Şimdi Ara

Mortal Kombat X (2015) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
11
Favori
42.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım bahsettiğiniz ürün bu?http://shop.xgaming.com/collections/arcade-joysticks/products/x-arcade-solo-joystick-usb-included Detaylı olarak incelemedim ama kısa bir dayanıklılık videosu gördüm gerçekten iyi gibi görünüyor. PS4 için yokmuş ama bu fiyata PC için de hiç fena değil gibi.. Yine de ürün hakkın da hiç bilgim yok; biraz araştırma yapalım bakalım.. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Optimizasyon da bir sıkıntı olduğu gerçeği var ve çok ilginç ki çok enteresan yerler de bir takım takılmalar oluyor; ümidimiz gelecek olan güncellemelerle düzeltilmesi. Oyun hızına gelecek olursak da, MK9'a göre yavaş olduğunu düşünmüyorum hatta daha hızlı olduğunu düşünüyorum. Ancak bazı karakterler gerçekten hantal, belki onlarla oynuyorsunuzdur. Mesela ben D-pad ile oynamayı yeterli düzeyde beceremiyorum. Hem Xbox1 hem de Dualshock 4'ü de denedim bir türlü uzun komboları yapamıyorum, yapabileceğime de inanmıyorum. Sanırım artık reflekslerim bitmiş. Mad Catz hem pc hem de ps4 için bir arcade stick çıkarsa hemen alacağım.

Online konusunda da rakip sizin lag da olduğunuzu anladığı zaman üzerine bombaları yağdırıp işinizi bitiriyor, hareket bile edemiyorsunuz. İşte bu da hüzün oluyor..

Dostum liu kang ve kung lao ile oynuyorum yanı bunlar bana gore oyunun en hızlı karakterlerınden yanı Dedigin gibi bi çzel dual shock lazım bu oyun ıcın en azından pc icin lazım ps4 dualshock nasıl bılemem ama pcye sart Valla oyun bana baya yavas geldi zıplamalar da falan cok gozume batıyor ins bi guncelleme gelırdı bı kendıne gelır oyun

• LiuKang kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, nickname'inizi dikkate alıp "belki de hantal karakterler seçiyorsunuz" dememem gerekirdi. Ben de bir iki defa Liu Kang'ı seçtim ve gerçekten de dediğiniz gibi pek hızlı gelmedi. Ama şöyle yapalım, size bir numaralı sevgili karakterim Sinnok ile oynamanız tavsiyesinde bulunsam? Hız konusunda gerçekten de tatminkar. Ayrıca Ermac ile Takeda da resmen uçuyor.

Hangi pad ile oynuyorsunuz bilmiyorum ama eğer sırf bu oyun için alacaksınız yeni çıkan fightpad'lere bakmanızı öneririm.http://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Fight-Pad-Xbox-One/dp/B00RYW3FF4 Yada benim gibi arcade stick arayanlar grubuna dahil olabilirsiniz.

• Tamam dostum dedıgın karakterlerı denıcem linkteki pad e baktım ama joystick goremedım ben joystickde kullanıyorum o sıkıntı
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Evet Gösterir AMA SADECE 1. falatily'leri gösterir 2. fatality krypt'den açmak zorundasınız ki hepsini açmak için yaklaşık en az 500.000 coin'e hitiyacınız var Coinler Story mod ve tower'larda gelir ve Story Mod + 3 tower bitidiğinizde bu 50.000 coin eder ve size e fazla 5 fatality verebilir o yüzden böyle bir hazırlık mevcut yazıyı okumamışsızı dediğim gibi asıl amaç 2. fatality'leri açmakdır yoksa durdurup bakma durumu zaten benim sevmediğim bir şeydir ezberleyip yaparım MK1 ve MK3 ultimate'den beri ezbeleryip yaparız.
  • Beyler iki sıradan gamepad ili iki kişi oynayabiliyor mu oyunu sıkıntısız ?
  • ben hiç bir şey oynayamıyorum, her seferinde masaüstüne atıyor. story, online, practice dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ben hiç bir şey oynayamıyorum, her seferinde masaüstüne atıyor. story, online, practice dahil

