Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghost90

arkadaşlar 8.2 betaya ipsw indirerek direk geçebilrmiyiz illa geliştirici programına kayıtlı olmak mı gerekli??? cihaz 6 plus, 6 plus beta 8.2 deneyen fikir belirtebilir mi?

İndirip geçebilirsin evet iTunes üzerinden shift + güncelle diyerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

arkadaşlar 8.2 betaya ipsw indirerek direk geçebilrmiyiz illa geliştirici programına kayıtlı olmak mı gerekli??? cihaz 6 plus, 6 plus beta 8.2 deneyen fikir belirtebilir mi?

Ipsw indirip iTunes üzerinden Shift + Güncelle diyerek Udid gerekmeden kurabilirsiniz.

Şu an ilk defa 5S cihazımda 7 saat kullanım süresi görüyorum ve hala %15 şarjım var. Yoğun telefon görüşmesi yaptım. Sürekli Whatsapp ve Safari'deyim. Arada 1010 ve Facebook takılıyorum. Her zamanki kullanımımdayım. Genelde 5 saat ortalamam var iken 7 saati aşması bana şaşırtıcı geldi gerçekten. Hala da şarjım var dediğim gibi. Özellikleri kısarak sanıyorum ki 8 saat kullanım süresini rahatlıkla görebilir bu yoğunluğa rağmen. Animasyonu vs kapatsam.

8,1,1 de 5 saat civarı şarj sürem vardı bakalım 8,2 yükledim şimdi şarj oluyor sonucuı yazarım

• Ben dfu mod ile 8.2 beta yüklersem telefonum kapanır mı? Udid kaydı mevzularından pek anlamıyorum açıkçası.

• quote:

quote:

Ipsw indirip iTunes üzerinden Shift + Güncelle diyerek Udid gerekmeden kurabilirsiniz.

Şu an ilk defa 5S cihazımda 7 saat kullanım süresi görüyorum ve hala %15 şarjım var. Yoğun telefon görüşmesi yaptım. Sürekli Whatsapp ve Safari'deyim. Arada 1010 ve Facebook takılıyorum. Her zamanki kullanımımdayım. Genelde 5 saat ortalamam var iken 7 saati aşması bana şaşırtıcı geldi gerçekten. Hala da şarjım var dediğim gibi. Özellikleri kısarak sanıyorum ki 8 saat kullanım süresini rahatlıkla görebilir bu yoğunluğa rağmen. Animasyonu vs kapatsam.

anladım sağol dostum ben de indiriyorum kuracam birazdan umarım 6 plusta da bariz fark olur bi iki sorum daha var sana 8.2 beta 1 den sonra 2 yi verirler mi ? bi de bug filan var mı gözüne çarpan

• quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Ben dfu mod ile 8.2 beta yüklersem telefonum kapanır mı? Udid kaydı mevzularından pek anlamıyorum açıkçası.

DFU modda yaparsanız aktivasyon ekranında kalacaktır Udid Kaydı olmayan cihaz. Onun yerine iTunes üzerinden Shift + Güncelle diyerek ipsw dosyası ile güncelleyin, bu durumda aktivasyon ekranında kalmadan 8.2 Beta 1 i kurabilirsiniz.
  • ghost90 G kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.x (8.1-8.2-8.3 gibi) sürümleri büyük çaplı güncellemeler olduğu için 3-4 Beta çıkacaktır mutlaka. Her Beta güncellemede daha iyi olacağı kesin olmayabilir. Çünkü yeni özellikler de deniyorlar bu süre zarfında. Ama umarım 8.2 ile iOS 8 gerçek iOS deneyimini yeniden yaşatacaktır bize. iOS 6 sonrası 7 de bir süre çok uğraştırmıştı, ama 8 kadar sorun çıkarmamıştı. Malum 8'de epey yenilik geldiği için bunlar da normal şeyler aslında.
  • Beyler stabilite acısından 8.1 mi 8.1.1 finalmi

