Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
10
Favori
24.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben türkçe konuşmalarına katılmıyorum... En azından yanlarında bir tercüman olabilirdi.
    Kid in ölümü ise ayrı bir konu zaten.. Kid efsanevi bir karakter değil. Amerikada 1881 tarihinde öldü. Bu tür konularada dikkat etmeliler.
    Tamam bu bir dizi, herşey kurgu vs.. Ama bunun bir ölçüsü olamlı. Dışına çıktıkça çok farklı yerlere kayar hikaye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 13 Şubat 2015; 18:47:42 >
  • karindesen jack ta gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Filinta var.

başlık aşağıda kalmasın
  • film tek kelime ile mükemmel

• Güzel bir bölüm... Doğrusu Boris de ne adam doğrusu, iyi plan kuruyor ve giderek güçleniyor.
  • Jenerik muzik icin link

• ilk 2 bölümü izledim hayranlık duydum ama sonra ki hırsız ve yeraltı ile ilgili saçma bölümleri izleyince bıraktım çok heveslenerek başlamıştım :(

birde o kızı çok mu aramışlar kusasım geliyor arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A72C1774 -- 17 Şubat 2015; 23:19:44 >
  • Bu bölümde, "Olağan Şüpheliler" filmindeki Kayser Şoze tiplemesine saygı duruşunda bulunulmuş. Filmi izleyenler bölümün sonlarında ne demek istediğimi görecekler.
    Kadı Gıyasettin bu bölümde yine karizmatik duruşunu sürdürdü. Jedi şövalyesi gibi olduğu sahne muhteşemdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

ilk 2 bölümü izledim hayranlık duydum ama sonra ki hırsız ve yeraltı ile ilgili saçma bölümleri izleyince bıraktım çok heveslenerek başlamıştım :(

Kız iyide sesi iğrenç, kendi sesi olsa iyiydi çok sırıtmış dizide

Bende bıraktım, bazı yerlerdeki amatörlükler çok gözüme battı dediğin gibi hırsız sahnesi olsun suikastçi sahnesi olsun direk soğumama neden oldu. Son bölümü izlemedim bile.

Dizinin aksiyon sahneleri güzel, görsellik güzel, hikayeside güzel ama işte o sahneler yok mu dayanamadım daha fazla

Diriliş Ertuğrulla yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 18 Şubat 2015; 6:51:01 >

• fena bölüm degildi. yanlız şu düşmanları biraz fazla abartı işliyorlar az daha normal yapsalar iyi olacak. ortaya komik sahneler çıkıyor polisiye dizi olmasına ragmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

ilk 2 bölümü izledim hayranlık duydum ama sonra ki hırsız ve yeraltı ile ilgili saçma bölümleri izleyince bıraktım çok heveslenerek başlamıştım :(

Kız iyide sesi iğrenç, kendi sesi olsa iyiydi çok sırıtmış dizide

Bende bıraktım, bazı yerlerdeki amatörlükler çok gözüme battı dediğin gibi hırsız sahnesi olsun suikastçi sahnesi olsun direk soğumama neden oldu. Son bölümü izlemedim bile.

Dizinin aksiyon sahneleri güzel, görsellik güzel, hikayeside güzel ama işte o sahneler yok mu dayanamadım daha fazla

Diriliş Ertuğrulla yola devam

bende ertuğrul izliyorum aynen devam inşallah halepte saçmalamazlar

• 9. bölüm TRT paylaşımı 1080p

• 9.bölüm senaryosu bu sefer "katil" ağırlık değildi. Çok güzel akıl oyunları vardı. Aksiyon da her zamanki gibi doruktaydı. Haftalık olarak böyle bir dizi çekmek, hemde bu hava koşullarında büyük emektir. Yapım ekibini gerçkenten tebrik etmek gerekir. 9.bölümde gelen yeni yönetmeni de beğendim.

Açıkca şunu söyleyebilirimki Filinta, bırak Türkiye'yi, dünyada eşi olmayan bir tarzda bir dizidir. Filinta çizgi romansal bir dizidir. Hatta çizgi romandan uyarlanmış bir diziden daha çizgi romansal bir dizidir. Her bölümde uçuk kaçık tipler çıkar. Bir bölümde damdan dama atlayan hırsız, başka bölümde kovboy, snipercı, bombacı, Assasian Creed vs vs. Benim gibi her gün çizgi roman okuyan birisi Filinta'ya aşık olurken, başka birine bunlar fazla gelebilir. Zevk meselesi.
  • 10 numara bolumdu. Izlerken kasa goze dikkat etmiyorum bilmiyorum bazilari ne ariyor ama dizi izlerken onemli olan doneme uygun kiyafetler, hal ve hareketler, mimiklerin guzelligi ve dizideki kurgu ve her bolumun hikayesidir. Bunlarin hepsi filintada on numara ve merak uyandiriyor. Izlerken zaman cabucak geciyor.

Turkiye standartlarinin cok cok ustunde hatta dirilisin son bolumleriyle kiyaslarsak filinta kalite ve doyuruculuk anlaminda daha onde gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 19 Şubat 2015; 11:17:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi izlerken nefes nefese kalmak hissini bana yaşatan tek dizi.
    Karakol baskını sahnesinde oldu bu olay gerçekten nefes nefese kaldım.
    Neyse izleyin izlettirin efendim adamlar bu bölümde yardırmışlar hem konu hem kurgu hem senaryo babında.

Bide bizi tarihi olayların perde arkasını araştırmaya da itiyor.Osmanlının son zamanlarında bankerler,İngiliz,Fransız ve petrol şirketlerinin çabalarına gönderme yapıp değdiriyor ve bunu komplo teorisi saçmalığında değilde biraz daha konunun aslına uygun olarak yani herşeyin çıkar ve güç çatışmasından ibaret olduğu yönüne vurgu yapıyor.

• musti yemek yemeden kalktı zehirlendimi tam anlayamadık bır yudum su içti ?
    birde ekstra sonda sherlock holmes gibi yapmalar cıktı.
  • Gerek aksiyon sahneleri gerek senaryo içerisindeki akıl oyunları harikaydı bu bölümde, umarım yeni yönetmenle kaliteden taviz vermeden bu şekilde devam eder.
  • "Laz vampir trakula" bu diziden daha cok izlenmis vay bu halka... demek istiyorum

• Bıçak ali adında bir karakteri vardı. 1.bölümde görünen o adam geri geliyor sanırım
  • Dizi çok iyi.. Aşkı memnu, med cezir, muhteşem fetiş gibi dizilerin yayınlandığı ülkede, adamlar emek harcayıp alın birazda kaliteli şeyler izleyin demiş.. Yine yaranamamışlar.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.