Şimdi Ara

Mortal Kombat X (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
11
Favori
42.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız eğer bir hata yoksa ortada, benim anladığım şu: Adamlar oyunun core dosyalarını verip kalanı stream olarak oynatmayı düşünüyor kırılmasın diye.

Eğer böyle bir şey yaparlarsa, asrın fail'i olur.
  • 3 gb yüklüyorsunuz kalanı parça parça yüklenecek diyor ama böyle saçmalık mı olur sen bu tarihi vermişsin pc için ben de yükleyip oynamak istiyorum ama oynayamıyorum. Sinir oldum resmen.
  • aynı konu bendede var online sekmesi kapalı offline tıkladıgım zamanda oyun kapanıyor aksamı bekliyecegiz bakalım

STEAM İSMİ : Aleky

ekleyin haberleşiriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celik78 -- 14 Nisan 2015; 13:18:09 >
  • Şuan işte olduğum için bakamıyorum ama sanırım PS4 UFC oyununda yaşadığım şeylerin aynısı bunda da olacak. Oyunun resmi açılışı ile sadece iki karakter ile oynarken (Sub-zero, Scorpion) oyunun geri kalanı da arkaplan da download edilecek. Eğer böyle olacaksa tam sürümü anca yarın oynarız.. Bu şekilde bir ön yükleme işi kötü oldu. Keşke GTA gibi komple indirme hakkı tanısalardı..
  • Akşam 8 de yüklenebileceği söyleniyor
  • Oyun dünyası DLC, ön sipariş ve ön yükleme mevzuları olmadan önce çok daha güzeldi. B.kunu çıkardılar resmen bu nedir ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Oyun dünyası DLC, ön sipariş ve ön yükleme mevzuları olmadan önce çok daha güzeldi. B.kunu çıkardılar resmen bu nedir ya?

Kesinlikle haklısın. Keşke kutulu alsaydım oyunu
  • Dün gece oyunu Steam üzerinden yükledim fakat "single fight" seçeneğini tıklayarak oyuna girmek istediğimden oyundan atıyor hiç bir şekilde oyuna giremedim! Bilgisayarı biçimlendirerek tüm sürücüleri güncelledim ve baştan yükledim aynı şekilde oyundan atıyor Sakın denemeyin, bu akşamdan sonra girecek sanırım oyuna

https://www.youtube.com/watch?v=90qpBKrHqVQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi █Scorpion -- 14 Nisan 2015; 15:32:15 >

• benim mevcut sistem oynatır mı acaba bunu? Komplete Edition'ı oynuyordum ama,

sistem üstüne sadece ekran kartı almıştım.

Core 2 Quad Q8300 işlemci
    6 GB ram
    Sapphire Amd Radeon R7 265 DUAL-X 2GB 256Bit GDDR5 Ekran kartı...
  • Sadece 3GB indirdin oyunu saçma sapan bişi yapmışlar önyükleme 3GB menuye girmeye yarıyor sadece amaç ne bende anlamadım :D bugun 8den sonra dıyolar yüklemenın tamamı için.
  • İşte dediğim gibi olacak, 30gb'lık yükleme bitene kadar indirdiğimiz 3gb'lık yükleme ile kısıtlamalı olarak oynayacağız; bir nevi ısınma gibi bir şey olacak. Keşke hiç böyle olmasaydı ama en azından hiç oynamamaktan da iyidir.

Bu arada konu sahibi online oyuncu listesi yapsa iyi olurdu ama galiba başlıkla ilgilenmiyor.. :S
  • Arkadaşlar indirilebilir yeni partlar çıktı. Steam'i yeniden açınca listeleniyor. Şu an iniyor.

Oyunun adına bir kere sol tık yapın. Hemen alt kısımda DLC başlığı içinde yeni partlar çıkıyor. Şu an 29 part görünüyor hepsini tıklayın sırayla 450 mb olarak indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 14 Nisan 2015; 17:25:08 >
  • quote:

Arkadaşlar indirilebilir yeni partlar çıktı. Steam'i yeniden açınca listeleniyor. Şu an iniyor.

Oyunun adına bir kere sol tık yapın. Hemen alt kısımda DLC başlığı içinde yeni partlar çıkıyor. Şu an 29 part görünüyor hepsini tıklayın sırayla 450 mb olarak indiriyor.

Kardeş bilgilendirme için teşekkürler
  • Bu Predator'ü Jason'ı kombat pack sahibi olanlar mı oynaya bilecek yoksa ayrı ayrımı satın alıcaz ?
  • Ozikaza kullanıcısına yanıt
    Evet bahsettiğiniz karakterler kombat pack içerisinde yer alıyor.
  • Dün gece önce 29 Gb yer istiyo bu oyunun boyutu bu diye mesaj attim sonra 3 Gb indirdi oyunun boyutu bu kadarcık mi diye dumur halinde uykuya daldım sabah yine aynı lan dedim böyleymis galiba diye mesajlari editledim ama oyun açılmıyordu tuhaf bir menude yarısı kapalı girince oyundan atıyordu. Bugun akşama partlar eklenmiş bu nasıl bir sistem anlamadım millete şaka yapıp şaklabana çevirdiler. Partları başlatınca 38 Gb gibi bir rakam gördüm bak sonradan yine bir şaşırtmaca olmasın
  • Henüz dövüşecek bir yer indirmediği için sadece karakter ekranına kadar gelebildim :D Kitana, Ermac, Kotal ve Reptile açık. Bir arena inse de dövüşsem artık.

Düzenleme: 3. part ile Liu ve Mileena açıldı. Hâlâ arena gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 14 Nisan 2015; 18:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasTek

quote:

Arkadaşlar indirilebilir yeni partlar çıktı. Steam'i yeniden açınca listeleniyor. Şu an iniyor.

Kardeş bilgilendirme için teşekkürler

Rica ederim. =)
  • Bu nasil bir download sistemi yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.