• ghost90 G kullanıcısına yanıt
    Mutlaka yeni betalar çıkacaktır en az 3 beta alır diyorum ben. İkincisi de bu hafta gelebilir belki bugün veya yarın. Sorun yok ancak Ram tüketimi çok fazla iOS 7 ye göre. Battery doctor dan kontrol ediyorum hiçbir uygulama açık olmasa bile en az %75 Ram kullanıyor. Diğer arkadaşlarda durum nasıl bilmiyorum ama bu 1 GB Ram ileride başımızı ağrıtacak gibi duruyor

• iMonitor Widgeti kurulu bende. Onunla baktığımda cihaz hiçbi program açık değilken yeniden başlatıldığında yani ram tamamen temizlenmişken %65 kullanıyor. Cihaz 5S genel olarak %65'lerde zaten tüm uygulamaları kapattığımda da.
  • Sence normal mi peki bu Ram değerleri

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    iOS 7 JB'li iken 535 MB Ram kullandığını hatırlıyorum. Buna göre iOS 8, %10 civarı daha fazla Ram tüketiyor anlamına geliyor bu. Ne derece normal bilmiyorum ama eklenen o kadar özelliğe göre de normal olabilir diye düşünüyorum. Umarım bu değeri düşürebilirler.
  • Birkaç tane daha ince ayar yapılırsa Ram kullanım miktarı düşürülebilir kanaatindeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

quote:

8,1,1 de 5 saat civarı şarj sürem vardı bakalım 8,2 yükledim şimdi şarj oluyor sonucuı yazarım

Bekliyorum hocam

• Hocam 8.1.1 sarj surem bu sekilde 3 te 1 kadar 3g geri kalani wifi acikti...
    8.2 ile daha iyi sureler gorurmuyum gecmeye degermi ne dersin?

http://i.hizliresim.com/jY9OBg.jpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

quote:

Bekliyorum hocam

28 dakikada %3 gitti yarın tam sonuç yazarım

• İmkansız kullanıcısına yanıt
    iyi bir değere benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

Hocam 8.1.1 sarj surem bu sekilde 3 te 1 kadar 3g geri kalani wifi acikti...

Hocam değerleriniz çok iyi gerçekten. Ben 8.2'de şimdiye kadar ki en iyi değerlere ulaştım. Sizin açınızdan bir şey diyemeyeceğim ama kaybedeceğiniz bir şey olmadığını göz önünde bulundurursak (vakit kaybından başka) denemenize değecektir. Ben 7 Saat 45 dk kullanım gördüm 8.2 Beta 1'de. 8.1.1 de max. 6 saat oluyordu aynı kullanımlarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

Hocam 8.1.1 sarj surem bu sekilde 3 te 1 kadar 3g geri kalani wifi acikti...

Hocam değerleriniz çok iyi gerçekten. Ben 8.2'de şimdiye kadar ki en iyi değerlere ulaştım. Sizin açınızdan bir şey diyemeyeceğim ama kaybedeceğiniz bir şey olmadığını göz önünde bulundurursak (vakit kaybından başka) denemenize değecektir. Ben 7 Saat 45 dk kullanım gördüm 8.2 Beta 1'de. 8.1.1 de max. 6 saat oluyordu aynı kullanımlarda.

Tesekkur ederim degerlendirmen icin

• arkadaşlar 5s 8.1 kullanıcısıyım, sık sık wifida kopma sorunu yaşıyorum
    8.1.1 5s kullanıcıları sorun çözüldümü? ona göre geçiş yapacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

arkadaşlar 5s 8.1 kullanıcısıyım, sık sık wifida kopma sorunu yaşıyorum
    8.1.1 5s kullanıcıları sorun çözüldümü? ona göre geçiş yapacağım..

5s kullanicisi olarak 8.1.1 de wifi sorunu yasamiyorum yedek alip geri yukle seklinde itunes uzerinden guncellemistim

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.