Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akmac

Windows Phone geliştikçe arayüz iOS'tan daha iyi olacak.
    Belli bir noktadan sonra sabit ikon yerine canlı arayüz daha iyi oluyor.

iOS'ta da denemesi gerekli.
    iOS 9 [ANA KONU]

Nedense alışamadım şu görüntüye.

• akmac A kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süre lumia 820 kullandım.. Başlarda memnundum. Yeni bir işletim sistemi değişik bir arayüz. Pc'm deki ekranın aynısı telefonumda vardı epey cezbetti yani. Ancak sadece ikonların cezbetmesi ile kaldı.. Uygulama açısından zayıftı. Tamam yeni bir sistem dedik süre verdik ama olmadı. İnstagram aylarca beta sürecinde kaldı.. Hala da öyle.. Bir Foursquare uygulaması vardı ki evlere şenlik.. Müzik çalarla müzik dinlersin arama gelir. Çağrıyı cevapla konuşmayı bitir kulaklığı tak müziğe devam et. Sağ kulaklıktan ses gelmez. Bunun önce donanımsal olduğunu düşündüm ama pek çok kişide bu sorun mevcuttu. O zaman lumia Black yüklü idi. Satalı 7 ay oluyor şimdi Denim çıktı.. Yavaş yavaş rayına oturtuyorlar ama benim gibi sabırsız pek çok kullanıcı bu platformu çoktan terketti :) şimdi de önermiyorum kimseye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba bende de olur mu düşüncesine kapıldım
    İlk defa duydum onu garip bişeymiş . Onuda beta oluşuna veriyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

quote:

Beyler merhaba betalarla biraz alakasız ama. Bugün 6 aldım 8.1 geldi. Sizce 8.1.2 yapmalı mıyım. Performans konusunda ve şarj konusunda 8.1 mi 8.1.2 mi daha önde. Özellikle şarj.

?

Önemli??

• Geçebilirsin kardeşim , zaten çok bi fark yok . Fark istiyorsan beta sürümlere geçebilirsin . Beta 3 ü tavsiye ederim ( 8.2 beta 3 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Geçebilirsin kardeşim , zaten çok bi fark yok . Fark istiyorsan beta sürümlere geçebilirsin . Beta 3 ü tavsiye ederim ( 8.2 beta 3 )

Şarj olarak sıkıntı yaşar mıyım? Şarj önemli de benim için biraz. 8.1 mi 8.1.2 mi daha iyi. iPhone 6 cihaz

• iPhone 6 beta 3 3G wi-fi kullanımda sonuç göz kamıştırdı 😄
    iOS 9 [ANA KONU]

• quote:

quote:

Geçebilirsin kardeşim , zaten çok bi fark yok . Fark istiyorsan beta sürümlere geçebilirsin . Beta 3 ü tavsiye ederim ( 8.2 beta 3 )

Şarj olarak sıkıntı yaşar mıyım? Şarj önemli de benim için biraz. 8.1 mi 8.1.2 mi daha iyi. iPhone 6 cihaz

Hic ugrasma
    Final yayinlaninca yuklersin

• Beta 3'te şarjla ilgili bir sıkıntı olduğunu ben de teyit ettim dün. Pilim %60'lardayken birden %10 diye uyarı verdi. 3g açıktı ve safari kullanıyordum ama böyle anlık bir düşüş garip. Bir süre sonra da kapandı.

İlk defa yaşıyorum bunu. Tekrar olacak mı bakalım. Tekrarlarsa 8.1.2'ye restore edebilirim. Sanırım yeni beta (ya da final) en erken yılbaşından sonra gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 22 Aralık 2014; 14:57:37 >
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Beta da şarj süresinden memnun kalırsın hocam

• quote:

Beta da şarj süresinden memnun kalırsın hocam

Onu anladım ama betaya geçmeyi düşünmüyorum şuan. Ama 8.1 im şuan 8.1.2 geçmeyi düşünüyorum hangisi daha iyi pil süresine sahip?
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    çok bir fark yok belki bir tık daha iyi olabiilir 8.1.2
  • 8.1.2 full 3G açık arka planda uygulama yenile kapalı parlaklık orta.
    iOS 9 [ANA KONU]

• iPhone 5 Beta 3 de , telefon şarjdaydı . %41 de takılı kaldı. 1 saattır böyle . Kapatıp açtım halâ 41 di , tekrar taktım şarja yeni düzeldi. Bu sorunu yaşayan oldu mu ?

• uygulama yerleri değişirtirirken kasma gitmişmi

• BENDE DE OLDU DAHA SONRA DÜZELDİ BENDE SEVİNMİŞTİM ŞARZ İYİ GİDECEK DİYE
  • mrxtsoguz17 kullanıcısına yanıt
    nayır
  • 5s ile 7-7.5 saat kullanım alan arkadaşlar şu işin sırrını açıklasınlar biz de nasiplenelim :)
    ios 8.2 beta 3 ile alabildiğim en yüksek kullanım bu. ios 8.1.2 den şarj konusunda daha iyi geldi bana beta 3ten. 8.1.2 de 4,5 saati geçmiyordu.
    iOS 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdehset -- 22 Aralık 2014; 20:59:24 >

• iphone 5 ios 8.2 beta 3, parlaklık yarıda, 60 poz fotoğraf ve yarım saatlik telefon görüşmesi ile sonuç bu. Ayrıca gps açık.
    iOS 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unborncriminal -- 22 Aralık 2014; 23:11:54 >
  • Yorumlara bakmadan yeni aldığım iPad Mini'ye iOS 8 yüklemiş bulundum, kısmet artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.