Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
10
Favori
24.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Inanirmisin gecen arkadasa senaryonun ilk sezona gore zayifladigini soylemistim,senaristin degistigini sizin mesajinizda gordum,dizi icin gercekten en buyuk kayip bu oldu,eski senarist kimdi acaba biliyormusunuz?
    Edit;Altuğ kucuk mus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melinoz -- 17 Aralık 2015; 12:44:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Inanirmisin gecen arkadasa senaryonun ilk sezona gore zayifladigini soylemistim,senaristin degistigini sizin mesajinizda gordum,dizi icin gercekten en buyuk kayip bu oldu,eski senarist kimdi acaba biliyormusunuz?
    Edit;Altuğ kucuk mus

Dizide birçok değişiklik sezon basi oldu görüntü yönetmeni değişti müzisyen değişti ilk sezon polisiye olan dizi tamamen değişti saçma sapan artik sikildigimiz kardeşlik teşkilatı felan baydi bizi 36 bölümde senarist değişti ve kardeşlik teşkilatı tamamen bitirildi ve Osmanlı Dizi belli donemi anlatılmaya başladı mesala mehter marşı ve padişah daha çok on plana çıktı bakalım nasıl olacak ama en çok hayran kaldığım donem ilk sezon 1-15 bolum arası her bolum farklı senaryo gizem aksiyonu boldu inanılmaz konuk oyuncu kadrosu vardı çok güzeldi o zamanlar

• Hea bu arada yeni senarist ask üçgeni çevirdi olayı ce cok tepki aldilar ama 39 bölümde biri ölecek bakalım o padişah olmaz buyuk ihtimal Leyla olacak ve sezonun sonuna doğru Lara gelirse sasirmam :) Boris olaya el atmıştır :)

• Olmaz ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senarist sağlı sollu tokatliyor bizi beyler

• Nevrim döndü.

• Kurtlar vadisi ndeki kadın

• Biz leyla beklerken Davut Paşa öldü iyi mi? Boris boğulduğunda çok pis sövdüm diziden çıktı sandım diziyi bırakacaktım o derece. Sonra tam yaşıyor diye sevinirken bu sefer de Mustafa vurdu İnşallah diziden ayrılmaz. En önemli karakter adam. Vurulduğu sahne güzeldi ama final bölümünde filan olmalıydı 3.sezon lara dönünce böyle bir sahne olabilirdi ama şuan çok erken oldu. Eğer diziden ayrılırsa diziyi bırakırım net. Fragmana bakılırsa Boris ölmemiş cesedi bulunamadı diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 18 Aralık 2015; 23:45:05 >

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Daha önce çelik yelek giymişti. Yine giymiştir :) fakat çelik yelekle yuzulebilir mi bilmiyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bölümdü mübarek Son sahne efsane

Vücudundan kan geldi ayrıca omuzunda filanda vuruldu kırmızı kan izi gözüktü çelik yelek yoktu bu sefer bence ama ölmemiş olmalı zaten öldüyse final yapsınlar daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 18 Aralık 2015; 23:51:03 >

• Lost oldu. Kayalık sahnesi benziyor.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Kadı giyasettin ölürse dizi biter diyorduk bitmedi ama boris ölürse harbiden biter :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam tekrar görünce sevindiydim ölmedi diye.

• Boris bildiğin 2 kurşun yedi, kayalıklardan dalgalı denize düştü. Kan kaybıda insanın direncini azaltacağı için, yüzecek gücü olmaz. Diyelimki kurtuldu kan kaybından gider, insanın olmadığı arazi yardım decekte yok. Milli yüzücüyü oraya getirsem boğulur gider. Boris in artık ölmesi lazım. Bence ilk sezon itibariyle senaryosunu doldurdu boris. Ayrıca şu konseyin başkanıda rolünü güzel yapıyor. Bence yeri çoktan dolduruldu.

Ama açıkcası işkillendim. 20 askerle ceset arıyorlar. Ceset bulunamadı diyorlar.

Davut paşanın ölümünede üzüldüm.
  • Beyler ilk sezonu izleyip çok da beğenmiştim ama 2. Sezonun ilk bölümünde diziyi bırakmıştım. Çok iğreti gelmişti. Şimdi ne durumda dizi, ilk bölümlere kıyasla konu aynı mı, başlasam mı 2. Sezona?

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    İlk bölümler 2-3 bölüm sonra toparlanmıştı zaten. Çoktan izlemeye başlamış olman gerekirdi.
  • Eyvallah, sınavlardan sonra yumulayım o zaman. Peşpeşe izlerim daha iyi olur.

• Son bölüm gerçekten çok iyiydi.

• büyük şehzade gerçekten delimi yoksa deli numarasımı yapıyor, dizi müthiş gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

büyük şehzade gerçekten delimi yoksa deli numarasımı yapıyor, dizi müthiş gidiyor

tabii ki ayak yapıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.