düzgün alternatif mi var.
    Ya çöp tenekesi Android, ya gelişim özürlü Windows Phone mümkün değil.
    Fakat şu da var ki, Apple İOS 6 ya kadar olan gelişim ivmesini kaybetti ve
    her versiyon öncekini aratır olmaya başladı.
  • o eksileyen buraya gelecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: istiklal1919

iphone 6 8.3 güncelledim ahize cızırtı sorunu oluştu. kulaklıkla konuşunca da geliyor cızırtı. telefonu dfu modda güncelledim. bu soruna çözümü önerisi olan var mı ?

Gürültü gidermeyi kapatıp açarak dener misiniz?

denedim ama fayda etmedi
  • 3g de turkcelltv+ ı 1 saat civarı izledim sarj yariya indi :s yok artık lan nasıl telefon yapiyonuz arkadas artik şu Batarya isine el atin bırakın mesaj ifadeleri sekillerini boş işleri yaa

• ''3g üzerinden 8 saate kadar'' birsey diyecektimde simdi boşver
    iOS 9 [ANA KONU]

• 8.3 ün şarj performansı bence 8.2 den çok farklı değil , daha dün dfu modla yükleme yaptım 8.3 ü. Şuan şarj %11 de 25 saat bekleme ve 5 saat 24 dk kullanım var. 8.2 deyken %20 ye düştüğünde 5.30 civarı oluyordu. ben zamanla şarjın yerine oturacağını ve daha fazla gideceğini düşünüyorum.
    performans konusuna gelince de 8.2 den daha iyi daha hızlı olduğunu düşünüyorum. belki de işletim sistemi yeni yüklendiği içindir zamanla göreceğiz. kısacası beyler 5s ve üstü cihazlar tereddüt etmesinler.benim cihaz 5s sürüm yükseltmeyi burda bırakabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionel1 -- 21 Nisan 2015; 15:20:11 >
  • 4S için 8.3 güncellemesi tavsiye edermisiniz. 7.1.1 sürümü kullanıyorum. Siri muhabbetim olmaz, başka bir özellik gelmişmi güncellemeyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dllzxc

8.3 den 8.2 ye gecis yaptim ama arama kaydi sikintisi var sifirlamak cozum olmuyor ya 8.3 olacak yada yedeklemeyi yuklemiycem yardimci olabilir misiniz?
    iOS 9 [ANA KONU]

Aynı şey banada oldu , yedek falanda almadım ben , 8.3 e geri yükselticem şimdi mecbur . cihaz ip6

• quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

quote:

Orijinalden alıntı: dllzxc

8.3 den 8.2 ye gecis yaptim ama arama kaydi sikintisi var sifirlamak cozum olmuyor ya 8.3 olacak yada yedeklemeyi yuklemiycem yardimci olabilir misiniz?
    iOS 9 [ANA KONU]

Aynı şey banada oldu , yedek falanda almadım ben , 8.3 e geri yükselticem şimdi mecbur . cihaz ip6

bendede aynısı oldu ama çözemeyince 8.3 e geri dönmek zorunda kaldım

• Cihaz iPhone 6 Plus.
    iOS 8.3 şarjı su gibi tüketiyor. Hız ve kullanımda hatalar görmüyorum gayet güzel ama pil dayanmıyor. Cihazı kullanmazsanız pşl eskisi gibi ama kullanırsanız takır yakır düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.