Şimdi Ara

Order And Chaos Online Oyun Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Order and Chaosa Online isimli oyun Gameloft yazısından sonra kapanıyor arkadaşlar sebebi ne sizce ? Apk indirdim .Tel desteklemiyormu ?
    Tel general mobile 16Gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52asi52 -- 2 Haziran 2014; 19:44:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam dediğinde haklı. Herşeye acil yazıyorsunuz. Zaten cevap veren yine cevap verir. Acil yazısını gören inadina cevap vermez. Ayrıca internetten apk indirmek sağlıklı değil, google playde var indir oradan. İnternetin yok biliyorum ama internetin olduğu yerde inene kadar bekle. İsin garanti olsun.

• Hakaret içeren mesajın silindi, insan gibi konuşmayı öğrenmen lazım?! Burası okudğun lisenin koridorları değil...
  • Sorununuzu başlığa düzgün bir şekilde kısaltıp yazarsanız emin olun ACİLLL BAKINN dan daha hızlı yanıt alırsınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

Hakaret içeren mesajın silindi, insan gibi konuşmayı öğrenmen lazım?! Burası okudğun lisenin koridorları değil...

İnsan gibi yazana insan gibi cevap veriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: pallo

Adam dediğinde haklı. Herşeye acil yazıyorsunuz. Zaten cevap veren yine cevap verir. Acil yazısını gören inadina cevap vermez. Ayrıca internetten apk indirmek sağlıklı değil, google playde var indir oradan. İnternetin yok biliyorum ama internetin olduğu yerde inene kadar bekle. İsin garanti olsun.

Düzelttim kardeş ama derdim net değil net var ama oyun paralı

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Sorununuzu başlığa düzgün bir şekilde kısaltıp yazarsanız emin olun ACİLLL BAKINN dan daha hızlı yanıt alırsınız .

Haklısın ama bakan olmayacak bak görürsün ben sadece yardım bekliyorum herkesten ama millet yardım etmekten çoi hakarete bayılıyor başlığıda değiştirdim bakalım işe yarayacak mı

• 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Lan ergen, hem hakaret ediyorsun hemde hakarete bayılıyor diyorsun, adam ol iki dakka, hayır banlamıyorlarda erkenden bu çocukları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wi Fi -- 2 Haziran 2014; 20:16:16 >
  • adama ndn snrlendniz anlamadim da baya kaniniza grmis ben oyunun lisansni kaldrip halletdm kardsim binevi crack fkat root lazm

• adama ndn snrlendniz anlamadim da baya kaniniza grmis ben oyunun lisansni kaldrip halletdm kardsim binevi crack fkat root lazm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.