Şimdi Ara

Survivor All Star (1720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151.313
Cevap
279
Favori
3.033.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pcnet1907

Merve o
    anil
    Pascal
    taner

bu dört tatile gelmiş vatandaş orayı kesinlikle haketmiyor
    o kadar insan var oranin hakkını verecek hiç haketmeyene
    şans verilmesi ne acı

Anıl'ı oraya katmak doğru mu bilemem ilk haftalar performansı çok iyiydi yani her şeyiyle hazırdı ne zaman ayağına bir şey oldu bu sakatlık onun gitmesini sağlar diye düşündük çünkü iyileşmesi toparlanması 1 ay belki daha fazla ama SMS desteği olduğu sürece Anıl yata yata finale gider bence ha ben Anıl'a bir şey demiyorum sakat adamdan yarışmasını bekleyemeyiz ama böyle gitmez keşke sakatlanmasaydı.

Oflaz belli zaten söylemeye gerek yok ben en güçlü kadın performansını ondan bekliyordum yanıldım Taner desen silik zaten varlığı yokluğu belli bile değil Pascal'a gelirsek güç kuvvet varda anlık bir şey onun ki bi oyunda bire birlerde oyun alıyor 1 tane sonra hep geride kondisyon yok Burger King ödülünde görmüş olmanız lazım kendi dedi zaten öldüm ben diye evet gitmesi gereken kişiler bunlar.
  • fragman ne zaman gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Sakatlığı yüzünden mecburen anili yazdim yoksa bende kalmasını istiyordum yazık oldu. Benimde ayagim burjuldu ve çatlak oluştu 2 ay dogru duzgun basamadim akcida sadece 3 hafta kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Ben egleniyorum öyle yorumlara sizde öyle yapin valla ne yalan diyim cokta kahkaha attigim oluyor

• Ne zaman populer konulara baksam bu başlığı görüyorum

Amacım eleştirmek değil eleştirmek için önce bu programı izlemek gerekir programı hiç izlemedim ben tv bile izlemiyorum amacım sadece düşündürüp sorgulatmak

• Dubbio D kullanıcısına yanıt
    anılın geçenki yarıştığı oyunlarına bakarsan neden olduğunu anlarsın..
  • Turabi şampiyon boşa uğraşmayın mahallece oylar turboya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Ne zaman populer konulara baksam bu başlığı görüyorum

Amacım eleştirmek değil eleştirmek için önce bu programı izlemek gerekir programı hiç izlemedim ben tv bile izlemiyorum amacım sadece düşündürüp sorgulatmak

Survivor iyidir ya Acunun yaptığı programlar başarılı oluyo vakit geçiriyoz

• Almeda gitmesi kötü oldu diyordum gitmesine biraz daha var diyordum ama gittikten sonra ki açıklamalar ile zaten bu kafa yapısıyla gitmesi gerekiyormuş , şu egolardan arınmalı ve bir grup olmalı yoksa ünlülüerin çöküşü devam eder
  • Tolga karel adaya gelmiş diğer adadan akın çıkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: J3ASKAN

gizli çıkık , kırık ...

Gizli adam survivorda :D

http://www.acunn.com/video/survivor/tolga-karel-yeniden-dominikte/303501?utm_source=facebook&utm_medium=videohaber&utm_content=tolgakarel_303501&utm_campaign=videohaber

Reyizz. Orada bulunan tüm yarışmacıları toplasan bir tane Tolga reyiz etmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıkıntıdanPatlamısMısır

Almeda gitmesi kötü oldu diyordum gitmesine biraz daha var diyordum ama gittikten sonra ki açıklamalar ile zaten bu kafa yapısıyla gitmesi gerekiyormuş , şu egolardan arınmalı ve bir grup olmalı yoksa ünlülüerin çöküşü devam eder

ne alakası var en edebli giden di bence küçük şeytan göbek atıcaktı nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Acur: özlem çok iyi yere attı ve avantaj serenaya geçti

Orada çok ileriye attı demişti. Geç oldu ama yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde söylemişti ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Ne zaman populer konulara baksam bu başlığı görüyorum

Ben şahsım adına herşeyden bilinçliyim ama yinede izliyorum neden ? bana zevk veriyor çünkü yaşamımı etkilemiyor, şimdi survior gibi yarışma programının genel izleyici kitlesi ada hayatından çok yarışmalar için izliyor, yoksa kim ne halt yemiş kimsenin umrunda'da değil hepsi unutulur gider kim kalmış , amaç sinir srtes atmak sen diyeceksinki uyutuyorlar bizi evet ,lakin surviora gelmeden önce neler ile uyutuyorlar bizi bir bilsen o yüzden fazla takılma bence seven izlesin..
  • Turabi Acunun uzaktan kumandalı arabası gibi talimat ve kumandayla çalışıyor.
    Ama pili bitecek elbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Turabi Acunun uzaktan kumandalı arabası gibi talimat ve kumandayla çalışıyor.
    Ama pili bitecek elbet.

Turabi halkın kahramanıdır. Gitmez ya finalist ya da şampiyon olur

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Turabi Acunun uzaktan kumandalı arabası gibi talimat ve kumandayla çalışıyor.
    Ama pili bitecek elbet.

Turabi halkın kahramanıdır. Gitmez ya finalist ya da şampiyon olur

Bizden öyle kahraman çıkmaz. Başka halkları bilmem.
  • Beyler kim elendi birisi söyleyebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Beyler kim elendi birisi söyleyebilir mi?

Almeda.

Bu hafta Merve Aydın elenecek.
  • 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.