Şimdi Ara

Survivor All Star (6100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
150.996
Cevap
279
Favori
3.043.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60986099610061016102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Issho

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Hakanist

Ada yaşantısını eğlenceli hale getiriyor demek istedim.Şu örnekleri verdim 2012de bir aksiyon hatırlıyormusun yoğurt kavgası dışında? Veya 2013te Duygunun boş kavgaları dışında? Ama bir 2010'a bir 2015'e bak ada o kadar eğlenceli ki mesela sadece ada yaşantısını izle 2010un veya 2015in rahat izlersin hiç sıkılmadan bunun baş aktörü Hakan yani.Hasana bakıyorsun karakteri gereği çok suskun Serenay ayrı alemde Turabi olsa nolur olmasa nolur Merve ağlıyor Doğu suspus bir Hakan gözümüze sokuluyor bunu kastetmek istiyorum.Yarış konusunda sadece reklamlardan gelen paralardan bahsettim her Hakan yarışmasında reklamlar araya giriyor

Yani kavgayı Hakan getiriyor diyorsun ?

Neyse kardeşim anlaşamıyacağız seninle ya çok farklı yerlere çekmeye çalışıyorsun benim anlatmak istediğim şeyler çok farklı şeyler örnekler vererek anlattım hala diyorsunki kavgayı Hakan getiriyor başlatıyor falan.

• quote:

quote:

quote:

Bu senenin yıldızı Hakan'dır.Survivoru tek başına izlettirdi yemin ederim başından beri hemde.Hangi yarışmacı bu kadar ön plandaydı sosyal medyada,forumlarda ve televizyon karşısında sorarım size?

Arkadaşlar kendinize göre yorumlamayın şunu.

Mesela Anıl elendiğinde çoğu Anıl destekçileri izlemeyi bıraktı çünkü başından beri onlar için survivorı izleten tek kişiydi.

Hasan elense ben ve birçok kişi izlemeyi bırakır çünkü bize izleten kişi Hasan

Keza Turabi, Serenay, Hilmi elenirse onlar içinde aynı şey geçerli.

Şahsen benim twitter anasayfam Hakan çıkınca televizyonu kapatanlarla dolu ve hiçte Hakan için izlemiyorlar

Geçende bunun tartışmasını yapmıştık ben izleyenleri bırakanlardan falan bahsetmiyorumki.Her yarışmacının destekçisi var zaten.Ama monoton bir ada yaşantısı yerine Hakan programı eğlenceli hale getiriyor ve reyting kaynağı adam bundan bahsediyorum ben.En güzel örnek şu mesela her yarışmacının ailesiyle görüşmesi verildi tak tak tak en sona Hakan-Gizem bırakılmış ve o sırada tweetter yıkılıyordu Gizem 2 dakikada tt listesine falan girmişti.Bir baktık Hakan Gizeme geldiğinde reklam girdi.Yarış alanlarına gelelim her Turabi-Hakan Hilmicem-Hakan Hasan-Hakan yarışlarında pat araya reklam giriyor ve bunlar uzun reklamlar oluyor genelde neden peki düşündün mü hiç? Duygu Çetinkayanın dediği gibi bu senenin All kim bilmiyorum ama Starı kesinlikle Hakandır.Hasanın o çok söz ettiği 2012 senesine bakıyorum adada hiç aksiyon yok 2013e bakıyorum bir duygu var boş kavgalar okadar ama bir 2010'a bir 2015'e bak sürekli Hakan programı taşıyor dediğimi yanlış anlamışsın sen demek istediğim bunlar

Hele 2012 neydi öyle? Başlangıç olarak fena değildi ama sonraları izlenmez bir hal almıştı.

Benim kendi düşüncem en iyi survivorlar 2010 ve 2011 dir.

Bu arada bir ara bize misafir gelmişti tv'de survivor açıktı. 2 Teyzede sende izliyorsun galiba dediler evet dedim öyle birkaç şey konuştuk ama yaklaşık 15 dakika kaldığım o ortamda gördüğüm şey Teyzeler hasancı olmalarına rağmen hasan dan çok hakan hakkında konuşmalarıydı, saça bak, sakala bak, artist, ayağın kayasında düşesin inşallah:) vs yani bende birşey diyemedim hakancı olmama rağmen ancak bu adam olayı izlenir kılıyor arkadaşlar bunu bir kabul edelim.