Tüm oyunun güncellemeleri tamamlandığından emin ol part part iniyor çünkü eksik varsa yapıyo öyle
  • ara sahnelerde tüm platfrmlarda ciddi kasmalar var yer en kral pc de bile oluyor donmalar ara sahnelerde bazı aranelarda ara sıra kasmalar oluyor şimdilik sadece pc de var bu durum inşallah düzeltirler ps4 e almadığıma çok pişman olur içime dert olur yoksa :D
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    tüm partlar indi, hatta 5-10 mb'lık bi de güncelleme yükledi halen öyle. laptoptan masaüstüne kopyaladım pcde sıkıntı yok laptopta sapıtıyor.

bunun dışında dikkatimi çeken bi şey var karakter seçtikten sonra köşelere gitme animasyonu yok konsoldaki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

tüm partlar indi, hatta 5-10 mb'lık bi de güncelleme yükledi halen öyle. laptoptan masaüstüne kopyaladım pcde sıkıntı yok laptopta sapıtıyor.

bunun dışında dikkatimi çeken bi şey var karakter seçtikten sonra köşelere gitme animasyonu yok konsoldaki gibi.

köşelere gitme derken o nasıl oluyo
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    kombat kast'leri izleyin, normal dövüş yaparken varyasyonları seçtikten sonra loading ekranından önce köşelere gidiyorlar.
  • Aşırı lag oluyo akşam saati diyemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun directx 11 ile mi çalışıyor sadece hd4850 ekran kartım ile oynayabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Sanırım bahsettiğiniz ürün bu?http://shop.xgaming.com/collections/arcade-joysticks/products/x-arcade-solo-joystick-usb-included Detaylı olarak incelemedim ama kısa bir dayanıklılık videosu gördüm gerçekten iyi gibi görünüyor. PS4 için yokmuş ama bu fiyata PC için de hiç fena değil gibi.. Yine de ürün hakkın da hiç bilgim yok; biraz araştırma yapalım bakalım.. Teşekkür ederim.

trackball olmayan iki model var, biri iki kişilik biri tek kişilik. evet dediğim ürün bu. pc için üretiyorlar adamlar esas olarak. adaptörler ile diğer konsollar için de kullanılabiliyor. açıkçası 1-2 senedir ara ara denk gelirim haberlerine incelemelerine vs. güzel yorumlar var, ne yalan söylim fiyatı da bu tip bir ürün için oldukça uygun. ha kullandın mı dersen, yok hiç elimi sürmüşlüğüm yok. ama mk x i böyle bir şeyde oynamak isterim. aldım alacam %50 %50 :)

• Cahilligimden su oyunu 30 gb yapan detayi hala cozemedim.Bilen varsa aydınlatsin. Hakikaten sonuçta bır open world game degil dövüş oyunu yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: amour_61

hikaye modunu bitirdim pek hoşuma gitmedi ama sonunda raiden ruhuda kötülere karışıyor shinnokun kafasını ruhları kötüleşmiş diğer iki karakter liu kang ve kitananın önüne atıyor :) senaryonun devamı belli oldu

Spoiler verdiğiniz iyi oldu gerçekten, oyunun hikaye moduna yeni başlayanlar sayenizde sonu hakkında fikir sahibi olmuştur

• Dün akşam bi kızla 1 saat kapıştık lag olmadı ve harika bi mucadeleydi o kazandı tabi 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Cahilligimden su oyunu 30 gb yapan detayi hala cozemedim.Bilen varsa aydınlatsin. Hakikaten sonuçta bır open world game degil dövüş oyunu yahu

3gb indi oyun kuruldu geriye dlcler kaldı lan dedim 80 lira 3 gb oyun içinmi verdik ben yıkıldım tabi oyun girdim çöktü oyun öyle anladım 30 gb oldugunu rahatladım 😄😄😄

• Şu oyunun adı var, anısı var. Niye adam gibi stabil sorunsuz yapamazlar. Ağız tadıyla oynayacaktık ben almaktan vazgeçtim. 9'da bir sürü lag sorunu vardı eminim bir sürü şikayet almışlardır, yani becerip de bi akıcı oyun yapamadılar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.