Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

her zaman diyorum pimpirikli adamlar iseniz betalara bulaşmayın diye :) bu tarz hataların olması çok normal,

senin bir an önce 8.2 ye dönmen hayırlısı olur hocam. Zira oğlanın eline geçerse bütün maaşını yatırır uygulamalara :)

Eski telefonum Note 2'yi.
    Çocuk markete bi giriyordu ne kadar ikonu güzel oyun varsa hepsini indiriyordu. Her akşam telefondan saçma sapan program ve oyun siliyordum.
    iPhone'a geçtim dünya varmış dedim ama bu hatayı görünce direkten dönmüşüm dedim :) Düşünsene oyun içi satın almalar falan :) düşünemiyorum bile :)
    Şimdi 8.2'ye yeni iPhone yaparak geri döndüm.
    Altyapıyı hazırladılarsa sorun final sürümde olmayacaktır ama bir beta sürümü daha görebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• infom@n kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun o zaman ucuz yırttın hocam :)

bu ciddi bir hata aslında bu yüzden bir beta daha gelebilir.

10-24 nisan arası da final sürüm yayınlanır.
  • Ücretsiz uygulamalar için app Store şifre istemesin diye yeni özellik çıkıyor 8.3 ile birlikte. Anlaşılan özellik bu betada çıkamamış. Beta 3 ile yola devam. Ota üzerinden İndirmişken kurmaktan vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

geçmiş olsun o zaman ucuz yırttın hocam :)

bu ciddi bir hata aslında bu yüzden bir beta daha gelebilir.

10-24 nisan arası da final sürüm yayınlanır.

Valla ucuz yırttık
    İşte hataya sebep olan ayar
    Ayarlar > iTunes ve App Store > Parola Ayarı
    Hiç bir ayarı değiştiremiyorsun.
    Hiç bir zaman parola sormuyor :)

• UDID gerekiyor mu ios 8.3 beta 4 için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    ben kafayı takarım valla sabırlı arkadaşlara helal olsun diyorum sadece :)
  • Arkadaşlar az önce appstore ye kredi kartı bilgilerimi girdim. İki kere 1 dolarlık işlem yapıldığı mesajı geldi. Bu normal bişey mi. Kredi kartı bilgilerimin orada durmasında sakınca olur mu. Son olarak kredi kartı bilgilerini uygulama satın aldığımda yükleyip silsem aynı kredi kartı olsa bile her defasında 1dolar çekecek mi. Cevap verecek arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

• antofagasta A kullanıcısına yanıt
    uygulamayı satın alıp sildiğinde, tekrar yüklemek istediğinde para ödemiyorsun. yani uygulamayı bir kez alman yeterli. istediğin zaman sil istediğin zaman yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Arkadaşlar az önce appstore ye kredi kartı bilgilerimi girdim. İki kere 1 dolarlık işlem yapıldığı mesajı geldi. Bu normal bişey mi. Kredi kartı bilgilerimin orada durmasında sakınca olur mu. Son olarak kredi kartı bilgilerini uygulama satın aldığımda yükleyip silsem aynı kredi kartı olsa bile her defasında 1dolar çekecek mi. Cevap verecek arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba.
    App Store güvenilir bir platformdur.
    Bir kasiyere kredi kartını vermekten daha güvenlidir. Kredi kartınızı silmenize hiç gerek yok. Milyonlarca kişinin kredi kartı kayıtlı.
    1 dolar çekme olayı kartınızın faal olduğunu anlamak için yapılıyor. Beni yanlış anlamayın sizin yönteminizi uygulamış biri tanımadığım için kredi kartını her kaldırıp eklemede
    1$ çeker mi birşey diyemem.

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben size aciklama yapayim öncelikle geçmiş olsun. Dahada fazla indirme yapmamanizi tavsiye ederim bir kac gun sonra veya 2 hafta sonra felan appstoreda herhangi bir uygulamanin guncellemesi cikacak ve onu indirmek istediginizde sizden ödeme talep edecek. Bu gune kadar ne aldiysaniz hepsini bir anda cekecek kartinizdan. Sahsen ben oyunda biseyler satin aldim karttan dusmedi ardina boyle birsey oldu 70 lira birden kesildi ki öncedende basima gelmisti diyecegim o ki gecmis olsun apple bu boyle seylere dikkat eder

• quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Hocam ben size aciklama yapayim öncelikle geçmiş olsun. Dahada fazla indirme yapmamanizi tavsiye ederim bir kac gun sonra veya 2 hafta sonra felan appstoreda herhangi bir uygulamanin guncellemesi cikacak ve onu indirmek istediginizde sizden ödeme talep edecek. Bu gune kadar ne aldiysaniz hepsini bir anda cekecek kartinizdan. Sahsen ben oyunda biseyler satin aldim karttan dusmedi ardina boyle birsey oldu 70 lira birden kesildi ki öncedende basima gelmisti diyecegim o ki gecmis olsun apple bu boyle seylere dikkat eder

Hocam çok Sağol bilgilendirme için bende habire basıyordum taş için birden bi felaketle karşılaşmAyız İNŞAALLAH

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Valla dikkat etmende fayda var kardesim bana cunku bi anda kitlendi bende uyarmak istedim iyi gunler dilerim

• Arkadaşlar iphone 5s sahibiyim. ios 8.2 yükledim yaklaşık 3 gündür adam akıllı kullanıyorum.Ve gördüğüm hatalar var
    Örneğin 3.part klavyeler çökme yapıyor bazen orjinal klavye açılıyor.
    Telefon şarj olurken bildirim barındaki batarya %desi artmıyor belli bir süre sonra artıyor.
    Bugün başıma gelen bir olay ise %8 şarjım varken telefon kapandı ve şarjı bitti açamadım halbuki şarjı %8di. En beğenmediğim ios 8 sürümü oldu bu.Şuan beta 4 yüklüyorum bakalım o nasıl olacak. ips dosyasını indirdim itunesten deneyeceğim sizden yardım istiyorum itunestan ipsyi yüklersem telefondaki her şey gider mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COMOODO -- 27 Mart 2015; 1:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: COMOODO

Arkadaşlar iphone 5s sahibiyim. ios 8.2 yükledim yaklaşık 3 gündür adam akıllı kullanıyorum.Ve gördüğüm hatalar var
    Örneğin 3.part klavyeler çökme yapıyor bazen orjinal klavye açılıyor.
    Telefon şarj olurken bildirim barındaki batarya %desi artmıyor belli bir süre sonra artıyor.
    Bugün başıma gelen bir olay ise %8 şarjım varken telefon kapandı ve şarjı bitti açamadım halbuki şarjı %8di. En beğenmediğim ios 8 sürümü oldu bu.Şuan beta 4 yüklüyorum bakalım o nasıl olacak. ips dosyasını indirdim itunesten deneyeceğim sizden yardım istiyorum itunestan ipsyi yüklersem telefondaki her şey gider mi?

iOS 8.3 Beta 4 yükledim her iri silindi.Stabilite olarak 8.2den iyi. Siri olayının gelişmesi Lazım. Multitask ta bazen simgelerin karışması sorunu var onun dışında bir hata görmedim.Şarj olayını tam gün kullanımdan sonra yazacağım

• Bu parola ayar kısmı benim telefonda çıkmıyor, anlamadım neden.

• beyler ios 8.2 yi ipad 4 e kuran varmı nasıldurum acil bir kaç uygulama kurmam lazım 7.0 dan aşağı kurdurmuyor şu anda benim ipad 4 de 6.1.3 kurulu

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansa

Bu parola ayar kısmı benim telefonda çıkmıyor, anlamadım neden.

Sürüm nedir? 8.3 b4 ile geldi. Tam takım çalışmıyor.
    Ayarlar gözükmüyorsa apple id'den çıkış yapıp yeniden bağlanın. Bende de o şekilde gözüktü.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: kaansa

Bu parola ayar kısmı benim telefonda çıkmıyor, anlamadım neden.

Sürüm nedir? 8.3 b4 ile geldi. Tam takım çalışmıyor.
    Ayarlar gözükmüyorsa apple id'den çıkış yapıp yeniden bağlanın. Bende de o şekilde gözüktü.

8.2 de var sandım, sıkıntı yok o zaman.
  • 8.2 de orjinal klavye whatsappta açılmıyor bazen, ne biçim ayar oldum.
    Sanırım burada bi arkadaş demişti , çok uyuz oluyor insan

• Şu ios 8, inanın iphone den iyice soğuttu beni.
    Biraz önce arama geldi cevapladım, zil çalmaya uzun süre devam etti ve telefon açılmadı.
    Sürgüyü çektikten sonra ortada kırmızı tuş geldi fakat ses falan yok kapata basıyorum kapanmıyor bir süre sonra kendi kendine kapandı.
    Cevapsız arama gözüktü ekranda.
    Son sürüme kadar bekleyeceğim böyle giderse iphone maceramızda bitmiş olur.
    Androidle uğraşırız birazda :(
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.