Şimdi Ara

GM e-tab 4 son güncelleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
8
Favori
31.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gumcelleme gelmeden root atacaktiniz.hersey yenileniyor...

• Root atınca garantiden çıkıyo diyolar doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egulerses

Root atınca garantiden çıkıyo diyolar doğru mu?

Evet

• NightWatch71 N kullanıcısına yanıt
    Dediklerini yaptım ise yaradı. Hatta 1-2 hafta kullandım ama sonra bir sabah kalktım baktım ayarlar gitmiş. Buton yok yukaridaki bildirim sekmesinden tıklıyorum girmiyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Wifi şifresi değişse internete de giremem. Okuldaki bilgisayar hocasına sordum bilmiyorum dedi. Bilgisayara bağlanmıyor. Ekran görüntüsünü koyuyorum. Lütfen bir çözüm bulun
     GM e-tab 4 son güncelleme

• Olmuyor olmuyor

• onurksc O kullanıcısına yanıt
    Öncelikle şarjınızın %14 dün altında olması gerekiyor daha sonra tableti kapatıyoruz.Oyun indirebilmek için aç\kapa tuşu ve ses aç tuşuna basıyoruz.Format atıyoruz( atmasını bilmiyorsanız youtubeden öğrenin PC aracılığı ile ). Attıkdan sonra tabletimizi açıyoruz mdm sihirbazı gelmeden önce şarj uyarısı geliyor oradan pil kullanımına basıyoruz.Tablet hakkında yazısına basın derleme numarası var en altta ona 5-6 kere basıyoruz.Erişebilirlik yazısının üstünde geliştirici seçenekleri var ona basın ve tabletinizi PC(bilgisayar)'ye bağlayın.İstediğinizi atabilirsiniz.

• ArkadaşlarE-tab4 güncelleme gelmiş tablette yasaklı sitelere giriş yöntemini buldum yapmak isteyenler. 27aksoy27@gmail.com. adresine email atsın buradan paylaşırsam yöntemi görüp kaldırılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvntqq -- 9 Ocak 2015; 21:06:10 >

• Arkadaşlar kesin çözümü buldum çözü bana ait 2-3 araştırma sonucunda buldum bi ste var hertürlü siteye girebiliyosun hiçbir engel yok kendi sitemde paylaştım buyruk link video ve yazılı anlatım. http://www.aksoyhlc.blogspot.com/2015/01/blog-post.html. lütfen üye olup yorum yapmayı unutmayın emeğe saygı8.gif]

• Arkaşlar 6,7 ay önce yardım amaclı gmail kurdum lakin gelen epostaların haddi hesabı yok bi çare olarak face bi hesap kurdum hiçbir amaç gütmeden yani isterseni ark bile eklemeyin bi mesaj yeterli gelin mesaj atın anında çözümünü açıklayayım bundan bi çıkarım yok size yardımcı olmak amacıyla... ßu verdigim linke ulaşın yeterli
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100008861504511 bakın hiçbir çıkarım yok ...
  • ARKADAŞALR GÜNCELLEME GELMİŞ TABLETE ROOT ATMA VE MDM Yİ KALDIRMAYI BULDUM YÜZDE YÜZ KESİN ÇÖZÜM YAPMAK İSTEYENLER 27aksoy27@gmail.com ADRESİNE E-MAİL ATSIN

GM e-tab 4 son güncelleme GM e-tab 4 son güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvntqq -- 7 Kasım 2015; 21:17:57 >

• Arkadaşlar dosya yöneticisinden ayarları yedekledim tekrar indirdimmve uçuş modu filan geldi neyse tableti kapadım hepten açtığımda ayarlar yok şu an keşke yapmasaydım diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • egulerses E kullanıcısına yanıt
    Benimkide öle oldu apk yükle ama benimki yüklenmedi.Bir arkadaşından bluetooth aracılığıyla al.Yarın bende öle yapacam.

• pisiqoking kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin yaptığînî ben de yapıyorum hatta ben hata ayıklamayı da acıyorum fakat PC görmüyor tabletdede hani sol üstde android simgesi cıkarya o cıkmıyo ben sana hata ayıklamayı açmayı ôğretiyim sen de uğraş PC bağlamak için bağlayabilirsek mobagineyle rootlarız e tab 4 leri ben kendiminkini rootladım arkadaşlar rootlamadılar bisey olur diye şimdi pişmanlar. Dediğin işlemleri yaptıktan sonra depolama gel en üstde solda USB Bilgisayar bağlantısı seçeneğine gir oradaki seçeneği Kamera yap sonra geliştirici seçeneğine gel acık olduğunu fark edersin . kardeş bu güncellemenin de açıkları var. Kardeş yeni kullanıcı eklemenin açığını bulabilirsek çok güzel olur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.