Şimdi Ara

Watch Dogs Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
106.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha önce oyunceviride çalışmıştım. Ekibim hazır yamayı bağımsız olarak yaparız.
  • gyusufg kullanıcısına yanıt
  • O arkadaşada ulaşmaya çalışırım ben.
    Çok büyük bir projeye imza atmış olacaksınız.tebrik ediyorum.iyi çalışmalar.Allah kolaylık versin.merakla bekliyor olacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Ben daha önce oyunceviride çalışmıştım. Ekibim hazır yamayı bağımsız olarak yaparız.

10 numara olur kardeşim. Beklemedeyiz
  • haberler güzel
  • Güzel haber iyi çalışmalar kolay gelsin
  • En sonunda bi ışık yandı beklediğim yamaların başında geliyor
  • en sonunda şimdiden başarılar :D
    Hocam oyun kurulu yama çıkmasını bekliyordum.Çevirirseniz on numara olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alknhcgl

Arkadaşlar watch dogs'un dosyalarını forumdaki arkadaş açmayı başarmış ve çevirilere başlamışlar biel hadi gözümüz aydın.

Watch Dogs Türkçe Yama

Dostum ne durumda ceviri isi.
    Guncellememissin ilk mesaji hic ?

• çevirebilen çevirsin ve ücretle satsın
    sonuçta emek var hemde devamlı olur

e tabi herkes bekliyor yama çıkıyor indiriyor ve dönüp arkasına bile bakmıyor
    yapanlar bu işi ücretsiz yaparsa bir yere kadar yapar normal yani

Hatta nie çıkarmadınız diye küfür eden var ben olsam bende sallamam açık söyleyeyim
  • quote:

Ben daha önce oyunceviride çalışmıştım. Ekibim hazır yamayı bağımsız olarak yaparız.

Hocam merhaba.varmı çeviri ile ilgili bir gelişme ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

quote:

Hocam merhaba.varmı çeviri ile ilgili bir gelişme ?

Bende burdan bir gelişme bekliyorum halen. 3-4 defa mesaj attım bir yerlere cevap yok.
  • http://sniperelitev2mods.blogspot.com.tr/2014/09/watch-dogs-turkce-yama-index-injector.html

Şurada var bilgiler videoda anlatmış herşeyi ama program yapılması gerekiyormuş sanırım, Program konusunda tecrübeli arkadaşların el atması lazım gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 9 Eylül 2014; 18:03:43 >
    Anladım hocam.ozaman konu takip

• Altyazı indexlerini yazcak arkadaşlar. aranıyor bir kaç çeviri sitesi bizden yardım istedi ler ama hiç birine yardım etmeyecek DARKMED sebep reklam yapıyorlar.
    Neyse Konuya geleyim.

Malum Dosya Encode edildi yağni açıldı.
    http://sniperelitev2mods.blogspot.com/2014/09/watch-dogs-turkce-yama-index-injector.html

7 Milyondan Fazla Diyalog var bunların saniyeleri önemli bu saniyeleri yerleştircek arkadaşlar bana özelden ulaşsın. Çıkacak yama ismi fark etmicek emeği geçen herkes yapmış olarak gözükcek. Veya Bu işi çeviri yapacak sitelerede öğrete biliriz bir video ile ama onlara yarar siz nasıl diyorsanız öyle yaparız. Sonuçda yamanın hızlı çıkması için baya bi arkadaş lazım. Eğer sizden bir ses çıkmazsa videoları ekliycem

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 16 Eylül 2014; 19:39:43 >

• hocam en iyisi çeviri sitelerindn profosyonel yardım alın.hem yükünüz hafifler hem de daha çabuk çıkar

• Technogame veya türkçe oyun merkezi ekipleriyle iletişime geçmeyi deneyin derim.Türkçe yama çıksında geç veya erken farketmez.bu arada siz baya uğraştınız hocam.umarım emekleriniz boşa gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkzenk

Altyazı indexlerini yazcak arkadaşlar. aranıyor bir kaç çeviri sitesi bizden yardım istedi ler ama hiç birine yardım etmeyecek DARKMED sebep reklam yapıyorlar.
    Neyse Konuya geleyim.

Malum Dosya Encode edildi yağni açıldı.
    http://sniperelitev2mods.blogspot.com/2014/09/watch-dogs-turkce-yama-index-injector.html

7 Milyondan Fazla Diyalog var bunların saniyeleri önemli bu saniyeleri yerleştircek arkadaşlar bana özelden ulaşsın. Çıkacak yama ismi fark etmicek emeği geçen herkes yapmış olarak gözükcek. Veya Bu işi çeviri yapacak sitelerede öğrete biliriz bir video ile ama onlara yarar siz nasıl diyorsanız öyle yaparız. Sonuçda yamanın hızlı çıkması için baya bi arkadaş lazım. Eğer sizden bir ses çıkmazsa videoları ekliycem

Bilginize.

TechnoGame sağlam çıkış yaptı bu aralar, bu yamanın üstesinden en hızlı bir şekilde bir onlar gelir gibi geliyor bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 17 Eylül 2014; 6:26:03 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.