• Açsanız güzel olabilir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 13 Haziran 2015; 16:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simitçi

quote:

quote:

quote:

Bu senenin yıldızı Hakan'dır.Survivoru tek başına izlettirdi yemin ederim başından beri hemde.Hangi yarışmacı bu kadar ön plandaydı sosyal medyada,forumlarda ve televizyon karşısında sorarım size?

Arkadaşlar kendinize göre yorumlamayın şunu.

Mesela Anıl elendiğinde çoğu Anıl destekçileri izlemeyi bıraktı çünkü başından beri onlar için survivorı izleten tek kişiydi.

Hasan elense ben ve birçok kişi izlemeyi bırakır çünkü bize izleten kişi Hasan

Keza Turabi, Serenay, Hilmi elenirse onlar içinde aynı şey geçerli.

Şahsen benim twitter anasayfam Hakan çıkınca televizyonu kapatanlarla dolu ve hiçte Hakan için izlemiyorlar

Geçende bunun tartışmasını yapmıştık ben izleyenleri bırakanlardan falan bahsetmiyorumki.Her yarışmacının destekçisi var zaten.Ama monoton bir ada yaşantısı yerine Hakan programı eğlenceli hale getiriyor ve reyting kaynağı adam bundan bahsediyorum ben.En güzel örnek şu mesela her yarışmacının ailesiyle görüşmesi verildi tak tak tak en sona Hakan-Gizem bırakılmış ve o sırada tweetter yıkılıyordu Gizem 2 dakikada tt listesine falan girmişti.Bir baktık Hakan Gizeme geldiğinde reklam girdi.Yarış alanlarına gelelim her Turabi-Hakan Hilmicem-Hakan Hasan-Hakan yarışlarında pat araya reklam giriyor ve bunlar uzun reklamlar oluyor genelde neden peki düşündün mü hiç? Duygu Çetinkayanın dediği gibi bu senenin All kim bilmiyorum ama Starı kesinlikle Hakandır.Hasanın o çok söz ettiği 2012 senesine bakıyorum adada hiç aksiyon yok 2013e bakıyorum bir duygu var boş kavgalar okadar ama bir 2010'a bir 2015'e bak sürekli Hakan programı taşıyor dediğimi yanlış anlamışsın sen demek istediğim bunlar

Hele 2012 neydi öyle? Başlangıç olarak fena değildi ama sonraları izlenmez bir hal almıştı.

Benim kendi düşüncem en iyi survivorlar 2010 ve 2011 dir.

Bu arada bir ara bize misafir gelmişti tv'de survivor açıktı. 2 Teyzede sende izliyorsun galiba dediler evet dedim öyle birkaç şey konuştuk ama yaklaşık 15 dakika kaldığım o ortamda gördüğüm şey Teyzeler hasancı olmalarına rağmen hasan dan çok hakan hakkında konuşmalarıydı, saça bak, sakala bak, artist, ayağın kayasında düşesin inşallah:) vs yani bende birşey diyemedim hakancı olmama rağmen ancak bu adam olayı izlenir kılıyor arkadaşlar bunu bir kabul edelim.

zaten 2011i yazmadım 2011 ada yaşantısı bakımından en zevkli survivordu benim görüşüm taner faktörü ile tabiki hah taner dedim aklıma geldi 2011in şampiyonu derya büyükuncudur mesela ama bir taner kadar konuşulmadı çünkü adam renk kattı hemde fazlasıyla 2010dada yarışmayı kazanamamasına rağmen hakan konuşulmuştu en fazla 2015 içinde hakan kazanamazsa bile en fazla konuşulan isim olacak eminim bundan

• quote:

Orijinalden alıntı: -Ayşem-

Beyler demişsiniz ama ben de atladım, yukarıda yarışmada çalan müzikleri paylaşmıştım tartışmaya ara verelim diye kimse takmadı.......

