Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
10
Favori
24.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabi yazarım dostum yeni üye oldum foruma ilk mesajlarımdan biri buraya :)
  • AB de 5. olmuş 4.46 ile.
  • güzel dizi Dirilişten daha çok sevdim,
    tarz olarak arka sokaklar rıza baba ve ekibinin yaptıkları eski zamanda nasıl yaptıkları gibi.
    her hafta farklı farklı olaylar anlatıldığı için
    herhangi bir bölümden izlemeye başlanabilir aksiyon her bölüm mevcut.
    bana göre tutması ve devam etmesi lazım
    arka sokaklar bile bu hafta 353. bölümünü yayınladıysa bu en az 500 e gitmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea

güzel dizi Dirilişten daha çok sevdim,
    tarz olarak arka sokaklar rıza baba ve ekibinin yaptıkları eski zamanda nasıl yaptıkları gibi.
    arka sokaklar bile bu hafta 353. bölümünü yayınladıysa bu en az 500 e gitmesi lazım.

Dediğiniz gibi Arka sokaklar 353 bölüm yayınlanabildiyse bunun değil 500 ü 1000 geçmesi lazım . Filintanın kalitesinin yanında arka sokakların esamesi okunmaz. Gerçekten görüntüler ,mekanlar filan şahane.

Bir şeyi merak ediyorum ben, reytinglerde Ab mi total mi daha çok önem taşır? Kimi Total diyor kimiside reklamcının ilgisini Ab çeker diyor filan?

Mesela Arka sokaklar Totalde iyi ama Ab de berbat , Filinta ise tam tersi.

Aslında bu iki dizi karşılaştırılması bile bence saçma olur , Filinta nere Arka sokaklar nere Ama reyting açısından merak ettim dediğim konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 14 Ocak 2015; 15:22:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

AB de 5. olmuş 4.46 ile.

bu kalite devam ederse daha yukarı çıkacaktır
  • Dizi çok iyi gidiyor,durgun giden dizi tarihimizde bir bug bulmuşlar içinde fantastik öğeler,sherlock holmes vari olay çözmeler, Mustafa'nın kimyevi maddeler konusunda bilgisi ve bir Osmanlı dizisinde olmazsa olmaz siyasi durumumuz ortaya çok iyi harmanlayarak harika bir iş çıkarmışlar inşallah böyle devam eder.
  • Bu bölümde mükemmel geçti. İzleyin, iletirim, herkese tavsiye edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölümü izlediğimde biraz sıkıcı gelmişti ama 4. bölüme geldiğimde olaylar ilgi çekici hale geldi iyice. Önyargıyla izlemezseniz keyif alarak izlersiniz. Cİddi bir emek ve yatırım var dizide ve bu kesinlikle yansıyor kalite olarak.
    Diğer çöp türk dizilerinden farklı.
  • Demin fragman izledim mukemmeldi
    ulan bu dizinun raiting krali olmasi lazim

• 5. bölüm fragman

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

Orijinalden alıntı: blacksea

güzel dizi Dirilişten daha çok sevdim,

Dediğiniz gibi Arka sokaklar 353 bölüm yayınlanabildiyse bunun değil 500 ü 1000 geçmesi lazım . Filintanın kalitesinin yanında arka sokakların esamesi okunmaz. Gerçekten görüntüler ,mekanlar filan şahane.

Bir şeyi merak ediyorum ben, reytinglerde Ab mi total mi daha çok önem taşır? Kimi Total diyor kimiside reklamcının ilgisini Ab çeker diyor filan?

Mesela Arka sokaklar Totalde iyi ama Ab de berbat , Filinta ise tam tersi.

Aslında bu iki dizi karşılaştırılması bile bence saçma olur , Filinta nere Arka sokaklar nere Ama reyting açısından merak ettim dediğim konuyu.

ab daha önemli benim bildiğim sonuçta asıl para orada ama sadece rating değil yanında yazan sharede oldukça önemli

• dizi yükselişte devam eder böyle giderse zirevyede yerleşir, bir kere izleyen bırakmıyor anladığmı kadarıyla.
  • Senaryo, mekan, tasarım, giysiler vs vs herşey 4 / 4 lük. Bu kaliteyi tutturabilirlerse en iyi diziler arasına girer kesinlikle.
  • etkileyici bir sahneydi

• Salı gelse de izlesek. Behzattan sonra türk dizisi izler miyim acaba diyodum helal olsun tüm çalışanlarına bu dizinin.
  • İzleyicini gerizekalı yerine koyan aptal dizilerin arasından sıyrılmış fevkalade muhteşem bir dizi olmuş.
    Reytinlerde 1. olamamasını anlamakta zorlanıyorum.
  • Takipdeyim eğer güzel ve gerçekten emek verilen diziyse izlerimde izlettiririmde saçma sapan bu kadar boş film varken...

• Beyler Lara çok tatlı değil mi
  • Senaryo, mekanlar, kurgu, sanat yönetmeni hakkaten çok çok iyi. Bence ratingler iyi sayılır inanın bu seyirci profilinden daha fazlasını beklememek lazım süre konusunda hemfikirim. Yani istanbulun altındaki yeraltı tünellerinden bi sinema filmi bile çıkar.senaristin heybesi baya dolu :) ben kaliteyi bozucaklarını düşünmüyorum belli ki hedef ratingden ziyade sadık bi izleyici kitlesi oluşturup dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmek. Osmanlının adalet sistemi başlı başına bi hazine zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bu bölümde mükemmel geçti. İzleyin, iletirim, herkese tavsiye edin.

Şöyle baştan yükleyip izleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.