Şimdi Ara

Nexus 5 Sahibiyim, Piyasada Nexus 5'ten Daha İyi Telefon Göremiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle başı çeken, Galaxy S5, S4 , Note, G2 ve iPhone 5S (Bu grubun içinde olmasıda garip) hepsi bana çok yanlış telefonlar gibi geliyor.
    iPhone dışında hepsi Android ve menülerde bile kasıyorlar (S5 dahil) ve en önemlisi sanki içindeki temaları internetten indirdiğimiz birinin yaptığı temalar gibi kalitesiz duruyor, G2 ve S5, S4ün dış materyallerine gelirsek oyuncak gibiler. Elime alınca sıkılıyorum. iPhone 5S zaten en yüksek fiyat ince uzun garip bi ekran ve çiçekli böcekli temalarla uçuşan garip ayrı telefon.

Nexus alınca ağırlık ve kalite hissediyorum, yağ gibi akıyor, kasmıyor, yarı yolda bırakmıyor. Pili 3000 MaH olsa onu alırdık diyorsunuz, gün boyuda şarjı yetiyor.

Zaten Nexus sahibi olmayanlar bu konuyu eksileyecek o yüzden eksileyeceklere peşin olarak söylüyorum. Hata yaptınız, Nexus kaliteli adamın telefonudur, arada uğrarsanız Teknosa'ya dokunma fırsatı bulursunuz umarım. Galaxyciler, iPhonecular fasılar fisular Nexus sahipleri olarak size geçmiş olsun diyoruz :)

• Eksiyi basmak için girdim sanırım ilk mesaj diye eksileme butonu yok sadece katılıyorum var :D
    Şaka yapıyorum tabi ki bende nexus 5 sahibiyim yağ gibi akıyor cümlesi adete slogan gibi oldu telefonu kim alsa eline aynısını söylüyor ben oyun oynamam nette takılırım o yüzden batarya 2 gün çıkarıyor o yönden de iyiyim yani. Şimdi çekemeyenler beni eksileyebilir artık bu konudaki ikinci mesaj :Dundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 2 Haziran 2014; 1:19:57 >
  • Nasil bi psikooji icinde boyle bi konu actin ilginc ama madem goremiyorsun birde burayi dene once..

http://www.dunyagoz.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Nasil bi psikooji icinde boyle bi konu actin ilginc ama madem goremiyorsun birde burayi dene once..

İmzaya gel .

DONYOGOZ.KOM
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Nasil bi psikooji icinde boyle bi konu actin ilginc ama madem goremiyorsun birde burayi dene once..

Paranın boşa gittiğini Nexus Sahipleri yüzünüze vurunca deliriyorsunuz. Sırf pile değil birazda kaliteye baksaydınız, şuanda dünyagöz.com demezdin Plastik tipik çin malı telefonunuzla çevrede dolaşınca telefonunuzdan utanmıyormusunuz? GaLaXy Es Ci Tuu cular sizi. Azıcık Nexusa değin tavsiyem. Nexus kalitedir. Kaliteli insanların tercihidir nexus ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masionette9 -- 2 Haziran 2014; 1:43:34 >

• sen ne diyosun degisik?

• Arkadaş Nexusa ortak olmuş hayırlısı olsun

• Egon tavan yapmış

• Tamam

• Yak oradan bir keyif cigarası
  • Doktora gorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-PLAYER

Yak oradan bir keyif cigarası

Çıldırıyorlar üstteki yorumlara bak.

Galaksi es ti cu cu lar :D plastikçi çöpçü taYFa G222222 akanZié

• telefon ihtiyaç meselesidir. nexus 5in ihtiyaçlarını karşılıyorsa ne mutlu, kazasız belasız kullanın
  • Böyle fanboy görülmedi.

• tamam iyi güzel haklı da olabilirsin de, isteyen istediği cihazı alır. Seni geren nedir? Yoksa herkes nexus kullansın, moda olsun modaya dahil oluyum mu dersindesin? ne güzel işte az kullanılan ve bence de 4–4 lük cihaza sahipsin.

