Şimdi Ara

Turkcell Teknoloji Grubu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz ile T50'yi konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell, 4G desteği ve iddialı özellikleriyle dikkat çeken yeni telefonu T50'nin resmi lansmanını gerçekleştirdi.Donanımhaber olarak lansman yerinde bulunduk ve Turkcell Teknoloji Grubu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz ile Turkcell T50 ve T-Fit üzerine konuştuk.

• Adamlar olayı çözdü. Telefonu ucuz fiyattan verip milleti 2 sene taahhüt verdirecekler oradan acısını çıkaracaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 2 Haziran 2014; 14:27:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere'de M8 kontratla 500 lira,

Bizde 2 yıl kontratla 2500tl mağazayla aynı fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 2 Haziran 2014; 15:48:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peşin 699 olursa ancak tutar.. kontrat falanla varsa yokum o işte..

• su cok akıllı gecınen mudurlere soyleyın burdakıler her kazıgın farkında ...

• türkcell 4g teknelojisi sunamazken kullanıcılarına 4g destekleyen cihaz sunmuş. kafamda deli sorular bu adamlar ne yapıyor???

• Telefonun tasarımı çok hoşuma gitti.Uzaktan premium bir telefon hissi uyandırıyor Huawei P6 gibi.Donanımıda o fiyat için iyi.Rakipleriyle işlemci ve çözünürlük olarak aynı ama 13 mp kamerasıyla 16 gb depolama alanıyla onlardan sıyrılıyor.Hafıza kartı takılıyormu bilgim yok ama eğer takılıyorsa Moto G'den bir artısı daha olmuş olur.Nakit almaya bütçesi yetmeyenler için kontratlıda satılacaktır.Bence iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

İngiltere'de M8 kontratla 500 lira,

bir yanlışınız var mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

İngiltere'de M8 kontratla 500 lira,

bir yanlışınız var mutlaka

Aynen öyle. Amerika da kontratlı daha ucuz.

http://m.att.com/shopmobile/wireless/devices/htc/one-m8-gunmetal-gray.html

*1-year contract, 2-year contract, and no-annual-contract pricing require voice plan with qualifying monthly data plan, 199$

https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/htc-one-m8/ucretlendirme

24ay kontrat 250mb 3027TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hayret turkcell o bilekliği nasıl okadar ucuz satıyor ben 350 falan satarlar sanıyordum

• Bunun neresi kazık?Peşin 699 diğeride 119! benzer modellerin fiyatlarınada bakın!önyargılı olmayın

edit:desire 816 fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 3 Haziran 2014; 15:55:15 >
  • peşin olarak 600 tl ye alırsak satış rekoru kırar

• 09/08/1014 tarihinde ist kadıköydeki tim den t50 gibi bir telefonu almak gafletinde bulundum malesef.aldığım günden itibaren bitmek bilmeyen problemler yaşamaya başladım öncelikle ses kalitesi çok kötü.sonrasında konuşma esnasında ekran kararıyo ve konuşmayı sonlandırmak mümkün olmuyo.cihazi aldığım günün ertesinde time götürdüm beni genpaya yönlendirdi.genpa ya gittikten sonra bir program yükleyip arizanın olmadığın söylediler.sonrasındada internet bağlantısı kopma sorunu başladı. ondan sonra mesaj gidip gelmeme,şebeke çektiği halde aradığınız kışiye ulaşılamıyo diyor oparatör.bu gün cihaz aldığımın 1 ci haftası dolmamasına rağmen.benden çok genpa da cihaz.sakın vede sakına bu telefonu almayın!!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.