Şimdi Ara

Galaxy S5 mini görselleri internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 mini görselleri internete sızdırıldı

Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S5'in Active versiyonunu ABD'de lanse etmesinden sorna gözler mini versiyonuna çevrilmiş durumda. Cihazla ilgili çelişkili bilgiler gelse de son sızan görseller neyle karşılaşacağımız konusunda bizleri aydınlatıyor.

SamMobile tarafından sızdırılan bilgilere göre Galaxy S5 mini modeli yine aynı tasarım ögeleri ile abisinden pek farklı olmayacak. Daha önceki görsellerin aksine cihazda nabız ölçer sensörünün ve parmak izi okuycusunun da yer alacağı görülüyor. USB girişi kapalı olmadığı için suya dayanıklı olmayabileceği tahmin ediliyor.

Görsele yansıyan cihaz SM-G800F model numarasına sahip. Ancak cihazda Samsung'un yeni bir Exynos yongasetine yer vereceği belirtiliyor. 1.4GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli yongaseti Exynos 3 Quad adını taşıyor zar üzerinde neler sunduğu şimdilik bilinmiyor. 

Galaxy S5 mini modelinin diğer iddia edilen özellikleri ise 4.5 inçlik 720p Super AMOLED ekran, 1.5GB RAM, 8MP çözünürlükte arka kamera, Android 4.4.2 işletim sistemi, 16GB artırılabilir hafıza şeklinde sıralanıyor. Cihazın kısa süre sonra lanse edilmesi bekleniyor.  

Galaxy S5 mini görselleri internete sızdırıldı

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S5-mini-allegedly-pictured-in-the-wild-might-feature-a-new-Exynos-3-Quad-processor_id56688

• sizmayan telefon varmi ekram71.

• Fotoğraflara gerek yok, herkes tahmin edebiliyor tasarımı.

• ön kısmı resmen java s4 lere benziyor
  • Z1 Kompaktı yücelten bir model olmuş,neredeyse senesi olacak hala üstüne mini gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Z1 Kompaktı yücelten bir model olmuş,neredeyse senesi olacak hala üstüne mini gelmedi.

O fiyatın üstüne mini gelmez zaten.
  • sızmaz olaymış.
  • samsung: hedef her gün internete yeni bir telefon sızdırmak!!

şu htc - sony vs. zarar ediyor açıklamalarına inanmıyorum adamlar günde 1 tane telefon piyasaya sunuyorlar, onlarca çinli vs. firmalar piyasaya çıkıyor telefon piyasası gayet iyi bir gelir getiren pazar.. peynir ekmek gibi telefon satıyorlar,, sattıkları modeli de bi kaç yılda güncelleme vb. durumlar ile bozup yenisine özendiriyorlar.. bravo.. telefonlara akıllı ön eki getirerek asıl amacından uzaklaştırıp zaman kaybı şeyler ile göz boyayıp süsleyip tüketim çılgınlığına yönlendiriliyoruz..

ekleme olarak da devletin fahiş vergi sistemini destekliyorum hatta daha da artmalı dışa para akışı aldı başını gidiyor , turkcell , samsung , vodafone gibi firmalar osmanlı saray hazinesi kadar zengin oldular.. para olmadığı için aç yatan kişilerin bin lira verip telefon aldığına şahit oluyorum

• Devlet artık el atsın şu olaya, güney kore başbakanı yasa çıkartsın, koreliler ayaklansın şu tasarımın iğrençliğini anlasın artık samsung
  • Mübarek pilavlı nerde olacak? Ya ben Z2 aldım maklubelerin fotoğrafını daha iyi çekmek için. Sen şimdi sizin büyük üstada söyle vergileri %1500 arttırsın. Ben seneye eve TOMA almayı düşünüyorum aynı fiyata gelecek zaten.

• Keske hic sizdirmasalarmis :D

• Ülen samsung parmak izi nabız ölçer ıvır zıvırlarını illa ekleyip fiyat şişirmek yerine maliyeti 3-4 dolar arttıran daha güçlü bir soc koyma çözümünü denesen ölürdünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıra dışı bir tasarım, vay canına.

Dememizi daha çok beklerler.

• Bu tasarımın iğrençliği ne yahu , gerçek oldugu yazmasa replika zannedicem.

• gerek mi var

• Buna telefon diyenin aklini seviyim

• Samsung, sen ne zaman batacaksın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine standart samsung leğen tasarım Çöpppppp.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Z1 Kompaktı yücelten bir model olmuş,neredeyse senesi olacak hala üstüne mini gelmedi.

6 ay oldu olmadı yavaş kardeşim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.