• Bu konuyu keşke konu dışına yazsaydınız.Anlıyoruz nexus 5 almışsınız ve memnunsunuz ve size göre en iyi cihaz nexus 5.Malzeme kaliteli vs demişsiniz.Bence siz bir teknoloji marketine gidip M8e bir göz atın derim.Hatta M7 de olabilir.malzeme söz konusu olacaksa bu kadar iddalı olmayın bana kalırsa
    ek olarak:geyik güzel ama konunun yeri yanlış
  • s5, htc m8, z2,lg g3 ve nexus 5
    htc m8, z2, lg g3'ün tasarımı nexus 5'den daha iyi.
    Bu telefonlar arasında suya-toza dayanıklı olanlar var.
    Bu telefonların kameraları nexus 5'den daha iyi.
    Nexus telefonlar artık üretilmeyecek.
    iphone diyorsun. iyi güzel de apple'ın app store'u sende yok. Apple'ın güvenliği sende yok. Apple telefonlar küçük ama malzeme kalitesi iyi.
    O telefonlar boşuna pahalı değil.
    Ben xperia sp kullanıyorum. Senin nexus 5'de hiç bir zaman metal kasa olmayacak. Playstation 3'ün gamepad'ini kablosuz bağlıyorum oyun oynuyorum. sp'nin de kendine göre iyi yanları var.
    her telefonun iyi ve kötü yanları var. Nexus 5'de bir istisna değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

s5, htc m8, z2,lg g3 ve nexus 5
    htc m8, z2, lg g3'ün tasarımı nexus 5'den daha iyi.
    Bu telefonlar arasında suya-toza dayanıklı olanlar var.
    Bu telefonların kameraları nexus 5'den daha iyi.
    Nexus telefonlar artık üretilmeyecek.
    iphone diyorsun. iyi güzel de apple'ın app store'u sende yok. Apple'ın güvenliği sende yok. Apple telefonlar küçük ama malzeme kalitesi iyi.
    O telefonlar boşuna pahalı değil.
    Ben xperia sp kullanıyorum. Senin nexus 5'de hiç bir zaman metal kasa olmayacak. Playstation 3'ün gamepad'ini kablosuz bağlıyorum oyun oynuyorum. sp'nin de kendine göre iyi yanları var.
    her telefonun iyi ve kötü yanları var. Nexus 5'de bir istisna değil.

Ya post kasio yada kafasi guzel,nexusla cektigi fotoyu begenen bir cift goz zaten dikkate deger,ben cozumu link attim,muhtemelen ilk akilli telefonu,hayranligi ondan.Htc one da muzik dinlememis,g2 ile batarya tatmamis,s4teki kameradan bi haber,yada g3 un onincelemesine bakmamis,z1 ile nexus 5i ayni yerden dusurup farki bilemeyen,sd kart psp kol falan gectim radyosu olmayan aslinda bataryasi bile olmayan gibi cihazini mukemmel sana bir liseli )kardesimiz.fanboylukta cigir acmis,kendisine guldururkende aslinda yazik la diyede dusundurebilen yetenekli bir kullanici aslinda,gm cephesindede cevherler var ama bence bu arkadas direkt yukarilara goz kırpıp burada harcaniyor bi nevi.Kendisini ictenlikle tebrik eder,kendisine lazim olan gelismeleri telefon degil daha ziyade tıp sektorunde aramasini salık veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 2 Haziran 2014; 3:57:00 >

• lg g2 sahibiyim nexusu da cok inceledim. nexusun romu yag gibi akiyor cunku bombos bi rom :D g2ye e cm 11 romu attigim zaman g2 de yag gibi akiyor ama ben lgnin koydugu ozellikleri seviyorum ve kasmiyor animsayonlardan dolayi oyle gorunuyor ozellikle xdaki custom romlar g2 pro portlari g flex portlari hepsi yag gibi calisiyo.

Gunu cikartmak cok goreceli bir kavram ama sundan kesin eminim ki 3000mah 2300mahtan daha cok islem yaptirir. Malzeme kalitesine gelince aralarinda cok bir fark yok. ozellikle telefonlari kilifla kullandigimizi dusunursek. Ben LG G2 nin on dizaynini daha guzel buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 2 Haziran 2014; 9:32:31 >
  • Rom olayıyla istediğin telefonu yağ gibi akan seviyeye getirebiliyorsun zaten.O saydığın telefonların hepsi nexustan daha iyidir.Nexusın iphone hariç diğerlerinden tek fazlası saf android olması ve root rom gerektirmemesi.Hayatında iyi kamera, iyi batarya ve iyi kasa görmemişsin.Nexusun kasasına hangi kafayla iyi dediniz merak ediyorum.Karşılaştırdığınız telefon s4se evet daha iyidir.Ama o kadar htc, iphone dururken o kasa çöptür.Batarya ve ekran konusunda g2 daha iyidir nexustan.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.