Tartışma varken kimse böyle şeylerle ilgilenmiyor maalesef. Bu arada attığınız müziklerin 2 numaralı olanını beğendim ama bence two steps from hell grubunun to glory adlı şarkısı en güzeli ona da bir bakın isterseniz beni en çok o gaza getiriyor

edit: bir de blackheart var o da çok çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 13 Haziran 2015; 16:42:03 >
  • Herkez tuttuğu kişiye göre bi sıralama belirlemiş ama şu ana kadarki sonuçları göze alırsak benim sıralamam mantıksal olarak..

1-2 Hasan veya hilmi+turabi
    3-Merve
    4-5 Serenay veya Hakan
    6-Doğukan
    7-Begüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler forumdaki aynı ve sıkıcı tartışmalara biraz ara verelim,herkes bu konuda kendisine kaç kez alıntı yapıldığını yazsın. Cevaplananlar kısmından bakabilirsiniz. Bakalım 1.ci kim çıkacak

Benim 331

421

107

• Belki ortam sakinleşir diye paylaşmıştım zaten onları da aynen kimse ilgilenmedi. Onu da çok seviyorum hakikaten gaza getiriyor insanı, strength of a thousand men de yine insanı gaza getirebilecek türden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 13 Haziran 2015; 16:45:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler forumdaki aynı ve sıkıcı tartışmalara biraz ara verelim,herkes bu konuda kendisine kaç kez alıntı yapıldığını yazsın. Cevaplananlar kısmından bakabilirsiniz. Bakalım 1.ci kim çıkacak

Benim 331

421

sen ne ara o kadar alıntı yaptın yauu
  • merve tt de tarih yazıyor....

#BenceeMutluluk
    #NoControlMusicVideo
    #lys2015
    Kate Moss
    Sinan Oğan
    #GoodForYou
    SurvivorTarihini MerveYazacak
    #GlobalWellnessDay
    #BurdaOlsaydı
    Serap Özçelik

1. #BenceeMutluluk @delinindelisii07,6264,997293Detayli Incele
    2. #ZamanlaBelki @karadenizlio4,4422,892259Detayli Incele
    3. #lys2015 8,0565,231509Detayli Incele
    4. #TatilinİlkSabahı @dmrveysel9,7334,826369Detayli Incele
    5. Sinan Oğan 5,6593,407158Detayli Incele
    6. SurvivorTarihini MerveYazacak 10,63548643Detayli Incele
    7. #NoControlMusicVideo 4,2551,527408Detayli Incele
    8. Serap Özçelik 1,19895189Detayli Incele
    9. KızılPerimiz Nilperi @nilperibenimbys1,54714743Detayli Incele
    10. Burak Uygur 41534512Detayli Incele
    Son 1 seneye ait tüm TT listesine Gündem Sorgulama sayfamızdan erişebilirsiniz. Twitter gündem anonslarımızı @StarMETRE hesabımızdan takip edebilirsiniz. TT listesinde ilk tweeti #starmetre ile işaretlenmiş trendlerin Trender ve ilk tweet bilgileri gösterilmektedir. Bir gündem başlığının trenderi olabilmek için lütfen ilk tweetizi #starmetre ile etiketlemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 13 Haziran 2015; 16:51:02 >

• ben de katılıyım bari forum sakinleşsin :D fatal fury ve starvation var onlar da epey iyi bir de 2012 filmi için çekilmiş master of shadows vardı o da iyi
  • Beyler bişi soracam Diyelim 1 oyunu ünlüler 1 oyunu gönüllüler aldı....o gün takım olarak dokunulmazlık kaybeden takım (mesala gönüllüler olsun) kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oynayacak mı?
  • tennantwho kullanıcısına yanıt
    Evet onlar da çok çok güzel, ben Survivor All Star 74. bölüm tanıtımında ilk 30 saniye boyunca çalan müziği aradım, akşama kadar aradım ama bir türlü bulamadım ona yanıyorum:c
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

merve tt de tarih yazıyor....

