Şimdi Ara

Onda V975i Tablet Intel Z3735 Quad Core 64 bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tablet hakkında bilgisi olan var mı? Yeni çıktı sanırım ama Intel Z3735 Quad Core 64 bit hakkında hiçbir yerde doğru düzgün bir bilgi yok. Görüşleriniz neler?

Onda V975i

• Eyvallah kardesim ama gumruk olayi sikinti yasatir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam işlemciyle ilgili teknik detaylar burada var

http://ark.intel.com/m/products/80272/Intel-Atom-Processor-Z3735D-2M-Cache-up-to-1_83-GHz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gümrük sorun olmaz hocam zannetmiyorum.tablet bu fiyat için çok uygun.suanda piyasada ki En güçlü tabletlerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3206

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2014-ONDA-V975i-Tablet-PC-Android-4-3-Quad-Core-Amlogic-9-7-InchRetina/1896320136.html

merhabalar bu fiyata satılabilirmi acaba yoksa tuzakmıdır

bu fiyata olamaz .. Fake .....en uygun 206 USD civarı..
  • sivrisinek S kullanıcısına yanıt
    bende öyle tahmin etmiştim teşekkürler
  • intel işlemcili olduğundan win8 pro 64bit kurulurmu?
  • 15 gün önce sipariş vermiştim bu gün bana ulaşacak tablet geegbuyinden aldım gümrüğe girmedi direk geçti..
  • ve tabletim geldi ilk izlenimim oldukça şık hafif ve kaliteli menü geçişleri hızlı
    tabi rom güncellemesi falan gerekecek daha sonra fırsat buldukça sorulara cevap verebilirim
  • quote:

ve tabletim geldi ilk izlenimim oldukça şık hafif ve kaliteli menü geçişleri hızlı
    tabi rom güncellemesi falan gerekecek daha sonra fırsat buldukça sorulara cevap verebilirim

Hocam arka kapak metal mi plastik mi sağlam mı işçiliği nasıl ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik ama dandik degil oldukca tatminkar iscilik tassrim beledigimin ustunde cikti

• quote:

Plastik ama dandik degil oldukca tatminkar iscilik tassrim beledigimin ustunde cikti

Sesi nasıl çıkıyor hocam güçlü mü net mi ?

• crazyserkan3 kullanıcısına yanıt
    arkada iki hopörlör var sesi gayet net ve yüksek çıkıyor.
  • Antutu testi yapar misiniz?Bide GPU nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 11 Temmuz 2014; 14:37:25 >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    tabiki en kısa zamanda yapar sonucu yazarım. şu an işteyim akşam gidince bakarım.
  • quote:

arkada iki hopörlör var sesi gayet net ve yüksek çıkıyor.

Teşekkürler hocam yalnız arka kapak plastik dediniz ama tüm alışveriş sitelerinde metal yada alüminyum yazıyor

• Ekran kalitesi ve ses performansı nasıl?
  • quote:

15 gün önce sipariş vermiştim bu gün bana ulaşacak tablet geegbuyinden aldım gümrüğe girmedi direk geçti..
    @murat3206 :
    Ben de geekbuying'den almayı düşünüyorum. Bu cihazın V1 ve V2 'si olduğunu okudum (http://www.ondaforum.com/topic/530-onda-official-win-81-drivers-bios/) . Cihazın arka kapağında olması lazım, seri numarasına bakar mısınız aşağıdaki gibi mi ?

"SN : V975iBE5V1A31763 mean that i have version 1?"

SN'de arada geçen "V1" kısmı için.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmmain

quote:

15 gün önce sipariş vermiştim bu gün bana ulaşacak tablet geegbuyinden aldım gümrüğe girmedi direk geçti..
    @murat3206 :
    Ben de geekbuying'den almayı düşünüyorum. Bu cihazın V1 ve V2 'si olduğunu okudum (http://www.ondaforum.com/topic/530-onda-official-win-81-drivers-bios/) . Cihazın arka kapağında olması lazım, seri numarasına bakar mısınız aşağıdaki gibi mi ?

"SN : V975iBE5V1A31763 mean that i have version 1?"

SN'de arada geçen "V1" kısmı için.

teşekkürler

Alıntıları Göster
    AliExpress'ten mi almalı GeekBuying'den mi acaba ? (gümrük vs. problemi olmaması için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frmmain -- 12 Temmuz 2014; 18:10:21 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.