Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vasat dediğim gene 6 saati gördüm yani batarya da gerileme veya ilerleme yok :) bu arada dün whatsappdan mı yazdın sen? eski mesajları siliyordum o arada denk geldi herhalde senin mesajı da uçuruverdim :) bi townsportif gördüm sanki ama yanlış da olabilir :)
  • Arkadaşlar, çekinerek de olsa beta 3'den beta4'e geçtim dün. şarj daha güzel. ayrıca şarj atlamaları da yok oldu galiba. Denk gelmedim henüz. beta4 gerçekten en güzeliymiş. Telefon iphone 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazian_12

Arkadaşlar, çekinerek de olsa beta 3'den beta4'e geçtim dün. şarj daha güzel. ayrıca şarj atlamaları da yok oldu galiba. Denk gelmedim henüz. beta4 gerçekten en güzeliymiş. Telefon iphone 5

Bugün de Beta 5 gelse güzel olurdu. Olmadı haftaya gelir sanırım bi Beta :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beta 4 en iyi beta.
  • ios 8.1.3'de 3. parti klavyeler adına hiçbir gelişme yok..hala ara sıra çöküyorlar..kesinlikle 8.2 betalarında daha stabil çalışıyorlar..bu da benden bir dipnot..
  • Sanırım 8.1.3 hayal kırıklığı oldu , 8.2 finali mi bekliyoruz şimdi
  • Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bende zaten gece çözdüm konuyu Dediğiniz gibi olucak . Genede cevabınız için teşekkür ederim

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cozumledim zaten .

• zazian_12 kullanıcısına yanıt
    hocam atlamalar belli başlı yerde oluyo mesal 61 den 59 a 31 den 29 a bunlara dikkat edermisin rica etsem
  • haftaya beta 5 alacağız herhalde :) belki de p.tesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinim88

hocam atlamalar belli başlı yerde oluyo mesal 61 den 59 a 31 den 29 a bunlara dikkat edermisin rica etsem

Hocam ben de %2 değil de, %10, %15 kadar atlamalar oluyordu. Hiç dikkat etmedim %2liklere. Dikkat edeceğim. Size dönüş yaparım yarın. Şuan şarjım düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

haftaya beta 5 alacağız herhalde :) belki de p.tesi

Kaynak var mi hocam ?

• ipad mini 2 cihazlar için 8.1.3 yazılımı yükleyen oldu mu ? tavsiye edenleriniz var mı
  • iPhone 6 8.1.1'deyim geçsem mi bilemedim.

• Ios 8'e güncelledikten sonra telefonumu elime almak istemiyorum bi soğudum

• okantje kullanıcısına yanıt
    Genelde 3 haftada bir güncelleme çıkarıyorlar betalara. Haftaya da 3. Haftaya giriyoruz. Bir ihtimal 5.beta gelebilir bakalım takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Genelde 3 haftada bir güncelleme çıkarıyorlar betalara. Haftaya da 3. Haftaya giriyoruz. Bir ihtimal 5.beta gelebilir bakalım takipteyim

Haftaya bende bekliyorum. Bu arada haftaya 4. Haftasına giriyor Beta 4 gelir inşallah Beta 5 daha güzel bir şekilde

• okantje kullanıcısına yanıt
    Gelen yorumlara göre ben de geçebilirim beta 5 e. Çünkü hemen hemen aynı olacak final sürüm ile. Belki bir GM de gelebilir ardından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 8.2 Beta 4'teyim. Ne tarayıcıdan ne de uygulamadan Facebook'a hiremiyorum. Beta3'te böyle bir sorun yoktu.
    Wifiden giriyorum ama 3g'den giremiyorum. Şu an telden 3G'den yazmıyorum.

• quote:

Gelen yorumlara göre ben de geçebilirim beta 5 e. Çünkü hemen hemen aynı olacak final sürüm ile. Belki bir GM de gelebilir ardından

Valla apple watch için Mart ayı diyorlardı ama en son cook açıklama yaptı Nisan Ayında çıkacak diye o Yüzden eğer apple watch ile gelecekse bu Sürüm daha çok zaman var bu sure icerisindede beklediğimizden fazla Beta görebiliriz diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.