#BenceeMutluluk
    #NoControlMusicVideo
    #lys2015
    Kate Moss
    Sinan Oğan
    #GoodForYou
    SurvivorTarihini MerveYazacak
    #GlobalWellnessDay
    #BurdaOlsaydı
    Serap Özçelik

1. #BenceeMutluluk @delinindelisii07,6264,997293Detayli Incele
    2. #ZamanlaBelki @karadenizlio4,4422,892259Detayli Incele
    3. #lys2015 8,0565,231509Detayli Incele
    4. #TatilinİlkSabahı @dmrveysel9,7334,826369Detayli Incele
    5. Sinan Oğan 5,6593,407158Detayli Incele
    6. SurvivorTarihini MerveYazacak 10,63548643Detayli Incele
    7. #NoControlMusicVideo 4,2551,527408Detayli Incele
    8. Serap Özçelik 1,19895189Detayli Incele
    9. KızılPerimiz Nilperi @nilperibenimbys1,54714743Detayli Incele
    10. Burak Uygur 41534512Detayli Incele
    Son 1 seneye ait tüm TT listesine Gündem Sorgulama sayfamızdan erişebilirsiniz. Twitter gündem anonslarımızı @StarMETRE hesabımızdan takip edebilirsiniz. TT listesinde ilk tweeti #starmetre ile işaretlenmiş trendlerin Trender ve ilk tweet bilgileri gösterilmektedir. Bir gündem başlığının trenderi olabilmek için lütfen ilk tweetizi #starmetre ile etiketlemeyi unutmayın.

Dostum izninle bir soru sormak istiyorum.

Yarın birgün yarışma bireysele dönerse merve hangi özelliğiyle erkeklere karşı sayı alabilir? Veya erkeklere karşı sayı alabileceğini düşünüyormusun?

Not-Sanıyorum şu zamana kadar merve erkeklerden sayı alamadı.

• 68
  • Beyler bişi soracam Diyelim 1 oyunu ünlüler 1 oyunu gönüllüler aldı....o gün takım olarak dokunulmazlık kaybeden takım (mesala gönüllüler olsun) kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oynayacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Ayşem derken ??

Bir berk degilsin ama sendede ince bir fan boyluk var

Berk burada mi maydin adamdir hakan madamdir yazsada eksilesem

o kelimeleri yazcak kadar ucuzmuyum... adam madam ne demek allah aşkına...

savun tuttuğun yarışmacıyı...

hatta inceden dokundur rakiplerine..

ama adam madam hoş değil bunlar...

ben seni daha olgun yazıyorsun bilirdim...

10 yaşındaki cocukların yazdıklarını yazınca şaşırdım birden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 13 Haziran 2015; 17:39:04 >

• Notunuza ben cevap vereyim ; evet Merve sayı almıştı hatta Turabi'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 13 Haziran 2015; 16:57:38 >
  • Muhabbeti degistiriyorum, Survivor siir atismasi niyetine

Kafa keserim ama doymam
    Bir de kalp deşmem lazım
    "Uzun ince bir yol" dediğin direkse
    Bu seyahati bana bırakman lazım

Pembe slip mayo yakışır mı bize
    Erkekliğimle getiririm herkesi dize
    Direk özleminden girersem bir de krize
    Bu derdime bir deva lazım

Hakaretlerime karşı çıkarak nasıl ederler beni tahrik
    Kendini savunuyor şuna bak, kurnazdaki taktik
    Adamlık yolunda kırmızı ışık, baya yoğun trafik
    Ben hariç kimse geçemez dedimse de sona kalmışım,kronik

Artık ironi yok, dizelerim gibi dört dörtlük müsün
    Erkekliğini kreşime getir, biraz yanımda büyüsün
    Velhasıl ne ben Harryim ne sen Pottersın
    Adamlık sana ağır gelir, sen patlamış mısırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet onlar da çok çok güzel, ben Survivor All Star 74. bölüm tanıtımında ilk 30 saniye boyunca çalan müziği aradım, akşama kadar aradım ama bir türlü bulamadım ona yanıyorum:c

Şarkı biliyorum ama avatarın beni engelliyor.Ben herşeyi bulabilirim kimsenin yardımına ihtiyacım yok diyor.
  • 
Sayfa: önceki 60986099610061016102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.