Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kaç saattir 5s için 8.1.2 yi indirmeye çalışıyorum, konunun ilk sayfasındaki dosya hata veriyor, siz nerden indiriyorsunuz ipsw dosyalarını?..

düzeltme: gsm olanı değil de cdma olanı indirmem gerekiyormuş..sorun çözüldü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 28 Ocak 2015; 1:55:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • safari genel olarak sorunlu idi zaten aynen devam ediyor demek ki. Chrome kullanmaya devam.. bir de yeni havadis var.. Apple Watch Nisan'da dağıtılmaya başlanıyor..

http://9to5mac.com/2015/01/27/apple-watch-ships-in-april

bu da demek oluyor ki 8.2 de nisan civarında gelecek veya Mart sonu gibi.. 8.1.x li bir iki tane daha güncelleme alabiliriz bu zaman zarfında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 28 Ocak 2015; 0:22:15 >
  • 8.1.3'te ben bir değişiklik göremedim.
  • Bu muydu apple çalışanlarına verilip test edilen , haftalarca kendisini beklediğimiz 8.1.3 . Beklentinin çok altında geldi . Hep saydığımız sorunlardan 1 tanesini bile giderilmemiş . Anlaşılan 8.2 finale kalacak hepsi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Bu muydu apple çalışanlarına verilip test edilen , haftalarca kendisini beklediğimiz 8.1.3 . Beklentinin çok altında geldi . Hep saydığımız sorunlardan 1 tanesini bile giderilmemiş . Anlaşılan 8.2 finale kalacak hepsi .

Evet insanın mantığı almıyor gerçekten de. Bariz bizim gibi sıradan insanların bile farkettikleri hataları nasıl göremezler. Görüp neden düzeltemezler.

• elbette görüyorlar ama onların da bir ''yapılacaklar listesi'' var ve kritik durumuna göre sorunları hallediyorlar..onlara göre bizim saydıklarımız belki de çok göze batmayan detaylardır kim bilir :)
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Anlam veremiyor insan . Daha kötüsü bu sorunlar yoktu ios 7 de , sonradan var edildi . Bilerek bozup sonra düzelttiklerinde bizde sorun düzelttik demek için mi yaptılar acaba . Beta 5 nasıl olacak bakalım

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Sonunda restore ettim gectim ya su surume ben okeyim boyle

• arama cevaplarken bekleme gitmiş gibi

• O bekletme benim 8.1.1 de yoktu 8.1.2 de bariz şekilde olmaya başlamişti 8.1.3 te test etmedim ama şarj bana baya iyi gibi geldi onun dişinda pek bişey goremedim

• 4s için bariz iyileşme hissettim safari açılış rehber açılış menü geçişleri denetim ve bildirim merkezleri açılışındaki kasmalar falan giderilmiş telefon rahatlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

4s için bariz iyileşme hissettim safari açılış rehber açılış menü geçişleri denetim ve bildirim merkezleri açılışındaki kasmalar falan giderilmiş telefon rahatlamış

Aynen hocam 4s kullanicilari olarak biraz rahatladik gecisler daha iyi efektlerdeki takilmalar giderilmis gibi safari 8.1.2de takilmalar yapiyordu bazi sitelerde ama artik yapmiyor 8.2 ile biraz daha hiz kazaniriz umarim ozellikle control centeri acarken cok ufak takilma var oda duzeldimi cok iyi olur

• 4S kullanıcılarının güncellemeden memnun kalmaları onların adına beni sevindirdi.

Maalesef konu sahibiz ceza almış
    8.1.3 ipsw indirme linkleri:

http://www.iclarified.com/750/where-to-download-iphone-firmware-files-from

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 28 Ocak 2015; 1:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

4S kullanıcılarının güncellemeden memnun kalmaları onların adına beni sevindirdi.

Maalesef konu sahibiz ceza almış
    8.1.3 ipsw indirme linkleri:

http://www.iclarified.com/750/where-to-download-iphone-firmware-files-from

4s kullanıcısı olarak 7 kadar stabil değil fakat 8.1.2 den hızlı :) umarız 8.2 ile biraz daha performans ve daha stabil bir sürüm verir bize apple
  • Sizce 8.1.1'den geçilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Sizce 8.1.1'den geçilir mi?

Kesinlikle geç

• 8,2 den geçmeye değermi yoksa 8.2 beta 4 te kalayım mı?
  • Apple 4 yıllık cihazı 4S için harıl harıl stabilite arttırıcı güncelleme yayınlıyor. Ben neden Apple'cı olmayayım arkadaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

8,2 den geçmeye değermi yoksa 8.2 beta 4 te kalayım mı?

Geçmeni tavsiye etmem dostum. Zaten yedeği ne iTunes ile ne iCloud ile geri alamıyorsun. Sanırım Beta 5 de bu hafta ya da haftaya gelecektir..

• Şarjı da bugün test edeceğim bakalım gelişme var mı :) şimdi %100den çektim

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.