Şimdi Ara

xperia z1 ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.bu ay z1 aldım.telefonda herhangi takılma veya hız sorunu yok.fakat son günlerde ekranda saliselik kararıp gelmeler ve ikonlarda da gidip gelmeler olmaya başladı.telefonda antivirüs yüklü değil.gerek görmedim.çünkü güvenilir sitelere giriyorum.android marketten başka yerden uygulama indirmedim.böyle sorun yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BURBUL

merhaba arkadaşlar.bu ay z1 aldım.telefonda herhangi takılma veya hız sorunu yok.fakat son günlerde ekranda saliselik kararıp gelmeler ve ikonlarda da gidip gelmeler olmaya başladı.telefonda antivirüs yüklü değil.gerek görmedim.çünkü güvenilir sitelere giriyorum.android marketten başka yerden uygulama indirmedim.böyle sorun yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Senin yapabileceğin bir şey yok servise ver.
  • Format at duzelmezse garantiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu kararmalar ana ekranda mı oluşuyor yoksa herhangi bir uygulama açıkken mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana ekranda da oluyor uygulamada da oluyor hocam.ekranda titreme de oluyor.yeni güncellemeyle halledilir umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.