Şimdi Ara

GM e-tab 4 son güncelleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
8
Favori
31.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    destek hesabı kurdumhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100004622148783 özelden yayılması için çabalıyoruz çünkü meb forumları görmektedir
  • onurksc O kullanıcısına yanıt
    destek hesabı açtım eğer hala sorununuz çözülmediyse en en son güncelleme çözümü bu linkte :)https://www.facebook.com/profile.php?id=100004622148783 mebin çözümümüzü görmemesi çok önemlidir tabi ki daha sorununu çözememiş arkadaşlar için çözenler ise bir daha rahat olacaklar
    destek hesabı açtımhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100004622148783 facede mesajlaşma yoluyla yayılması mebin bu çözümümüzü öğrenmesini imkansız kılıyor :)
  • mahrack M kullanıcısına yanıt
    :D kardeş o mikrofon eğer gerçekten bi çözüm işinize yararsa destek hesabımdan mesajlasma yoluyla çözümü yayıyorum ben de bu çözümü faceden öğrendim bana da mesajlaşma yolula söylendi :)
  • ekizlerin1i E kullanıcısına yanıt
    Evvet çözümüm var ve ben de bunu bu yolla öğrendim faceden mesajlaşarak ve facede destek hesabı kurdum çünkü meb çözümlerimizi forumlardan öğrenmektedir işte link https://www.facebook.com/profile.php?id=100004622148783 hiç bir şekilde çıkarım yoktur isterseniz yardımdan sonra arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz
  • kardesim gidin başka yerde konuşun burda çözüm arıyoz siz muhabbetin dibine vurdunuz
    ya kardeş muhabbetine değil ya ben zar zor öğrendim millet bilgilensin diye kötü bi niyetim yok sırf arkadaşlara yardım olsun diye bi face hesabı açtım düşün artık bi çıkarım kârım olabilir mi EĞLENCESİNE Mİ YAPIYOZ YANİ YARDI MI Bİ GİT YAA
  • Salih Ergun S kullanıcısına yanıt
    Salih kardeş bu verdiğin linke herkes girebiliyorsa MEB de girer yani sonuçta yazılanları okumuyormu bu MEB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megahakanyagcı0102 kullanıcısına yanıt
    kardeş :) verdiğim linke tıklamadğın ve yazılarımı okumadığın belli diyorum ki ortada l,nk falan yok bu destek hesabımı arkadaş ekliceniz ben de mesaj atma yoluyla size çözümü sunacağım pek zor bi şey değil bence :D
  • Arkadaşlar hiçbirşey yapmadığım halde ayarlar silindi nolur yardım bu nedir yaaa

• çözümü biliyorum ama ilk sefer yapılan hatanın aynını yapıp çözümü yaymıcam kendi başıma sistemini kırmayı başardım ilk sefer herkesle paylaşıldı ve güncelleme geldi bunuda yayarsam ne yapabileceklerini düşünün ve bana kızmayın lütfen ama şu kadarını söyleyebilirim tablet rootlanmadanda kırılabilir fakat kapandığında aktivasyon ekranına dönersiniz bu yüzden tabletin şarjı bitmemeli ve kapanmamalı tabi bu kısıtlamadan kurtulmanın tek yolu root bu sizi kurtarabilir fakat root tableti kaybetmenize neden olabilir yapmamanızda fayda var ama beni dinlemeyin bende rootladım. neyse çözümü bulduğuma inanmayanlara her türlü ispat verilir güncelleme aldığına dair kanıt gösterilir konunualtında yalan diye yorumlar görmim boş yere resim atabilirim tableti pc ye bağlayabiliryorum veya bulut diye bişe var yollarım bir şekilde.
    siz daha uğraşın :D

Resimlerde Ekledim Hala İnanmadıysanız Söleyinde Başka Yerin Resmini Çekim
    Not Her Ne Kadar Kilitdide Kırmayı Başarsamda Başka Hesap Açmayı Başaramadım Ama Onuda Çözerim
    1:
     GM e-tab 4 son güncelleme

2:

3:

• Arkadaşlar factory reset atınca tablet fabrika ayarlarına döniüyor demi yani içindeki uygulamalar silinmiyor nolur biri söylesin bana

• mumuli97 M kullanıcısına yanıt
    Kardeş nasıl yaptin bi faceni versene ekliim bi de bana goster lutfen

• Ben rootsuz birsey ariorm zaten

• Edd hakan format ne demek biliomsn silinmezmi

• yaa arkadaşlar bende güvenlik geliştirici açtım fakat uygulama nasıl etkinleştircem bilmiyorum yardım edermisniz lüfen
    faceden de söyleye bilirsinizhttps://www.facebook.com/resul4480
    sistem uygulamamaları kalır ama senin uygulamalar gider böyle bir soruyu ilk defa görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumuli97 -- 31 Temmuz 2014; 13:28:58 >
  • reddy2 kullanıcısına yanıt
    gücenlik geliştirici açmak için dosya yöneticisini indirip system içinde app klosorunu bulup içindeki settings apk yı tekrar yüklemeniz yeterli ama bu sizi çözüme ulaştırırmı bilmem neyse gittiğin yolun yalnış olduğunu sölim dedim çünkü ben çoktan engeli aştım güncelleme her şeyi engellmedi root istemeyenler subway surfers falan yüklesin onları engellemediler :D sende bulursan çok kişiye yayma ben çevreye bakıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumuli97 -- 31 Temmuz 2014; 13:31:53 >
    kardeş tablet fabrika ayarlarına geri geliyon ben onu denim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.