Şimdi Ara

GALAXY S4 - Yan çerçeve soyulması YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefon AVEA faturalı ve daha 15 ay garantisi var. Bu boya atması garanti sayılır mı? Eğer sayılmaz ise ne kadar tutar?

GALAXY S4 - Yan çerçeve soyulması YARDIM GALAXY S4 - Yan çerçeve soyulması YARDIM GALAXY S4 - Yan çerçeve soyulması YARDIM

• eğer hiç bir yerinde darbe yoksa ücretsiz değiştiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantis325

eğer hiç bir yerinde darbe yoksa ücretsiz değiştiriyorlar.

Nerede ve nasıl ulaşabilirim firmaya?
  • İzmir de mi oturuyorsunuz.
    Her neyse nerde oturusanız oturun illaki SAMSUNG TEKNİK SERVİS vardır. oraya götürün . adamlara izah edin. eğer derlerse bu kullanıcı hatası ücretle yapıyoruz derlerse ki derler. biraz azarlamanız gerek :D
    kendimden biliyorum. İşte 2000 tl ya aldığım cihaz düşürmediğim halde bu halde falan filan anlatırsınız. değişim yaparlar.
  • Dusurdunuz mu nasıl oldu darbe yoksa degısır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcodek

Dusurdunuz mu nasıl oldu darbe yoksa degısır

Darbe var ancak ezilecek boya atacak kadar değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantis325

İzmir de mi oturuyorsunuz.
    Her neyse nerde oturusanız oturun illaki SAMSUNG TEKNİK SERVİS vardır. oraya götürün . adamlara izah edin. eğer derlerse bu kullanıcı hatası ücretle yapıyoruz derlerse ki derler. biraz azarlamanız gerek :D
    kendimden biliyorum. İşte 2000 tl ya aldığım cihaz düşürmediğim halde bu halde falan filan anlatırsınız. değişim yaparlar.

Değişim yapacaklarını zannetmiyorum ama garanti üzerinnden kasa değişirse ne ala.
  • cihaz değişimi değil zaten kasa değişimi cihazı neden değiştirsin :D
  • Aynı sorun benim cihazda oldu, garanti işlemi yaptıran var mı? ( Herhangi düşme çarpma olmadı?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Aynı sorun benim cihazda oldu, garanti işlemi yaptıran var mı? ( Herhangi düşme çarpma olmadı?)

Yok galiba. Hiçbir yer yapmıyor
  • Kasada eziklik yoksa garanti yapması lazım.
  • Darbesi yoksa garantiye götür değişim yaparlar sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıf tak kullan ayni sorun bendede var deisim icin 400-500 arası ücret istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bugün başıma geldi... Eşimin telefonunun çerçevede soyulmalar vardı. servis gittim adamlar alakasız bir yerde ezik bulup bu garantiye girmez dediler. Servis 500 TL istedi. 4447711'i aradım şikayet ettim.

+ Tek başına Soyulma olsaydı çerçeve garanti kapsamında değişiyor muydu?

- Evet.

+ Soyulmalar ve ezik farklı bölgede neden benimkisi garanti harici bir durum?

- Darbe, düşürme olduğundan garanti haricidir.

+ Ama soyulma ile eziğin doğal bir bağı yok ki.

+ Evet ama garanti haricidir.

- Peki neden soyulur çerçeve?

+Kullanıcı hatası

-Ama bi sürü arkadaşım var telefonunu pamuklara saran onlarda da bile aynı sorun var

+ Biz de aynı telefonu kullanıyoruz sorun yok bizde.

- Peki son sorum, madem soyulma kullanıcı hatası neden ezik olmazsa soyulma durumları garanti kapsamında?

+ Kem...küm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAKKANN -- 5 Nisan 2015; 16:31:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.